Widok

Osiedle Hiszpańskie

Jasień Temat dostępny też na forum:
Osiedle Hiszpańskie powstaje w południowej części Gdańska, pomiędzy potokami Kozackim i Oruńskim.

W odległości kilkuset metrów od inwestycji znajduje się duży węzeł handlowo - usługowy: Morski Park Handlowy jak również sklepy spożywcze i punkty usługowe.

Dojazd do centrum Gdańska jest ułatwiony dzięki bliskości arterii Armii Krajowej, przemieszczenie się po całej aglomeracji umożliwia ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 37

Od strony lasu nikogo nie widziałem cisza....pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry,
Wiem, że sama powinnam jechać i zobaczyć ale nie mam takiej możliwości... czy ktoś z Państwa kto był w tym tyg na budowie może napisać czy pracę trwają?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wietnamski sąd skazał na karę śmierci Truong My Łan szefowa giganta branży nieruchomości. U nas też powinna być taka kara za oszustwa.. deweloperzy by się nauczyli być uczciwymi. Inne branże tak samo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak robia, dzisiaj montowali kolejne balustrady balkonowe
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taki problem ze jak robią to piszą. Napisałem w ciągu tygodnia dwa razy, z czego "robią to napiszę" to następnego dnia: dzieje się coś?
Masz rację, następnym razem nie napisze nic, Ty głupio pytaj i sam weryfikuj co 3tyg.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla mnie najważniejsze, że robia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co to za problem napisać co się dzieje. Jak masz z tym problem to się w ogóle nie udzielaj. Ja jestem co 2-3tyg i nie ma. Problemu żeby napisać. Nie każdy codziennie przyjeżdża a akurat może coś się zminiec z dnia na dzień. Nie róbcie problemu tam gdzie go nie ma
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Popieram, jeśli ktoś akurat odwiedził te strony to może z dobrej woli podzielić się informacją a Ci wszyscy pytający codziennie co się dzieje na budowie dajcie sobie na wstrzymanie bo nikt nie lubi tego, po prostu podjedźcie sobie sami. Prace toczą się w swoim tempie i się wcześniej czy później skończą!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko tutaj szczekacie, a karawana jedzie dalej. A sorry jeszcze pytania: co się dzieje na budowie... Ile zainteresowanych było w ostatnim tygodniu? Dzisiaj na budowie trwały prace wewnątrz budynku, więc nie siej fermentu, że prace odroczone na kolejne 6 msc...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie. Nawet nie można się zgrać żeby to ruszyć. Każdy woli płacić ratki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tym słowom oburzenia ..

Rolnicy w całej Polsce potrafią się zorganizować i strajkować . A tutaj tylko 7 lat narzekania, marazmu i niewiary w to co się dzieje w naszej sprawie. Garsce ludzi można podziękować, a reszcie szkoda gadać ....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

sąsiad

nie do końca prawda, bo dzisiaj dojechał nowy transport nowych balustrad i jest też ekipa pracująca na budowie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Znowu nie robią? Masakra...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Śpieszą się żebyśmy w końcu dostali mieszkania. Za ten kredyt co dostali wcZesniej już powinniśmy tam mieszkać.... Co się w tym kraju dzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

już się napracowali :/ następne balustrady za 6 m-cy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy ktoś wie czy coś zostało zatwierdzone w sądzie ? Byłem w styczniu i jeszcze nic nie bylo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mma

Jedz i sprawdź. Paliwo i czas każdego kosztuje tyle samo
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o inf. Czy dalej dzieje się na budowie . Pozdrawiam i dziękuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czy mogę więcej informacji jak można zabrać kasę że by uratować jak najwięcej wkładu własnego. Czy była podpisana umowa z deweloperem o rezygnacji z umowy deweloperskiej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Coraz lepiej to wygląda...grupka ludzi byla oglądać budynek chyba przyszli lokatorzy ...ja zabieram kasę i kończę nieudana inwestycje...pozdrawiam Wesołych Świat
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry