Widok

Osiedle Nawigator

Osiedle Nawigator Temat dostępny też na forum:
Nowa inwestycja Euro Styl, Osiedle Nawigator adresowana jest dla osób dynamicznych, które pragną korzystać z atutów mieszkania w mieście. Lokalizacja osiedla pozwala na łatwe przemieszczanie się po całej aglomeracji. Znajdująca się niedaleko osiedla Trasa Kwiatkowskiego umożliwia błyskawiczny dojazd do obwodnicy a także do szerokich arterii prowadzących do centrum miasta: ulicy Morskiej i ul. ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

zaiteresowany

Powiem tak, bylem tam przed chwilka i spodobalo mi sie ze jest sasiedztwo portu itd bo juz nic tam nie wybuduja, za plotem tory po ktorych raz w tygodniu cos przejedzie, duzo slonca i nie bedzie zacienione nowymi budynkami. dobra lokalizacja jak na obluze, 100 metrow do estakady, lepszy dojazd niz np. na gorne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

osiedle

Mam przyjemność od 8 miesięcy mieszkać na tym osiedlu. Na osiedlu jest cicho i spokojnie. Łatwy dojazd do centrum. Owszem czasem na obwodnicy jest korek, ale w mieście korki to niestety normalność. Jak się chce ominąć korek to trzeba na wsi mieszkać:-) Ja jestem bardzo zadowolona z mieszkania na tym osiedlu. Brakuje mi tylko w pobliżu jakiegoś większego dyskontu.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 9

Popieram tę opinię w 100%, przecież Gdynia to jest miasto i to portowe, jak się komuś nie podoba to zawsze może zamieszkać na wsi. Przecież nikt nikogo nie zmusza do zakupu mieszkania w tej okolicy, a poza tym już dawno skończyły się czasy przydziałów mieszkania ze Spółdzielni Mieszkaniowej.........i można kupić mieszkanie gdzie się chce (w zależności od zasobności portfela).....
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 4

Marcin

Jak komus sie nie podoba to niech nie kupuje tu mieszkania proste i logiczne po co pisac glupoty jak sie nie jest zainteresowanym :] jeden lubi zielen i mieszka 50 km od gdyni a 2 woli cywilizacje
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 5

+ codziennie korki na Estakadzie gratis. Gdyby nie sąsiedztwo elektrociepłowni oraz przemysłowych terenów za płotem to byłoby całkiem spoko. Podobaja mi sie te białe elewacje.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 35

Super osiedle w świetnej dzielnicy Obłuże :)
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ja mieszkam na tym Osiedlu i akurat stoczni nie słychać, komina ja akurat nie widzę (bo jestem z drugiej strony) a pociągi to jeżdżą tak rzadko, że w zasadzie są atrakcją tego miejsca:-) nie rozumiem jak ktoś kto nie mieszka może się wypowiadać na temat warunków. Poza tym bardzo dobra lokalizacja dla małżeństw z małymi dziećmi. Blisko przedszkola i szkoła.
Ponad to odbiór mieszkania przeszedł bez problemów. Ja osobiście polecam.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 6

Faktycznie działka nie jest zbyt duża, ale mogło tam być mniej bloków, np. 3 to by sprawę rozwiązało, ale wiadomo o co chodzi.......
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stoczni od rana nie słychać, pociąg towarowy raz na jakiś czas przejedzie i to zazwyczaj w nocy, więc tragedii nie ma, chodzę późną nocą spać stąd wiem, że w nocy, piszę to żeby ktoś nie pomyślał, że są tak głośne, że mnie wybudzają :-), a dym z komina nie jest wyczuwalny w tej części, jednak nie sąsiaduje on z osiedlem, a poza tym jest wysoki, więc rozprasza się w górnej części atmosfery.....bajeczne miejsce to może nie jest, ale dla rodziny z małymi dziećmi idealne.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 8

Blisko centrum:),troszkę mała działka inwestycji budynki nowoczesne i estetyczne, ale wciśnięte miedzy tory, a istniejące już boki,, mało miejsca na zagospodarowanie zieleni:(,, cena adekwatna do jakości ;))
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 2
ta i slychac stocznie od rana i pociagi towarowe.. i dym z komina.. bajeczne miejsce..:/ ehh..
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 39

Euro Styl Osiedle Nawigator

Świetna lokalizacja, nowoczesne i funkcjonalne osiedle, a także solidne wykonanie. Wszystkim serdecznie polecam.
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum Obłuże

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

do góry