Widok

Osiedle Świrskiego

Osiedle Świrskiego Temat dostępny też na forum:
Osiedle powstanie w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska. W otoczeniu przybywa infrastruktury niezbędnej do komfortowego życia: dróg, przystanków, sklepów, przedszkoli. Coraz bardziej komfortowy jest dojazd do centrum, szybko można stąd wyjechać także na trójmiejską obwodnicę, a jednocześnie wokół nie brakuje naturalnych terenów doskonałych do wypoczynku dla osób, które lubią aktywnie ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fatalna urbanistyka, pasująca do osiedla domków jednorodzinnych a nie osiedla budynków wielorodzinnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
Czy ktoś `już kupił mieszkanie na osiedlu świrskiego od Górskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

xxx

ja tez chce zakupić tam mieszkanie,wydaje mi się ze jest całkiem fajne,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jesteśmy w trakcie kupna mieszkania na Os. Świrskiego, czy ktoś już kupuje tam jakieś mieszkanko? Jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni, zobaczymy jak będzie po odbiorze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem ciekawa, czy deweloper sprzedając mieszkanie poinformował Państwa, ze jeden z budynków (nr 1) na tym osiedlu jest już w całości sprzedany miastu z przeznaczeniem na mieszkania komunalne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
czy to coś zmienia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie

pytanie czy ma to jakieś znaczenie. Mieszkam na osiedlu na którym deweloper odstąpił za grunt jeden budynek miastu i nic złego się nie dzieje. Komunalne to nie socjalne, to jednak duża różnica
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nic się nie dzieje

Obserwuje budowe tego osiedla mniej wiecej od wrzesnia ubiegłego roku. Wygląda na to że nikt nie kupuje tam mieszkań. Deweloper chyba się przeliczył...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
w budynku nr 2 10 mieszkań z 14 jest już sprzedanych. Pod koniec miesiąca planowane są odbiory mieszkań. Nie można więc mówić, że nic się nie dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co do budynku 2 -zgadza sie,

Ale czy ktos wie co bedzie dzialo sie z budynkiem 1? Udalo mi sie wydobyc informacje ze caly budynek kupil ktos jeszcze na etapie budowy,dzialka pod nim jest wyodrebniona i nie bedzie tworzyl wspolnoty z zadnym innym budynkiem. Ktos wie kto to kupil i najwazniejsze-w jalim celu? Wynajmy? Inwestycja? Nigdzie w sieci nie udalo mi sie namierzyc ogloszen z tego budynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budynek nr 1

Budynek nr 1 w całości kupiło miasto z przeznaczeniem na mieszkania komunalne. Będą tam mieszkać min. mieszkańcy z ul. Nad Stawem.
dolnywrzeszcz.blogspot.com/2013/02/nad-stawem.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Os.Świrskiego

Mieszkam tu od 4 miesięcy i jak narazie bardzo mi się tu podoba, mieszkania są ładne i przestronne balkony spore . Kupujcie bo warto już więcej nie stanieją.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, jak się Wam tam mieszka? Niedługo się wprowadzamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Urocze mieszkania.

Uroczy zapach śmieci z wysypiska z Szadółek. Zapraszamy do kupowania mieszkań!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17

zapach śmieci z wysypiska to chyba u ciebie w domu czuć!!!!!!!!!!! bo ja tu mieszkam i nic nie czuje!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Klaustrofibiczna zabudowa

Mieszkania z widokiem na sąsiada.
Na plus: małe bloki i duże balkony na ost. piętrze.

Nie rozumiem tylko dlaczego przed każdym domofonem jest dwoje drzwi wejściowych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mieszkania parterowe maja oddzielne wejście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klaustrofobiczna zabudowa

to zapraszam na ul. Lema albo ul. Konopnicką. Tu dopiero widać czy sąsiad w gaciach czy ubrany. Okno w okno!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry