Widok

Osiedle Milano

Osiedle Stylove Temat dostępny też na forum:
Osiedle Milano powstaje w Borkowie, tuż przy granicy Gdańska. W pierwszym etapie przewidziano realizację dwóch dwupiętrowych budynków z poddaszem użytkowym.

W bliskim sąsiedztwie istnieje przystanek autobusowy oraz sklepy, klub fitness, przedszkole i korty tenisowe.

Do każdego lokalu przepisany jest garaż, taras lub balkon. Mieszkania na parterze posiadać będą przydomowe ogródki, zaś na ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gratis Grzyb

Należy dodać, że inwestycja przez wiele lat była porzucona, wielokrotnie zalana więc spora szansa na grzyba gratis.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 19

inżynier

Nie wiem skąd takie informacje , jak się Pan/Pani nie zna na sztuce budowlanej to proszę się nie wypowiadać i nie wprowadzać ludzi w błąd. Zalania były podczas obfitych opadów deszczu spowodowane brakiem prawidłowego podłączenia odwodnienia. Aktualny inwestor zrobił wszystko żeby budynek był suchy i żeby już nigdy nie było takiej niefortunnej sytuacji. Grzyb nie ma prawa się pojawić.Budynek jest w bardzo dobrym stanie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

Deweloper cały czas ściemnia. Buduje (raczej nie buduje) osiedle stylowe, etap II w Borkowie. Opóźnienie rośnie i już wynosi 9 miesięcy.
Miał być marzec 2022 i w grudniu 2022 to się i tak nie uda. Udaje, że cokolwiek robi. Totalna dezinformacja, brak elementarnej przyzwoitości. Uwaga na tego dewelopera.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inwestycja zbudowana

Na zakopanym stawie, bagnie czy jak to nazwać. Kupno tego domu to skazanie się na ogrom problemów.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12

Jest pan pewnie życzliwym sąsiadem, który sztucznie usypane oczko uważa za bagno czy staw. Jak pan chce, to podeślę panu zdjęcia dla odświeżenia pamięci gdzie było to oczko. Było ono usypane na sąsiedniej działce, na wysokość pół metra. Okoliczny deweloper bezprawnie usypał małe oczko, do którego spuścił wodę z drenażu, aby móc prowadzić swoją budowę. Właściciel działki, na której był ten zbiornik rozkopał wał wypuszczając wodę, jednocześnie równając teren. Pod budynkiem nigdy nie było takiego zbiornika, a na dodatek grunt jest gliniasty, a nie bagnisty. Widzę, że złośliwość i wprowadzanie innych w błąd tak bardzo zaburza panu dobrą pamięć, że nie potrafi pan dokładnie określić, w którym miejscu się to znajdowało.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Widzę, że jak prawie każdy Polak bardzo dobrze zna się pan na budowlance i pewnie medycynie. Budynek podczas budowy i ulewnych opadów był zalany, jak większość budynków w tym czasie, ale tylko dlatego, że nie był jeszcze podłączony do mediów. Dzisiaj taka sytuacja się nie wydarzy. Wykonano podwójne zabezpieczenie odpływu wód opadowych przed garażem jak i w środku, a pisanie o grzybie jest wysoce nie na miejscu. Jak by miał pan odrobinę wiedzy skąd się biorą grzyby, to nie pisał by pan takich bzdur. Budynek ma wykonaną izolację typu ciężkiego i w sposób prawidłowy zabezpiecza przed wilgocią.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jako klientka mogę się wypowiedzieć, że to co tu się wypisuje nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Budynek jest bardzo ładny, dobrze wykonany, a deweloper naprawdę super. Kupiłam z wykończeniem pod klucz i jako kobieta mogłam liczyć na fachową pomoc i obsługę, co rzadko się zdarza. Chciałam kupić mieszkanie w innej lokalizacji, ale dobrze, że trafiłam do Borkowa. W przyszłym roku gmina wybuduje nową drogę, a mieszkanie tylko zyska na wartości. Polecam wszystkim zainteresowanym.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 11

Karcia

Witam. Jaki koszt wykończenia pod klucz, tzn ile za m2?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba przydu*aska dewelopera

kobieto jak nie wiesz o czym piszesz to zamilcz, chyba pracujesz dla dewelopera
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

deweloper porażka

Czekam na lokal od marca 2022, już mamy grudzień 2022 i nadal nie wiadomo kiedy odbędzie się odbiór. Odradzam kupno jakiegokolwiek lokalu od tego dewelopera. Nierzetelny, nieterminowy, Porażka. Osiedle Stylowe, etap II w Borkowie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Developer porażka!!!!!!!!!!!!!!

Zgadzam się developer nierzetelny i nieterminowy.Wszystko odbywa się na zasadzie aneks do aneksu i nie wiadomo kiedy budynek w Borkowie Osiedle Stylowe etap II będzie oddany.Ile czasu można budować budynek pięcioklatkowy na 10 rodzin.Odradzam stanowczo kupowanie jakiegokolwiek lokalu od tego developera.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyszli sąsiedzi

,potwierdzam my też czekamy na mieszkanie i nie dość że nie ma odbioru to żadnej prawdziwej rzetelnej informacji
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkanie

My także czekamy na odbiór mieszkania w Borkowie (etap II). Nikt się nie kontaktuje z nami, nie mówiąc już o jakiejkolwiek terminowości. Mamy koniec marca, a tu cisza.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze względu na opóźnienie oraz późniejszą integrację właścicieli mieszkań z Osiedla Stylove (Dawniej Osiedle Milano) prośba o dołączenie do grupy na facebooku:
facebook.com /groups/2245907382260484
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyszli mieszkancy

Proszę o informacje nazwy grupy nie mogę jej znaleźć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grupa nazywa sie:
"Stylove Borkowo (wczesniej Osiedle Milano)"
Na zdjęciu grupy zrzut ekranu z Google Maps
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opóźnienie

Witam nie mogę dołączyć do grupy nie mogę jej znaleźć ale proszę i kontakt fb Żaklina Born
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry