Widok

Osiemnaste urodziny - gdzie zrobić?

Witam, chciałabym dowiedzieć się czy ktoś z was ma godną do polecenia salę na 18-ste urodziny w Gdańsku? Może to być dom weselny, sale działkowe cokolwiek o niewygórowanej cenie za wynajem, sala powinna mieścić przynajmniej 50 osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I ja chętnie się dowiem:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie, serio nie macie żadnych propozycji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czymożna zrobić ośmnaske a dzieto jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm proponuje jakis burdelik, typu bodega czy cos
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli nie masz dużego budżetu to imprezownie odpadają... Nie wiem jednak czy jest sens wynajmować, czy nie lepiej umówić się na zrobienie stolika VIP, gdzie dostęp będą mieli tylko zaproszeni przez Ciebie goście i bawić się z resztą klubu. Myślałaś o czymś takim? Moja koleżanka zrobiła tak w Mieście Aniołów ale ot było pare lat temu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Club Alcatraz w Żukowie...Co do ceny można się dogadać no i wystrój mają orginalny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam party hause w Sopocie lokal
Sasiaduje z lokalami mieszkalnymi co skutkuje wizyta policji mandatem 200 pln nie potrzebnymi nerwami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktos pozwolił na taką działalnośc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chodzi o tego typu imprez eto proponuje Ci Piwnice Rajców w Gdańsku. Byłam tam na osiemnastce kolegi i było super. Bardzo ładna i klimatyczna knajpa z piwem ważonym na miejscu. Bawiliśmy się nieprzeciętnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Czas wolny

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

narty we Włoszech (3 odpowiedzi)

czesć , szukam towarzystwa do wyjazdu na narty w Dolomity w marcu. Mam fajna miejscówkę , ale nie...

Polecicie jakąś dobrą książkę? (33 odpowiedzi)

Hej, szukam nowej i ciekawej lektury. :) polecicie coś?

do góry