Widok

Osiedle Nawigator

Osiedle Nawigator Temat dostępny też na forum:
Nowa inwestycja Euro Styl, Osiedle Nawigator adresowana jest dla osób dynamicznych, które pragną korzystać z atutów mieszkania w mieście. Lokalizacja osiedla pozwala na łatwe przemieszczanie się po całej aglomeracji. Znajdująca się niedaleko osiedla Trasa Kwiatkowskiego umożliwia błyskawiczny dojazd do obwodnicy a także do szerokich arterii prowadzących do centrum miasta: ulicy Morskiej i ul. ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Euro Styl Osiedle Nawigator

Świetna lokalizacja, nowoczesne i funkcjonalne osiedle, a także solidne wykonanie. Wszystkim serdecznie polecam.
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 6
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 34
ta i slychac stocznie od rana i pociagi towarowe.. i dym z komina.. bajeczne miejsce..:/ ehh..
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 39

Stoczni od rana nie słychać, pociąg towarowy raz na jakiś czas przejedzie i to zazwyczaj w nocy, więc tragedii nie ma, chodzę późną nocą spać stąd wiem, że w nocy, piszę to żeby ktoś nie pomyślał, że są tak głośne, że mnie wybudzają :-), a dym z komina nie jest wyczuwalny w tej części, jednak nie sąsiaduje on z osiedlem, a poza tym jest wysoki, więc rozprasza się w górnej części atmosfery.....bajeczne miejsce to może nie jest, ale dla rodziny z małymi dziećmi idealne.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ja mieszkam na tym Osiedlu i akurat stoczni nie słychać, komina ja akurat nie widzę (bo jestem z drugiej strony) a pociągi to jeżdżą tak rzadko, że w zasadzie są atrakcją tego miejsca:-) nie rozumiem jak ktoś kto nie mieszka może się wypowiadać na temat warunków. Poza tym bardzo dobra lokalizacja dla małżeństw z małymi dziećmi. Blisko przedszkola i szkoła.
Ponad to odbiór mieszkania przeszedł bez problemów. Ja osobiście polecam.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zastanów się co piszesz. Mieszkam i nawet nie wiem, że pociąg jeździ, do estakady blisko i z racji tego, że osiedle jest na lewo od estakady nie dotyczą nas korki popołudniowe, w których stoją wszyscy jadący na Oksywie. Jak nie mieszkasz tam to nie pisz bzdur. Niektórym z zazdrości, że ich nie stać nie mieszkanie na Nawigatorze to już widzę odbija i nienawiścią zioną. No ale cóż, nie dla wszystkich Nawigator.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bzdura. Nie kłam Mała i nie zmyślaj, jak cię nie stać na mieszkanie na Nawigatorze to sobie kup na Babich Dołach i pisz tych bzdur mijających się z prawdą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

bzdura

brak miejsc parkingowych zewnętrznych , nawet jak chcesz teraz kupić , miejsc dla przyjezdnych brak (niby 14 na 5 blokow) ale zawsze zajęte wiec lepiej niech nikt ciebie nie odwiedza samochodem , trawa w ogrodzie po roku nie zakorzeniona , na odbiór trzeba wziąć firmę bo sąsiad miał 4 kartki A4 uwag , ciasno , ludzie chodzą z kundlami i sr*ją gdzie popadnie , dojazd do osiedla tragiczny ( droga do osiedla zablokowana przez parkujące samochody , jeden pas pusty w dwóch kierunkach) , morska , estakada i reszta stoi (korki) , słabe ciśnienie w kranie na wyższych piętrach , 8 litrów puścisz niby ciepłej wody i dopiero będzie ciepła , brak wyznaczonych miejsc parkingowych (znakiem) wiec jak ktoś zaparkuje na twoim miejscu (zakupionym) to policja nic mu nie zrobi ,osiedle zamknięte miało być a deweloper będzie montował szlaban ,tragedia, szukam nowego mieszkania a to albo sprzedam lub wynajmę ,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja miałam tylko jedną uwagę i szybko Eurostyl to skorygował. Jak ty taki mądry to sobie domek zbuduj z idealną ekipą, ale pewnie cię nie stać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Blisko centrum:),troszkę mała działka inwestycji budynki nowoczesne i estetyczne, ale wciśnięte miedzy tory, a istniejące już boki,, mało miejsca na zagospodarowanie zieleni:(,, cena adekwatna do jakości ;))
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 2

Faktycznie działka nie jest zbyt duża, ale mogło tam być mniej bloków, np. 3 to by sprawę rozwiązało, ale wiadomo o co chodzi.......
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super osiedle w świetnej dzielnicy Obłuże :)
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 8

+ codziennie korki na Estakadzie gratis. Gdyby nie sąsiedztwo elektrociepłowni oraz przemysłowych terenów za płotem to byłoby całkiem spoko. Podobaja mi sie te białe elewacje.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 35

zaiteresowany

Powiem tak, bylem tam przed chwilka i spodobalo mi sie ze jest sasiedztwo portu itd bo juz nic tam nie wybuduja, za plotem tory po ktorych raz w tygodniu cos przejedzie, duzo slonca i nie bedzie zacienione nowymi budynkami. dobra lokalizacja jak na obluze, 100 metrow do estakady, lepszy dojazd niz np. na gorne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
mieszkam prawie 3 rok i zapewniam Was, że pociągi tam jeżdżą zdecydowanie częściej niż raz w tygodniu - klika na dzień, w nocy też jest ruch, nie wiem skąd taka informacja, że 1 pociąg/tydzień
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
no jak to skąd...od dewelopera :-) pewnie stąd ten minus pod wypowiedzią hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bzdury piszesz, w korkach stoją ci na prawym pasie w stronę Oksywia i ci co jadą do góry, a na Boisko jedzie się w lewo i nigdy nie stoję w korku nawet w godzinach szczytu. O Elektrociepłowni to nawet nie wiadomo, że jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marcin

Jak komus sie nie podoba to niech nie kupuje tu mieszkania proste i logiczne po co pisac glupoty jak sie nie jest zainteresowanym :] jeden lubi zielen i mieszka 50 km od gdyni a 2 woli cywilizacje
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 5

Popieram tę opinię w 100%, przecież Gdynia to jest miasto i to portowe, jak się komuś nie podoba to zawsze może zamieszkać na wsi. Przecież nikt nikogo nie zmusza do zakupu mieszkania w tej okolicy, a poza tym już dawno skończyły się czasy przydziałów mieszkania ze Spółdzielni Mieszkaniowej.........i można kupić mieszkanie gdzie się chce (w zależności od zasobności portfela).....
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 4

osiedle

Mam przyjemność od 8 miesięcy mieszkać na tym osiedlu. Na osiedlu jest cicho i spokojnie. Łatwy dojazd do centrum. Owszem czasem na obwodnicy jest korek, ale w mieście korki to niestety normalność. Jak się chce ominąć korek to trzeba na wsi mieszkać:-) Ja jestem bardzo zadowolona z mieszkania na tym osiedlu. Brakuje mi tylko w pobliżu jakiegoś większego dyskontu.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 9
Samo miejsce, lokalizacja jest w porządku, mieszkam tu od dwóch lat. Natomiast deweloper z pasją który to wybudował to za 5 zł by sobie dał ja.. ogolić. Wyprzedali praktycznie wszystkie miejsca postojowe na osiedlu które stało się bardzo nieprzyjazne dla odwiedzających (no chyba że komunikacją miejską) Tak nas Euro syf urządził. Osiedla dla ludzi którzy nie mają znajomych.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

pociągi

witam mieszkamy od 2013 lato to tragedia przeładunki towarowe tragedia i zimia chałas trzaski piski szyn tragedia
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

A ja mieszkam od drugiej strony i nic nie wiem o żadnych przeładunkach i pociągu. Trzeba było sobie wybrać od strony Unruga to byłaby cisza i spokój i widok na sosny zamiast na kontenery. :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nawigator

Mieszkam od prawie 2 lat. Hałas jest nie do wytrzymania. Pociągi hamują z piskiem, trąbią, walą wagony o siebie. Nie da się okna otworzyć. Otoczenie to tragedia. Na prawdę hałas jest non-stop. Odradzam, chyba że ktoś jest głuchy jak pień. Wtopiona kasa.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7
Przyjemne miejsce choć estakada i brak miejsc postojowych skutecznie by mnie zniechęciło
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkaniec

Ja także nie mogę już wytrzymać. Sprzedam mieszkanie bo te hałasy są strasznie uciążliwe. W lato nie można spać przy otwartym oknie. Na oknach mam kolejowy nalot i w mieszkaniu sadza na półkach. Codziennie muszę odkurzać i myć podłogę to jest HORROR!!!!!!! Nie tak miało to wszystko wyglądać :(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

jesli hałasują sąsiedzi w godzinach przyjętych za nocne 2200-0600 to należy działać w sposób zdecydowany tak aby żeby "zapamiętali",
z chamskim zachowaniem walczyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bzdury bzdury bzdury kłamstwa i wymyślone problemy. Ja mieszkam od trzech lat i nawet nie wiem, że pociąg jedzie. Trzeba było wybrać mieszkanie od drugiej strony. A jak ktoś wybiera mieszkania od strony torów i firmy przeładunkowej tzn, że wie że będzie tam hałas (przynajmniej każdy trzeźwo myślący człowiek by wiedział widząc co jest za oknem).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie :) od drugiej strony spokój i cisza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niby masz rację, ale ja oglądałam mieszkania od tej drugiej strony i były to bardziej groty/pieczary niż mieszkania. Tamta strona nigdy nie jest słoneczna, nigdy. wolałam dopłacić i pomęczyć się z hałasami, ale jednak ze słonecznym mieszkaniem. Tamte wydawały mi się zimne i zawilgotniałe. Jeszcze rozumiem opcję takich sypialni, ale również kuchnia i salon, do którego nigdy nie zajrzy słoneczko kompletnie nie był dla mnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

zgadzam się - mieszkania od północy, czyli od przeciwnej strony jak tory są bardzo ciemne, nigdy słoneczne, elewacja porośnięta mchem, totalna porażka. Od drugiej strony gdzie mieszkam mieszkanie jest bardzo, bardzo słoneczne ale nie da się w nim egzystować ze względu na hałas, hałas, hałas. Całą praktycznie dobę. Jazgot pociągów, przeładunek kontenerów. To jest teren przemysłowy, nie powinno tu być bloków mieszkalnych. Ja się już wyprowadziłem, bo pomimo pięknego budynku ze wszystkimi udogodnieniami sąsiedztwo przemysłowe szargało nerwy - szkoda zdrowia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

My mamy mieszkanie przyjemnie ulokowane. Strona wschodnia i północna, ostatnie piętro, duże okna, więc jest bardzo jasno. Fajny widok na sosny, hałasu z tej strony nie doświadczamy. Mieszkania tylko od strony północnej które oglądaliśmy rzeczywiście były ciemne, szczególnie na niższych piętrach, ale u nas tego problemu nie ma. Mankamentem niestety prywatne miejsca parkingowe. Nie byłoby problemu gdyby były ogólnodostępne, bo jest ich zawsze przynajmniej 100 wolnych, ale wiadomo, deweloper chciał jak najwięcej zarobić. Estakada jest niestety zakorkowana w godzinach szczytu, na szczęście tylko po południu, bo rano jest ok. Ale to problem wszystkich dzielnic w tej części miasta, z którym miasto musi sobie jakoś poradzić, bo mieszkań i domów cały czas przybywa. I tak mamy lepiej niż Oksywie gdzie stoi się w korkach zdecydowanie dłużej. Osiedla za obwodnicą zresztą lepiej nie mają. Ogólnie jak dla nas więcej zalet niż wad i dobrze się tutaj mieszka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osiedle Nawigator

Mieszkam od 2016 r, osiedle bardzo spokojne, dobrze skomunikowane i blisko do lasu oraz centrum. Serdecznie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Obłuże

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

do góry