nowy wąteknowy wątek
Osiedle Świrskiego
[Osiedle Świrskiego]

Osiedle powstanie w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska. W otoczeniu przybywa infrastruktury niezbędnej do komfortowego życia: dróg, przystanków, sklepów, przedszkoli. Coraz bardziej komfortowy jest dojazd do centrum, szybko można stąd wyjechać także na trójmiejską obwodnicę, a jednocześnie wokół nie brakuje naturalnych terenów doskonałych do wypoczynku dla osób, które lubią aktywnie ...
więcej

Fatalna urbanistyka, pasująca do osiedla domków jednorodzinnych a nie osiedla budynków wielorodzinnych.

Re: Osiedle Świrskiego

Czy ktoś `już kupił mieszkanie na osiedlu świrskiego od Górskiego

xxx

ja tez chce zakupić tam mieszkanie,wydaje mi się ze jest całkiem fajne,

Re: xxx

Jesteśmy w trakcie kupna mieszkania na Os. Świrskiego, czy ktoś już kupuje tam jakieś mieszkanko? Jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni, zobaczymy jak będzie po odbiorze :)

Jestem ciekawa, czy deweloper sprzedając mieszkanie poinformował Państwa, ze jeden z budynków (nr 1) na tym osiedlu jest już w całości sprzedany miastu z przeznaczeniem na mieszkania komunalne...

czy to coś zmienia

No właśnie

pytanie czy ma to jakieś znaczenie. Mieszkam na osiedlu na którym deweloper odstąpił za grunt jeden budynek miastu i nic złego się nie dzieje. Komunalne to nie socjalne, to jednak duża różnica

Nic się nie dzieje

Obserwuje budowe tego osiedla mniej wiecej od wrzesnia ubiegłego roku. Wygląda na to że nikt nie kupuje tam mieszkań. Deweloper chyba się przeliczył...

Re: Nic się nie dzieje

w budynku nr 2 10 mieszkań z 14 jest już sprzedanych. Pod koniec miesiąca planowane są odbiory mieszkań. Nie można więc mówić, że nic się nie dzieje.

Co do budynku 2 -zgadza sie,

Ale czy ktos wie co bedzie dzialo sie z budynkiem 1? Udalo mi sie wydobyc informacje ze caly budynek kupil ktos jeszcze na etapie budowy,dzialka pod nim jest wyodrebniona i nie bedzie tworzyl wspolnoty z zadnym innym budynkiem. Ktos wie kto to kupil i najwazniejsze-w jalim celu? Wynajmy? Inwestycja? Nigdzie w sieci nie udalo mi sie namierzyc ogloszen z tego budynku.

Budynek nr 1

Budynek nr 1 w całości kupiło miasto z przeznaczeniem na mieszkania komunalne. Będą tam mieszkać min. mieszkańcy z ul. Nad Stawem.
dolnywrzeszcz.blogspot.com/2013/02/nad-stawem.html