Widok

Osiedle nad Potokiem

Zabornia Temat dostępny też na forum:
Osiedle nad Potokiem znajduje się w zacisznej części Zaborni. W otoczeniu osiedla dominuje jednorodzinna zabudowa. Nieopodal znajduje się staw, który dla okolicznych mieszkańców jest doskonałym miejscem wypoczynku. W najbliższej okolicy dostępna jest też niezbędna infrastruktura: punkty usługowo-handlowe, placówki edukacyjne, przychodnia lekarska oraz poczta. Szybki dojazd do centrum i do trójmiejskiej obwodnicy zapewnia położona nieopodal ulica Armii Krajowej. Osiedle utworzyło 17 ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto?

Czy ktoś jest w stanie napisać czy jest to warte kupna?
Na papierze i w internecie wygląda fajnie.
Jaka jest okolica? spokojna? a samoloty itp?
Z gory dzieki za odpowiedzi:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
-Warto ,tylko te lądujące samoloty zakłucające ciszę przy cmentarzu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przy cmentarzu? cmentarz na cedrowej jest jakis kilometr dalej

To samoloty nad głowami latają? myślałem, że latają dalej nad moreną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-Samoloty w Rębiechowie lądujące przelatują dokładnie nad cmentarzem Łoskowickim ,którego jedna z bram wejściowych mieści się przy ul.Cedrowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze wiedzieć:)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale cmentarz jest po drugiej stronie kartuskiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto

Kupiłem tam dom, wprowadzę się w marcu. Ogólnie osiedle jest piękne, okolica spokojna, ale centralnie zlokalizowana. Cena faktycznie wygląda na wysoką, ale trzeba pamiętać, że w tej okolicy sama działka to koszt około 500 zł za mkw. Pojedź i zobacz gotowe osiedle, jest droga, oświetlenie, wszystko zagospodarowane, zbiornik obok został zrekultywowany, a wiosną miasto robi tam plac zabaw. To bardzo ładne osiedle w bardzo ładnej okolicy. Co do samolotów, to tak widać i słychać, ale tego nie uniknie się na Jasieniu, Morenie, Aniołkach, Chełmie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto

Ja tu mieszkam jest to super miejsce. Samoloty latają ale od dłuższego czasu mieszkałem w ich sąsiedztwie i mi osobiście nie przeszkadzają.
Miła okolica blisko do centrum i obwodnicy, godne polecenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajne!!

Budynki wykończone jak na Manhatanie (tak skomplementował budowlaniec pracujący w branży w USA). Okolica cicha i spokojna z dużą ilością zieleni. Nie przewiduje się dalszego budowania w tym rejonie. Warto kupić! Mieszka się wspaniale z wiewiórkami, lisami, sarnami w zasięgu wzroku. Powrót do natury w centrum Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

najlepiej ocenione w przeliczeniu na liczbę mieszkańców :-) - GRATULACJE -

w plebiscycie na najbardziej udaną realizację - przeliczając głosy na liczbę mieszkańców ta inwestycja zyskała najwięcej głosów spośród wszystkich jakie startowały - GRATULUJEMY -
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry