Widok

Osiedle familijne

Inwestycje i deweloperzy Temat dostępny też na forum:
Witam przyszłych sąsiadów, właśnie zakupiliśmy szereg na osiedlu familijnym i mam dwa pytanka: Czy ktoś może mi cos powiedzieć o ogrzewaniu podłogowym bo zastanawiam się czy jest to dobra i opłacalna inwestycja(jak wyglądają opłaty)? A drugie pytanie czy mogę się cos dowiedzieć jeśli chodzi o zalania tego terenu po ulewach czy okresie zimowym ponieważ widziałem kilka nieciekawych filmików z tej okolicy i trochę mnie to martwi!! Z góry dziękuje za informacje i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A pochwalisz ile daliście za jaki domek i jak wykończony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiliśmy do komfortowy ale odbieramy go na koniec roku wiec nie mogę nic powiedzieć na temat wykończenia, ale ja sam nie zwracam zbytnio uwagi na to co piszą tu ludzie bo co osoba to inna opinia!!!Sam się przekonam na własnej skórze :))) A co do ceny to jak wszędzie można negocjować, wydaje mi się to zależne od wkładu własnego. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej a ktory segment? my nabylismy C :) odbiór napewno bedzie szybciej. Mysle, ze najpozniej pazdziernik.

pozdrowienia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiliśmy w segmencie 22 to obok tego zbiornika retencyjnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tez domek C :), a Wy który? moze będziemy są siadami zza ściany :) pozdrowienia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupiliśmy E
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to beda dzielily nas 4 sciany ;) Juz parter nam stawiają :) także roboty idą pełną parą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja niestety nie wiem co tam się dzieje ponieważ nie ma mnie na miejscu, ale dziękuje za informacje. Dobrze ze tak szybko im idzie oby tylko wszystko było dokładnie robione!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak wszystkie roboty budowlane trzeba niestety na bieżaco sprawdzać - czy prosto, czy tak jak na projekcie (nie wiem czy wprowadzliscie zmiany?), czy kontakty na tam gdzie trzeba itd. W przeciwnym razie może się okazać przy odbiorze, że beda poprawki. W sumie to zawsze są, ale czasami mozna uniknąć żeby było ich dzieścia. Ja raz w tyg będę zaglądać i sprawdzać na moje oko ;) czy robota idzie jak trzeba. Pozdrowienia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My nie mamy wprowadzonych jeszcze żadnych zmian mamy na to czas do 10 czerwca wiec w sumie nie musimy jeszcze nic sprawdzać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
przymierzamy się do B, na kiedy macie termin odbioru?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my mamy C :) pozdrawiamy -byc moze sasiadów zza ściany :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli chodzi o termin odbioru to kto to wie ?:) wstępnie jest szansa na 2 tydz listopada, ale czy zdążą? dzis juz sporo dachu zrobili i zaczęli elewację. Ogrodzenie też powoli rośnie :) ściany schnął. A kiedy planowalibyscie rozpocząc zagospodarowanie domu - zima czy na wiosnę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jednak zrezygnowaliśmy z 7 nieba na rzecz bliźniaka bliżej Jasia i Małgosi, ale widziałam, że B znów jest zarezerwowany :) pzdr.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też kiedyś czytałam komentarze i oglądałam filmiki i też byłam bardzo zmartwiona czy podjełam dobrą decyzję kupując nieruchomość w tej okolicy. Szereg mam już odebrany (w 02/14), powoli go robimy, wszystko narazie jest ok. Odbieraliśmy z inspektorami budowlanymi, którzy stwierdzili, że budynek jest dobrze wykonany. Powodzi żadnych w zimie nie było. Ludzie sami tylko podkręcają atmosferę i bez sensu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powodzi nie było bo nie bylo roztopów.Ale spokojnie wszystko w swoim czasie.Zależnie gdzie się mieszka ,mozna obudzić sie w wielkiej kałuży wody.Niektórzy "szczęśliwcy" u jednego devleopera boleśnie się o tym przekonają.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy mogę prosić namiary na tych inspektorów bo myślę ze to dobry pomysł i jeśli można wiedzieć jaki jest ich koszt?Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inspekcja zapewne prawdziwa to koszt około 30 tys zł (kamery endoskopowe do kanalizy, pomiar wiglotności wewnątrz pomieszczeń itd) Chesz wydać kasę i się dowiedzieć że kupiłeś bubla ?
Bo to jest pewne jak w baku - każda inspekcja kończy się protokołem usterek ... No ale albo tani bubel w getcie albo dobrze wykonany dom... sam wybierasz jako konsument.
Ps
Ten post nie narusza regulaminu, nie jest obraźliwy więc jak deweloper każe go skasować niech tutaj admin postara się i da konkretny powód
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Zostawię twój wpis bez komentarza, bo z ludźmi takimi jak ty i ich słabymi poglądami nie widzę sensu konwersacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze wykonany dom to niby ten Twój gargamel z łukami i kolumnami? Ogarnij się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Tomasza Romanowskiego - http://odbiorymieszkan.com.pl/ . Odbierałem z nim swoje mieszkanie od Siódmego Nieba i nie żałuje. Warto odżałować te 300 zł i mieć pewność że wszystko jest OK.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za info na pewno skorzystam,pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak kupiłem dom komfortowy w szeregu 21 osobiście polecam zainwestować w ogrzewanie podłogowe w salonie kaloryfery w salonie sprawiają, że pomieszczenie robi się nieustawne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze można zamienić 3 mniejsze kaloryfery na dwa większe.My tak zrobiliśmy i pomieszczenie jest jak najbardziej ustawne. Ogrzewania podłogowego dopilnujcie bo w standardzie wykończenia jest napisane że ogrzewanie podłogowe znajduje się w hallu(czyli na gorze w korytarzu) a tak naprawdę nikt go nie ma. Dopiero moja sąsiadka zwróciła na to uwagę.
No i jak ktoś zamierza np ogrzewać salon i położyć tam kafle to zimą super - cieplutko w nogi, ale latem to już niekoniecznie ten chłód jest przyjemny. No i dywanu się raczej nie położy bo się wtedy mija to z celem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy mieć podłogowe w całym domu. Mam pytanie czy już tam mieszkacie? Ciekaw jestem jak wychodzą miesięczne opłaty? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkamy od listopada,a opłaty tak średnio:
gaz:182(za styczeń),466(za luty),330(za marzec),132(za kwiecień)
prąd od połowy lutego do końca kwietnia:370
woda od początku grudnia do konca stycznia:170 zł
grzaliśmy do 22-23 stopni w dzień,w nocy 19-20.Teraz już wogóle nie grzejemy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Szambo - wywóz (34 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry