Widok

Ośrodek Adler/Zgorzałe

Wesele bez ogłoszeń Opinie i oceny Temat dostępny też na forum:
Witam,
Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z wesela w tym ośrodku? Nam wydaje się, że jest to fajne miejsce, ale nie mamy kompletnie żadnych informacji czy obsługa i jedzenie jest oki. Napiszcie coś proszę:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nic nie słyszał???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIC A NIC??? MOŻE SIE KTOŚ JEDNAK ZNAJDZIE?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może ktoś się jednak znajdzie???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, ja za dużo nie wiem. mam tam wesele w czerwcu. moi znajomi mieli w ostatnim czerwcu i generalnie sobie chwalili, a ci którzy uczestniczyli w zabawie też chwalili wystrój i inne aspekty. Może nikt więcej tu nie słyszał o tym ośrodku, nie zawsze znajdziesz informacje o każdym miejscu. pzdr

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niewiem jak teraz tam jest ale znam to miejsce bardzo dobrze sprzed kilku dobrych lat i jeśli chodzi o samo miejsce to mogę polecić w 100% - miejsce i okolica cudowna!!!! Z tego co zobaczylam na stronie internetowej poprawilo się dużo na korzyść więc myślę , że jeśli chodzi o organizację imprez powinno być ok czego życzę!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuję. My mamy wesele 19.09.2009. Mam nadzieję że wszystko będzie oki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Nikka 22 my tam bedzimy mieli wesele w czerwcu,podoba mi sie tam bardzo ale nie znam zadnych opinii.A na ile osob robicie wasze wesele?I skad wogole jestes?Szczerze mowiac myslalam ze nie ma wiecej takich co tak daleko od trojmiasta wesele chca robic :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem z Gdańska. Oboje z narzeczonym kochamy jeziora i lasy stąd to miejsce. Sala od razu wpadła nam w oko. No i możliwość noclegów dla gości to duży plus. My mamy we wrześniu na ok. 90 osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My również mamy 05.09.2009 wesele na 90 osób w Adlerze i mieszkamy w Gdańsku.Z tego co wiem to jedzenie jest tam bardzo dobre,a okolica mówi sama za siebie:) Dziewczyny w kaim ośrodku musi nam się udać, a Panny Młode które slubuja wczesniej mam nadzieje że zdadzą relacje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Ali: A wy na ile osób macie? Ślub będzie w kościele w Gdańsku? My mamy w kościele w Stężycy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jw :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jw:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej nikka 22, my planujemy na ok 100 osob,ale zobaczymy ile sie wykruszy i ile w rezultacie zostanie.Slub mamy w kosciele w Gdansku,wam z ta Stezyca pewnie duzo bedzie wygodniej.A organizujecie jakis transport dla gości do Stezycy z Gdanska?Robicie poprawiny?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, zastanawiamy się nad aukokarem...no ale zobaczymy bo i tak większość gości chyba będzie samochodem. Poprawiny będą :) Wybraliśmy godzinę wstępną 13-17
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no my raczej tez autokar,bo pomimo tego ze wiekszosc bedzie samochodami to wolalabym miec pewnosc ze wszyscy spokojnie dotra na miejsce bez nerwow ze gdzies sie nie zmieszcza.Nie wiem tylko jak z domkami,ile ich wynajac,bo wlasciciele osrodka chcieli zeby juz w marcu dac im znac ile chcemy,a ja mysle ze to troche za szybko zeby kazdego sie pytac czy zostanie na noc czy nie.My mamy ślub w czerwcu :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My robimy tak: dla części gości, tych raczej pewnych rezerwujemy my. A pozostali dostaną informację że mogą sobie wynająć. U mnie większość gości będzie z kaszub więc pewnie część będzie wracać do siebie do domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
HOP :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak z dekoracja sali?sami bedziecie ja dekorowac czy zostawiacie to wlascicielom osrodka?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama nie wiem. chciałabym zobaczyć wcześniej jak ta ich dekoracja wygląda i ewentualnie dołożyć coś swojego jak zajdzie taka potrzeba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sala sama w sobie jest piękna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no mi sie tez bardzo podoba,i wogole polozenie jest super.Jak pogoda dopisze to juz niczego wiecej nie trzeba :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może znajdzie się jeszcze ktoś, kto ma informację ta temat tego miejsca...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jw :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! mam wesele w Adlerze 27 .06.09 i też szukam opini na ten temat ,może już się ktoś znalazł kto miał tam wesele????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sali nie będziemy stroili dodatkowo, gdyż ona sama w sobie jest suuper,więc dod. wystrój byłby kiczowaty:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wy na ile osob robicie wesele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my robimy tak na ok. 85 osób. Znajoma tam miala wesele i bardzo sobie chwaliła. Jedzenie smacze i dużo, zostało sporo nawet po poprawinach.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też robimy wesele 05.09.09 w tym ośrodku na ok 90 osób i szczerze mówiąc martwiliśmy się o jedzenie,czy jest smaczne, ale teraz to się już uspokoiłam:) My poprawiny będziemy robić bez obiadu i część jedzenia z wesela a za część zapłacimy. Jesli chodzi o strojenie sali to też sie zastanawiamy,bo sala w sobie jest strojna ale może odorbinę mozna by przystroić.Jak ktos z was będzie stroił ta salę to niech pdesle zdjecia: redginger@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ali widzę że będziecie mieli wesele przed nami my mamy 27 czerwiec czy mogę liczyć na jakieś informacje zarówno przed jak i po weselu na co zwrócić uwagę i takie tam:) Dla pozostałych-po weselu napewno napiszę jak było :) i podzielę się doświadczeniami.Mam nadz. że będą tylko dobre:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam dzięki za info.!!! my robimy wesele no ok 110 mam nadz., że nie będzie ciasno, byłam tam gdy mieli nakryte na 120 i jakoś to wyglądało:) wystrój stołów też był ok,kwiatki żywe bardzo ładnie wyglądało:)bardzo się martwiłam jak tam z tym jedzeniem i poprawinami ale trochę mnie uspokoiłaś:)HIHI piękną będziemy miały salę i ten plener dookoła wciąż coś tam jeszcze upiększają byle pogoda dopisała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaką wybrałyście opcję poprawinową z potrawami z wesela 15 zł.,czy z obiadem+potrawami z wesela 25 zł.???, ja wybiorę tę drugą bo każdy podejrzewam będzie czekał na coś ciepłego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze się nie zdecydowaliśmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc Weselnikom :) Z tego co czytam to my mamy wesele najwczesniej, w maju i slub tez w Kosciele w Stezycy... ale numer :) Mamy takie same rozterki, ale przede wszystkim licze na jakosc i ilosc jedzenia. Nie wyobrazam sobie sytuacji gdzie goscie beda chodzili nienajedzeni itp... Z checia sie z Wami podziele uwagami i praktycznymi rzeczami na ktore bedzie trzeba zwrocic uwage (oby takich nie bylo). pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanko jak z załatwianiem formalności w Stężycy w kościele? My mamy ślub na licencji bo oboje jesteśmy z Gdańska. Ile dajecie księdzu za ślub? Pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez nie jestesmy z tej parafii. W Stezycy w Kosciele to niewielki odsetek formalnosci, nie tylko Koscielnych :) Jak narazie w zadnym Kosciele jeszcze od nas nie oczekiwano zaplaty za nauki, protokoly itp. Ile damy w Stezycy jeszcze nie wiem bo spotkanie jest ok 2 tyg przed slubem. W kazdym razie Proboszcz jest bardzo sympatyczny i to akurat mnie nie stresuje :)
Ale proponuje zalatwic juz nauki przedmalzenskie a przede wszystkim poradnictwo rodzinne - wszedzie robia straszna laske jakby te kobiety byly pepkiem swiata. Juz w UM jest latwiej zalatwic dokumentny niz z poradnictwem rodzinnym.
Polecam tez nie kupowac obraczek z pieknych salonow w Galerii B. itp... Dokladnie te same (maja katalogi wszystkich markowych sklepow) i robione u tradycyjnych jubilerow potrafia kosztowac ponad 2, 3 razy taniej. A jeszcze jak macie na przetopienie np obraczki babci i dziadka to wogole koszta sa niewielkie. pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile kosztuje slub w kosciele w stezycy i wszystkie zwiazane z tym oplaty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, hej, mamy wesele w tym ośrodku na początku czerwca i dalej nie wiemy, czy w dniu poprawin tylko z wersją dań z wesela, czy też dodatkowe dania dołożyć. Ale, i tu spytam jak to wygląda u was (czy się już pytałyście, czy może nie o to), czy wam też ceny poszły w górę - dla nas nowa wersja na poprawiny to 20 lub 30 zł plus (tu mały zonk) 3 zł za kawę i herbatę??? I jeszcze pytanie szczególnie do tych co mieli tam ślub (jeśli tu tacy są, lub ich znajomi, którzy tam się bawili) - jak z tym jadłem, czy faktycznie starczy, nawet bez dodatkowego dania ciepłego w dzień poprawin??? to coś, co mi trochę spędza sen z powiek co jakiś czas.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my się jeszcze nie pytaliśmy, jak zamawialiśmy termin to dostaliśmy kartkę z menu i tam były podane ceny +/- 10% więc jakby się zdecydować na wersję z daniami z wesela to wychodzi 15 + 1,5 =16,50 zł

znajoma miała wesele i sobie chwaliła, jedzonka było w wystarczających ilościach

ile płacicie za noclegi dla gości?

i czy będziecie jakoś sami jeszcze stroić salę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do niki. Mamy ślub 19.09.2009 o 15.00 w kościele w Stężycy. Moze pomyslimy o wspólnej dekoracji. Ksiądz nie ma nic przeciw. Mój mail jolasta@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc,
co prawda nie byłam tam na weselu, a na imprezie integracyjnej z pracy na około 80 osób- cyli prawie jak wesele :) Jedzenie było bardzo dobre, dużo przystawek, kolorowo. Bardzo smaczne ciasta i o północy wjechał pieczony prosiak. Wszystko ciepłe i świeże. Nikt się nie uskarżał...chyba, że na ból głowy, ale to już nie od jedzenia :) Sala jest bardzo ładna, chociaż też nie przesadnie wielka. Obawiałabym się tylko tej kamiennej śliskiej posadzki. Pokoje do wynajęcia są wyremontowane, w nowym budynku- ladne i czyste. W domkach trochę zajeżdża wilgocią.. ale to już chyba ich urok.

ogólna ocena na 5

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
N.K. gdzie jesteś czekamy z niecierpliwością na relacje z wesela ,na co zwrócić uwagę i takie tam ???:)Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam coś już chyba źle widzę nie N.K tylko P..N hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak pisalem, wesele w maju. Ale dzisiaj bylismy tam i byly juz czyjes poprawiny. Wlascicielka mowila ze byla opcja bez dodatkowego jedzenia i spokojnie wystarczylo. ja mam ciagle co do tego watpliwosci, ale raczej tez tak zamowimy. Stoly z daleka wygladaly ladnie i schludnie. Furtki na plaze byly zamkniete, takze dojsc do jeziora mozna bylo tylko przez jadalnie, czyli tylko dla gosci. Wlascicieka tez pilnowala aby inni nie krecili sie na sali, czyli bardzo pozytywnie. Szczegolnie bedzie to istotle jak beda zjezdzali sie inni turysci. Nie bylo za to jeszcze akwarium ani wody w fontannie - obiecano ze juz na dniach maja byc. Co do cen za poprawiny to jeszcze nie rozmawialismy, ale nie podoba mi sie koniecznosc wynajmowania calego domku bez wzgledu na faktyczna liczbe osob ktore tam beda spaly. Mam nadzieje ze uda sie gosci jakos "efektywnie" rozmiescic. Ogolnie wyglada to wszystko dobrze i nie wydaje mi sie aby ze strony osrodka byly jakies wtopy :) Dam znac after party :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękujemy za wiadomości :) trzymamy kciuki w maju napewno wszystko będzie ok!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny jaką macie cenę menu na ten rok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie mnie również to bardzo interesuje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, byłam w sb w Adlerze, mają piękną nową dekorację, same zobaczcie


image

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No proszę rewelacja !!!,a te kwiaty to też w ich zakresie czy młodzi dodatkowo stroili ??? Co do menu to jeszcze nic nie wiem nie byliśmy jeszcze tego ustalać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co miało się znajdować na stole pośrodku ???,bardzo ładnie to wygląda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cała dekoracje jest ich, a na tym stole miały być ciasta bo tak młodzi chcieli, my będziemy mieć podane na stół po obiedzie a potem będą stały na barku i jak ktoś będzie miał ochotę to będzie się częstował
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktoś ma jakieś świeże opinie????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak narazie wciąż czekamy na informację od P..N :) mam pytanko jeszcze może ktoś wie dokładnie ,z umowy dot. sali wynika że całą kwotę trzeba wpłacić przed weselem czy jest tak w rzeczywistości ??? gdyż pierwszy raz się z czymś takim spotykam:0!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my urzadzamy wesele 26.06.2010 i dogadalismy sie z wlascicielka ze 50% wplacamy przed weselem natomiast druga polowe po poprawinach:)jak jej to zaproponujecie to nie powinno byc z tym problemu gdyz pani jest bardzo mila i ugodowa osoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie do carolcy. Ile wyszedł wasz łączny koszt wesela i poprawin za 1 osobę? I czy dodatkowo dopłacaliście do poprawin? Bo czytałam, iz jest to uzależnione też od terminu wesela.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hey!! Sorki, ze tak pozno pisze, za duzo wrazen :) Powyzsze zdjecia sa z naszego wesela i faktycznie wygladalo wszystko super :) Na stole staly ciasta przez cala impreze i wygladalo to super. Zaproponowany uklad aby w tym miejscu siedzieli goscie uwazam za slaby bo nie dosc ze jest duzo ludzi kolo siebie to jeszcze para mloda jest totalnie zaslonieta. Dekoracje byly z osrodka, kwiaty ktore widac sa wszystkie sztuczne, ale i tak wygladaly ladnie. Nic bym nie zmienial.

Jedzenie mialismy przewymiarowane wzgl osob o ok 8% i zrobilbym teraz tak samo. W zupelnosci wystarczylo jeszcze na poprawiny i kazdy z gosci dostal jeszcze po wyprawce na droge :) Jakosc jedzenia byla na prawde HQ :) Wszystko swieze, bardzo estetycznie i we wlasciwy sposob podane. Na wiejskim stole caly czas staly: barszcz, kawa, herbata - niby dodatek ale uwazam ze niezbedny i kazdy to chwalil. Obsluga byla bardzo mila i caly czas byli dostepni. W prezenicie super apartament w ktorym jeszcze zostalismy na 2 dni aby dojsc do siebie. My nie moglismy zaplacic 50% po poprawinach (moze nie bylismy wiarygodni, hehe), calosc zaplacilismy 10 dni przed impreza.

Na poprawinach bylo wystawione naglosnienie z odtwarzaczem DVD + podlaczylem sie ze swoim laptopem i muzyka gra. Zaluje bo zapomnialem kabla aby podlaczyc sie do TV (HDMI, DB9, Svideo) - planowalem na goraco zrobic prezentacje zdjec gosci, fajnie by bylo jakby lecialy sobie do kotleta.
Co do trunkow, zeszlo ok 1.5 l naszych napojow na glowe + 0.5l z osrodka. Vodki zeszlo ok 0.3l/os, wina tez ok 0.3l/os i zeszlo by jeszcze z 10 butelek wina spokojnie. Na poprawiny mialem procz browarow zwyklych, kilka bezalkoholowych dla kierowcow - schodzily jak cieple buleczki :)

Uczulam Was abyscie wszystko robili zgodnie z umowa (jezeli chodzi ustalenia przed), mielismy maly incydent - pomimo iz na spotkaniu 10 dni przed ustalismy ze pewne rzeczy podamy pozniej, na 3 dni przed weselem uslyszalem ze "mialem to podac na spotkaniu bo tak jest w umowie" ;/ troche bylo to niepokojace i obawialismy sie jakie jeszcze niespodzianki nas spotkaja ale cale szczescie naprawde zadnych innych nie bylo :) (No moze procz malego zawirowania z grzejnikami w domkach. Oczywiste ale nie bylo ustalone kto za nie ma dodatkowo placic)
---- to sa wszystko szczegoly i przy duzej imprezie zawsze beda takie rzeczy, nie ma czym sie przejmowac. Wlasciciele sa bardzo sympatyczni i byla mila atmosfera.

Szkoda jeszcze ze nie bylo wody w akwarium, ani rybek, w koncu jak zamawialismy sale rok temu to mialo to byc w pakiecie ze sala.

Reasumujac calosc organizacji i jakosci osrodka naprawde polecam i z cala pewnoscia zrobilbym tam wesele jeszcze raz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za realację, jesteśmy już spokojniejsi :)

p.s. serdeczne gratulacje i wszystkiego dobrego!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam jeszcze pytanko:
Jedzenie mialismy przewymiarowane wzgl osob o ok 8% - tzn. że coś jeszcze domawialiście dodatkowo?
acha i jeszcze jedno: jak wygląda sprawa z podłogą? nie było za ślisko?
z góry dzięki za odpowiedź :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięęęękujemy za wskazówki i także życzymy duuuuużo szczęścia na nowej drodze życia!!!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na ile osob urzadzaliscie wesele?faktycznie bez stolu w srodku wyglada to lepie tylko ze my robimy na 100 os i nie wiem czy inne ustawenie wejdzie w gre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My robimy na 110 i też wydaje mi się że będą musiały stać stoły po środku chociaż wolałabym rozwiązanie jak u P..N :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nam w rezultacie wyszlo 120osob i troche chyba beda ludzie poupychani na tej sali, ale co zrobic.Myslelismy ze wiecej osob sie wykruszy,i ze zostanie ok 100, ale nas mile wszyscy zaskoczyli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękujemy za relacje, na pewno sa uspakajające;) P.N a jak wyglądała sprawa w wynajęciem pokoi dla gości?Płaciliście za osobę czy za łóżko?
Czy moze wynajeliście cały ten obiekt z pokojami?Jesli tak to ile Was to wynioslo? Pozdrawiam i życzę wszystkiego naj naj na nowej drodze życia, dużo szczęści:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to ja jeszcze dodam, bo jesteśmy świeżo po, że było super. Pogoda choć zamawiana od 3 tygodni nie była zbyt dobra, ale i tak cudowna biorąc pod uwagę środek zeszłego tygodnia. Widok z sali na jezioro i wyspę zachwycił wszystkich. Jedzenie po prostu super, ale niestety wiem to bardziej z relacji, niż z doświadczenia, bo nie jadliśmy dużo:) (nie było czasu), ale to co się nam udało spałaszować, było bardzo dobre. Obsługa na plus. Dopracowanie szczegółów ze strony ośrodka również plus (choć się trochę na początku tego obawialiśmy, to jednak, biorąc jeszcze pod uwagę nasze ciągłe zmiany, jesteśmy pod wrażeniem).
Ośrodek polecać będziemy
Życzymy udanych ślubów i wesel tym co na nie czekają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Suuuuuepr, dziękujemy za relacje:) bardzo miło się czyta takie pozytywne komentarze i łagodzi to trochę stres przedślubny:) a młodożeńcom życzę wszystkiego naj naj naj na nowej drodze życia:)

mg a czy Wy mieliście nocleg dla gości?Napisz proaszę czy płaciliscie za pokój od łózka czy od osób ile w nim spało,jak wygladala opłata za nocleg?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mielismy nocleg ostatecznie dla wszystkich gosci. wzielismy wczesniej (jakies 3 tyg przed weselem) listę domków i staralismy się gości jak najlepiej rozlokować. Wykorzystalismy caly pensjonat i jeszcze sporo tych domkow (4 i 6 osobowych, ale sa tez jakies 5 osobowe). w sumie zmienialismy tą liste chyba ze dwa razy, bo goscie tez sie zmieniali na samym koncu:) (jakas dziwna sytuacja). no i co do ceny to trudno sie bedzie nia sugerowac, bo my na umowie mielismy 25 zl i to zostalo nie zmienione, ale za niewykorzystane miejsca mielismy doplacac jakos chyba 5 zl, ale nie do konca rozumialam schemat, a ostatecznie, jako bonus, ze tak ladnie gosci rozlokowalismy (nie wszedzie byl komplet, ale prawie 99% bez strat miejsca) policzyli wszystkich po te pierwotne 25 zl.
a domki i pokoje wszyscy tez chwalili, tylko bylo troche zimno na dworzu, ale w srodku czekaly cieple kolderki, na szczescie
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok,dzięki,ale powiedz mi czy Oni jakoś sprawdzali ile faktycznie osób nocowało w pokoju czy w domku?Bo wiesz może byc taka sytuacja że w dzień wesela np zostanie 5 osób więcej i będą spać po 2 osoby na 1 łóżku, jak ja rozmawiałam to liczyli sobie za łóżko a nie za osobę.Aha i kiedy płaciliście na nocleg gości,przed weselem czy po weselu jak była juz wiadoma ostateczna liczba gości nocujacych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas nie mieli co sprawdzac, bo wiedzieli, ze wszyscy co przyszli nocuja, wiec nie bylo osob dodatkowych do spania. oplata poszla za wesele i noclegi zgodnie z umowa na 10 dni przed impreza, nawet troche wiecej wplacilismy, bo i tak zostalo to rozliczone podczas poprawin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mg mam jeszcze pytanie odnośnie obsługi, a mianowicie ile było osób z obsługi i na ile gości weselnych?czy talerze były zmieniane w miarę często?Aha o której godzinie zaczynały sie poprawiny, bo z tego co nam powiedziano to o 12ej ale uważam że to zbyt wczesnie i czy jest mozliwość przesunięcia.Gdzie było pomieszczenie na alkohol i kiedy go zawoziliście do ośrodka oraz czy jest jakieś zabezpieczone miejsce na przechowanie prezentów, bo to jest główny problem,tyle się teraz słyszy o obrabianiu samochodów oraz domów młodych że nie będziemy ryzykować,ale na to prosze o odp na emaila redginger@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a jak z podłogą? nie była zbyt śliska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie pamiętam, żeby była śliska. jakieś 2,5 tyg. przed to i owszem była taka, że prawie na łyżwy dobra:), ale potem zmyli pastę którą tą podłogę wypastowali i było już chyba ok. nie widziałam, żeby ktokolwiek się ślizgał, albo robił nieprzewidziane ruchy
mg
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może ja coś napisze jako gość, generalnie lokal ok, wystrój tez ok, widoki piękne i ten balkonik super! ale z jedzeniem troche kicha, bo tylko 3 rodz mięsa na obiad to mało, kolacja na ciepło też troche słaba, talerze zmieniane często
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ilość i rodzaje mięs zależą od organizatorów jedzenia, bo jest aż 8 rodzajów mięs i można wybrać wszystkiego po trochu.A co to onacza że kolacja słaba,bo mało jasne to określenie, a chciałabym wiedzieć co i jak mam ustalać żeby uniknąć ogólnego niezadowolenia gości (bo pojedyncze zawszę będą;)) bo jestem przed weselem?
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na kolacje był tylko kurczak na cieplo a tak poza tym to same galarety, wiesz mlodzi to wola zjesc jakiegos kotleta (przynajmniej moi bracia i ja) niz schab na zimno w galarecie, moze jakies szaszłyki czy coś, były tez 3 sałatki, nawet baaardzo dobre, ale grecka na poprawinach juz byla kwasna a mimo to ją wystawili, udanej zabawy! goscie beda zadowoleni bo okolica przepiekna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie obawiam się żeby nie było zbyt dużo potraw w galarecie bo to nie zchodzi, więc dzięki za podpowiedź, na pewno zwrócę uwagę przy ustalaniu menue żeby takich potraw w większości nie było.My się zastanawiamy nad dzikiem na kolację,ale wydawało nam się że jest tego jedzenia i tak dużo i że ten dzik jest zbędny,ale może jednak go zamówimy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jakieś nowe opinie???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem juz po weselu w tym ośrodku.Dla osób które maja jakiekolwiek wątpliwosci co do ośrodka chce powiedzieć że niepotrzebnie. Ośrodek sam w sobie jest uroczy, od jakiegoś czasu są nowe nakrycia stołów oraz nakrycia krzeseł,calość reprezentuje się bardzo elegancko.Jedzenie naprawde bardzo dobre i dużo, obsługa super, często zmieniane talerzyki, osługa chodzi i doglada stołów żeby niczego nie brakowało no i co najwazniejsze mozna dojść ze wszystkim do porozumienia.Do uzgadniania wszelkich szczegółów polecam Panią Ewę- szefową, naprawdę bardzo sympatyczna i wyrozumiała kobieta.Nie mieliśmy żadnych przykrych niespodzianek, SZCZERZE POLECAM!!! i dziekuję Pani Ewie oraz całej obsłudze za wszytko!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze raz gratuluję:) dzięki za info:) a czy nakrycia na krzesła są wliczone w cenę?i i jak podłoga, nie jest śliżga???będę wdzięczna za jakieś fotki
Wszytkiego naj... na Nowej Drodze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście całe nakrycia stołów oraz krzeseł jest w cenie, a jeśli chodzi o podłogę to naprawdę rewelacja,tez się obawiałam że może być ślisko ale nie było:) Jeśli chcesz to podaj emaila to wyśle Ci parę fotek z wesela ale w sumie nie robiłam zdjęć zastawy prze4d weselem tylko mam gdzieś w trakcie zabawy,a poza tym to tak samo to wygląda jak na zdjęciach powyżej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Edzia mogłabys przesłac pare zdjęć na maila mala8406@wp.pl
Bede wdzieczna
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to troszkę mnie uspokoiłaś. Jak możesz to prześlij mi parę fotek : aneta_k81@o2.pl, wielkie dzięki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli to nie problem to również poproszę o foto na flisi@wp.pl.
z góry dziękuję :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może są jakieś "świeże" opinie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieliśmy wesele 19.09. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Gdybyśmy mieli ponownie wybierać napewno podjelibysmy taka sama decyzje. Jedzonko bardzo smaczne i dużo. Sporo zostało po poprawinach. Pamiętajcie żeby mieć swoje pojemniki za jedzenie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Nie macie się czego obawiać. POLECAMY!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super, dzieki za info, mam pytanie czy wybraliściue ocję z obidem na poprawiny? bo sie zastanawiamy nad tym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na poprawiny wybraliśmy opcje z jedzeniem z wesela + dodatkowo na ciepło barszcz z pasztecikiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha..i rozumiem, że to wystarczyło, super a domawialiście jeszcze coś dodatkowo do tego co było w menu? trochę się martwię, że to może nie być wystarczające
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wystarczyło a nawet sporo zostało po poprawinach. nie wiem jakie macie menu, my mieliśmy swoje wędzone rybki, a łososia królewskiego zamieniliśmy na śledziki z cebulką, mieliśmy również swoje ciasta, owoce i napoje. jak gdzieś znajdę nasze menu to mogę ci wysłać na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o super,wielkie dzięki, a mogłabyś mi mi też przesłać jakieś zdjęcia na sali,podaję maila: aneta_k81@o2.pl Cieszę się, że jedzenia starczyło, też planujemy mieć swoje ryby i ciasta, mam również prośbę, czy przesłałabyś mi namiary gdzie robiłaś ciasta i ryby, o ile polecasz:):)dzięki, to chyba mnie uspokoiłaś, raczej nie ma żadnej negatywnej opinii na temat Adlera:), a jak domki i pokoje??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam ci menu, jak znajdę jakies fotki to podeśle, dekoracja wygląda dokładnie tak jak na zdjęciach wyżej, jeśli chodzi o ryby to załatwiał moj tata gdzies z okolic sztumu a ciasta mieliśmy po znajomości od kuzyna. jeśli chodzi o domki i pokoje to my już w piatek dostalismy czesc kluczy i mozna bylo zostawic swoje rzeczy. warto tez sprawdzic czy wszedzie sa grzejniki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oki, super, dzięki wielkie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kost - są nowe fotki na stronie Adler-a,
PS na ile osób macie weselicho?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
planujemy wesele w 2011 w Adlerze. NA wiosne chcemy się tam wybrać, spraedzić okolicę i przekonać się czy nic sie nie zminieło co zostało wyżej prze Państwa wymienione. Gdyby ktoś z Was tez się szykował z imprezą , albo stosunkowo niedawno był już po weselu, będę wdzieczna za wszelkie info.
Pozdrawiam,m.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! My planujemy wesele w Adlerze w sierpniu przyszłego roku. Martwią mnie te domki, czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi czy rzeczywiście 'pachnie' w nich wilgocią? Czy ma ktoś może zdjecia potraw, jak były przystrojone itd? albo zdjecie wiejskiego stołu? Czy jest pełen po brzegi czy na stole stoi po prostu dzbanek ze smalcem i pęto kiełbasy? pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odświeżam temat i proszę o świeże opinie, gdyż rozważam tam wesele w przyszłym roku :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja już mam tam zaklepaną salę i też chciałabym podpytać o kilka rzeczy...np. co z miejscem do tańczenia??? tak sobie ostatnio weszłam na ich stronę i oglądałam dekoracje sali...i po ustawieniu tych wszystkich stołów chyba zostaje mało miejsca na parkiecie:/ czy może się mylę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzialam ta sale przed weselem, ale juz udekorowaną. miejsc na parkiecie wcale nie jest tak malo:) tez juz mamy wstepnie zaklepany termin:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żadnych innych opinii??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zadnych?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy na sali jest klimatyzacja??? I czy akwarium spełnia w koncu swoja funkcje czy dalej stoi puste???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klimatyzacja na sali jest, nad miejscami pary młodej, w akwarium pływaja już rybki :)
Jestem obecnie w fazie negocjacji przedweselnych i jak do tej pory jestwem bardzo zadowolona ze współpracy - ceny nie poszybowały do góry od chwili podpisania umowy , Pani z którą omawialiśmy szczegóły wesela bardzo sympatyczna i otwarta na nasze sugestie, a przy tym potrafi doradzić.
W pierwotnym menu można baaardzo dużo pozmieniać bez jakiegokolwiek wpływu na cenę, z czego też jestem bardzo zadowolona.
Jeżeli macie jakieś pytania, to śmiało , postaram się pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja też w sierpniu mam tam wesele :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak najbardziej polecam bylam tam z mezem i znajomymi na sylwestra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może ma ktos najswiezsze zdjecia sali?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sala wyglada dokladnie tak samo jak na zdjeciach powyzej i jak na ich stronce. z ta roznica, ze sa juz rybki w akwarium ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już po weselu, więc mogę wystawić ocenę. Jak dla mnie rewelacja i będziemy polecać ośrodek zawsze i wszędzie.
Bardzo ładnie przygotowane stoły i dekoracja, masa jedzenia, zarówno na weselu jak i na poprawinach. Wzięliśmy dodatkowo tylko żurek na rano i pomimo tego , że na poprawinach zostali prawie wszyscy nasi goście masę jedzenia wzięliśmy ze sobą.
Obsługa była fantastyczna- dziewczyny uwijały się przez cały czas, zarówno na weselu jak i na poprawinach. Pani Julita, która nadzorowała organizację - niezwykle sympatyczna, pomocna i elastyczna.
Goście byli zadowoleni z noclegów ( część nocowała w domkach, a część w części pensjonatowej), wszędzie było czyściutko. Jedyne do czego mogę się przyczepić to woda w kranach- strasznie chlorowana.
Podsumowując jesteśmy przezadowoleni z naszego wesela i polecamy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj, ja też będę miała tam wesele. Odnośnie menu, czy wzięliście opcję z poprawinami dodatkowo płatnymi, czy z daniami z dnia poprzedniego?? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wzięliśmy dodatkowo żurek na poprawiny, bo chcieliśmy jakaś "kacową" zupę na rano ;) poza tym było to co zostało z wesela i naprawdę dużo zabraliśmy do domu, a część gości zostawała do poniedziałku i też dostała od nas "wziątka" do domku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś z Was może mi napisać ile płacił za osobę na weselu. Planuję tam wesele i zastanawiam się, bo na stronie piszą, że od 110 do 150 w zależności od terminu wesela.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te dwie ceny uzależnione są od terminu, w którym robisz wesele. W miesiącach listopad-kwiecień płaci się 110 zł a maj-październik 150 zł. Oczywiście w sezonie drożej jak wszędzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok. Bardzo dziękuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej WSZYSTKIM:) czy ktoś ma może jakieś foty z wesela na 100-110 osób? Jestem ciekawa ile faktycznie jest tego miejsca do tańczenia...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki wielkie za fotosy:)REWELACJA!!! chciałabym jeszcze zapytać co to za fantastyczny Kościółek? tzn. gdzie się znajduje? i czy to wesele było na 100 osób?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kościół w Wygodzie Łączyńskiej, niedaleko Zgorzałe. Wesele ok.100 osób, ale nie wiem dokładnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki:) Pozdrawiam serdecznie i bardzo, bardzo dziękuję za pomoc:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś ma może jeszcze jakieś foty?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prowadziłem tam wesele jedno z pierwszych jakie tam się odbywały jakieś 2 lata temu.Jestem wodzirejem. Mogę śmiało polecić ten ośrodek. Właściciele są przemili. Nie wiem kto im dekoruje stoły ale jest to zrobione z dużym smakiem i gustem. Samo miejsce jest bardzo urokliwe. Jeziorko, pomost i widok z okna jak by się było na statku. Strumyk wewnątrz sali. Goście byli najedzeni - nocleg w domkach campingowych i chyba maja jeszcze hotelik - ale tego juz nie pamietam-może coś mylę. Na naszej stronie powinny być jakieś zdjęcia z tego wesela. Zapraszam http://www.superzabawa.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukuję osób, które miały bądź będą miały wesele w Adlerze...
Chodzi konkretnie o kwestię noclegów i poprawin.
Kto z Was robi (robił) poprawiny (i noclegi), a kto tylko wesele?
Jeśli tylko wesele, to jak było z powrotem?
My jesteśmy i nasi Goście są - z Gdańska, więc to chyba jakieś 80km...
Jak zorganizowac transport? Autokar? O jednej godzinie, np. o 5ej?
A co z tymi, chocby ze starszymi osobami, które nie wytrzymają RACZEJ tak długo...
Bardzo proszę o opinie! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej :) ja będę miała wesele w Adlerze. Ja noclegi opłacam zarówno dla osób z Gdańska jak i z poza Gdańska czyli jednym słowem dla wszystkich gości. Robimy także poprawiny a więc wszyscy goście po przespaniu się kontynuują zabawę na poprawinach. Ponieważ niektóre z osób nie będą na poprawinach dlatego też liczna gości na poprawinach będzie troszkę mniejsza niż na weselu dlatego zastanawiamy się nad kwestią zorganizowania poprawin na świeżym powietrzu nad jeziorkiem przy wiatach obok sali ;)

Co do odległości to z Gdańska do Zgorzałe jest ok 55 km.
Wybór co do noclegów należy do Ciebie ale wydaje mi się, że jeśli będziesz organizowała poprawiny to nocleg będzie niezbędny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Olcik za odp. :)
No i w tym za to, że uświadomiłaś mnie, że to Adlera jest jednak 55km, a nie 80, bo tak mi się wydawało - nie wiem skąd ;)
Ja też długo nie brałam innej opcji pod uwagę, niż noclegi i poprawiny (masz rację, że to połączenie jest niezbędne), ale po podliczeniu innych reszty kosztów - stwierdziliśmy, że to trochę nas przerasta...
Zorganizuję więc autokar powrotny do Gdańska nad ranem, ale wcześniej zasygnalizuję Gościom, że okolica jest naprawdę ładna i może zechcą zostac tam na drugi dzień już na własny koszt ;)
Jeśli ktoś będzie miał (jawne lub niejawne) pretensje, to trudno....

A kiedy masz wesele, Olcik?:) Jakoś mało ludzi na forum pisze o Adlerze chyba... Jesteś pierwszą osobą, z którą mogę tu wymienic jakieś uwagi na temat tej sali ;)
Jak z wystrojem - robisz coś na własną rękę? np. żywe kwiaty, balony?
Wykupujesz jakieś opcje dodatkowe, typu stół wiejski, dzik pieczony o północy, ryby etc.?
Ciasta, tort i owoce powierzasz Adlerowi?
No i ostatnie pytanie (sorki że tak dużo :P ) - organizujesz autokar z Gdańska (który Kościół?) czy wszyscy Goście będą zmotoryzowani? :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma za co Lucy ;)

A więc tak: Co do noclegów to bierzemy, ponieważ mamy około 60 osób z Warmińsko Mazurskiego więc nie było wyjścia, autokaru aż do ich województwa bym nie była w stanie zamówić bo wyszłoby mi drożej aniżeli noclegi.
Jeśli Twoi wszyscy goście są z Gdańska i liczycie się z kasą to może rzeczywiście lepszy pomysł z tym autokarem. Musisz sama ocenić bo ja osobiście chciałam mieć poprawiny by spędzić tam troszkę więcej czasu niż tylko wesele.

Wesele mamy 16 lipca. Co do wystroju to zastanawiamy się nad kupieniem żywych kwiatów do dekoracji stołów, ponieważ w ofercie są tylko sztuczne kwiaty do dekoracji. Balonów nie chcieliśmy mieć bo jakoś tak średnio za nimi przepadamy ;) Będziemy jednak dekorować jakimiś białymi kokardami wejście ( te od tyłu co się wchodzi na sale) żeby było ładniej :)
Co do opcji dodatkowych to wykupujemy stół wiejski. Ciasta i tort z żywymi kwiatkami zamawiamy u kobiety z Kościerzyny, która zajmuje się robieniem ciast na chrzciny, komunie i wesela w okolicy i robi je takie domowe z naturalnych składników: świeże jajeczka wiejskie itp ;) Zastanawiamy się także nad zamówieniem na własną rękę fontanny czekoladowej :)
Co do ostatniego pytanka to ślub mamy w Bazylice Mariackiej w Gdańsku i nie zamawiamy żadnego autokaru, pytaliśmy gości i będą jechali swoimi samochodami.

Nie masz co sorkować ;P W razie pytań pytaj ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez mam wesele w adlerze:) co do wystroju to tez mamy w planie zywe kwiaty ale tez troche balonow, zeby dzieciaki mialy frajde ;) jakby nie patrzec sala jest tak niesamowita sama w sobie, ze nie ma co przesadzac z dekoracja :)
dziewczyny, czy wiecie moze jak jest ze swiatlem na sali? czy da rade tam zrobic, zeby bylo przyciemnione? (moze to i taki duperel, ale dla mnie dosyc istotny ;) )
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaeppel, to wcale nie duperel :)
Z tego, co pamiętam (bo byłam w Adlerze tylko raz i tylko wtedy rozmawiałam z menagerką) to górne światła palą się tylko podczas obiadu, a potem je zgaszają i jest jakiś półmrok...
Ja mam właśnie obawy, żeby nie było za ciemno, chociaż mój zespół - Malibu Latino - ma swoje oświetlenie, które na pewno będzie "pomocne" ;)
A właśnie, Dziewczyny - jakie Wy macie zespoły, może Dj'a?
Olcik, skoro macie tak wielu Gości z Mazur to jasne, że noclegi są niezbędne. My chyba wykorzystamy to, że u nas większośc jest z Trójmiasta i zostaniemy przy tym autokarze, ale to tylko ze względów finansowych, bo ja też chciałabym bardzo wydłużyc ten "ślubno-weselny czas" o jeden dzień (z tymi poprawinami)... No trudno!
My też jesteśmy zainteresowani stołem wiejskim, ale też tym dzikiem o północy (albo prosiaczkiem, już nie pamiętam, co to za zwierzyna, hehe;) ). Ryb nie chcemy, bo to byłaby już rozpusta brac wszystko :P
Owoce powierzymy chyba też Adlerowi, bo pewnie dużej różnicy w cenie nie będzie (od tych kupionych na własną rękę), a Adler dodatkowo robi z nich małe "cuda" ;)
Tort i ciasta też chcieliśmy kupic przez Adlera, żeby nie zaprzątac sobie głowy jeszcze tym i wozic osobno, ale...może mogłabyś napisac coś więcej o tej Pani z Kościerzyny?? :DD
Skąd masz Jej namiary, próbowałaś Jej wypieków?
Jak to wygląda cenowo, duży wybór ciast? (ma swoją listę, czy piecze na życzenie?).
Ma kogoś, kto dowiezie te ciasta do Adlera, czy trzeba odebrac osobiście u Niej w dniu wesela?:)
Kaeppel, Ty też napisz kiedy masz wesele, czy też wykupujesz noclegi i robisz poprawiny, i z których opcji "dodatkowych" korzystasz??:))

Acha, co do wystroju, sala rzeczywiście jest śliczna sama w sobie, ale moim zdaniem żywe kwiaty są obowiązkowe, no i jednak kilka balonów by się przydało ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto jeszcze ma (miał) wesele w Adlerze i podzieli się tym i owym? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam wesele w sierpniu, z resztą moja opinia jest powyżej i jak najbardziej polecam:) Jeżeli masz jakieś pytania, to postaram się pomóc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jejku dopiero zauważyłam, że napisałaś do mnie pytanko...

Co do tej Pani od której bierzemy ciasta to jej ciasta zamawiała moja rodzina na przyjęcia dla moich kuzynów i były przepyszne (jakie tylko chcesz serniki snicersy 3bit oraz torty, w sumie co chcesz to masz).
Ciasta dowozi moja rodzina z Kościerzyny do Adlera więc dlatego takie ułatwienie dla nas z dowozem.

Owoców także nie bierzemy z Adlera, wydaje mi się, że to jednak drogo jak na owoce i sami taniej załatwimy tym bardziej, że na weselach aż tak dużo tych owoców nie schodzi. Ale faktem jest,że śliczne robią z nich cudeńka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja również robię wesele w Adlerze, razem z poprawinami i nie zależnie od tego kto skąd jest każdy ma nocleg. I to jest uważam bardzo dobrze, bo tak jak wspomniałaś co ze starszymi osobami... będą zmęczone pójdą do domku spać...a reszta dalej się bawi, i nie ma problemu z tym kto odwozi a co za tym idzie kto ma nie pić... :) Nikt nie będzie ograniczony, będzie swoboda... uważam, że nocleg jest konieczny :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monika. Kiedy robisz wesele w Adlerze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Dziewczyny:)
Przełożyłam wesele z maja 2012 na październik 2011 i sprawy dotyczące Adlera zrobiły się dla mnie jeszcze bardziej pilne, dlatego...odświeżam wątek ;) Mam nadzieję, że się podłączycie, bo macie tam wesela na pewno przede mną ;))

Dzięki zmianie daty, zmniejszył się koszt menu i dlatego jednak robimy wesele z noclegami i poprawinami, ale bez autokaru ;)

Chciałabym Was spytac, czy dekorujecie salę dodatkowo, a jeśli tak - to we własnym zakresie czy przez firmę (jeśli firmę, to jaką?)??
Ja myślałam o zastąpieniu tych kwiatów sztucznych - żywymi, ale w sumie te sztuczne wyglądają naprawdę dobrze i...jest to zawsze obcięcie jakichś kosztów :DD
Robicie coś np. z tą "ścianą" za Wami (Parą Młodą) lub ozdabiacie jakoś wejście do budynku???
Podzielcie się, proszę, Waszymi pomysłami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A więc ja dodatkowo będę brała żywe kwiaty na sali. Jest opcja poproszenia właścicieli o zajęcie się tym. Płaci się im wtedy za dekoracje kwiatową ale dokładnego kosztu nie znam.
Ścianę za nami chcę także przyozdobić żywymi kwiatkami.

Co do wejścia do budynku to bardzo dobra wiadomość ponieważ była miesiąc temu w Adlerze i był tam remont właśnie od strony wejścia. Wejście nie wygląda już jak do stodoły ;P Obili ładnie drewnem całą ściankę a także nad wejściem zrobili taka mini wiatę z daszkiem nad wejściem opartym na grubych drewnianych balach.

Dodatkowo powstała także nowa wiata do posiedzenia z lewej strony od wejścia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze, a ja byłam w Adlerze w Wielki Piątek na podpisaniu umowy i nie pamiętam (nie zwróciłam uwagi), żeby zmieniło się coś od grudnia, kiedy to byłam tam poprzedni raz ;)
Ale pewnie dlatego nie zauważyłam, że zimą to w ogóle wiele wyglądało inaczej ;)
Wiec Olcik a propos tych dekoracji z żywych kwiatków - masz jakąś firmę/kwiaciarnię, która się tym zajmie, czy po prostu Ty sama masz taki zmysł artystyczny? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A i dzięki za informację o tym, że Adler sam może coś zorganizowac za dodatkową opłatą, chociaż te opcje dodatkowe nie zawsze są tam korzystne cenowo...
Ja zrezygnowałam jednak i z owoców, i z ciast, i z tortu, które Adler może zorganizowac, bo stwierdziłam, że jak kupię osobiście - to wyjdzie sporo taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lucy ja jeszcze nie załatwiłam dokładnie kwestii kwiatów na sali, ale w przyszłym miesiącu będę jechała do Adlera więc dowiem się ile kosztuje u nich wystrój z żywych kwiatków i porównam z jakimiś firmami z okolic Adlera i dam Ci znać jak to wychodzi ;) ewentualnie zrobiłabym sama bo zmysł artystyczny to mam jednak chyba za dużo roboty z tym by sama robić bukiety a potem je tam zawieść dzień wcześniej i pookładać.

Co do cist torty i owocków ja także kupuję sama, a nie w Adlerze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej:) ja też mam wesele w Adlerze i za tydzień jadę tam aby omówić kilka rzeczy:) czy chcecie abym o coś zapytała? jeśli tak to piszcie...o kwiaty będę pytała w jednej z kwiaciarni, która znajduje się w Stężycy bo sztuczne to wiocha...zapytam o cenę i dam znać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super Aniak! Daj znać nam jak tylko się dowiesz :) Jak mi jakieś pytanko wpadnę to napiszę do Ciebie :) A kiedy masz wesele w Adlerze??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również pomyślę i dam Ci znac, no chyba że sama napiszę wcześniej mejla do Pani Julity ;)
Widzę, że żadna z Was nie bierze pod uwagę firmy dekorującej czy kwiaciarni z Gdańska, tylko z okolic Adlera. W sumie macie rację, bo to może wyjśc sporo taniej ;D
Aniak, a Ty o tej kwiaciarni ze Stężycy masz sprawdzoną opinię czy po prostu sugerujesz się tym, że jest najbliżej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, no właśnie zastanawiałam się nad tym cały czas...:/ czy zaufać kwiaciarni w Stężycy czy fatygować kogoś z Trójmiasta?! Obecnie mam taki plan aby pojechać do Stężycy i zobaczyć co zaoferują mi tamte kwiaciarnie (na necie znalazłam 2). Bardzo podoba mi się dekoracja sali na zdjęciach od Krzysztofa: http://blog.krzysztofzietarski.pl/marta-marcin-fotografia-slubna-kaszuby
Jest skromna ale ładna i pasuje do płachty na oknie za parą młodą:P co o niej myślicie? dziewczyny a na ile osób macie wesele? ja mam na ok 90 i obawiam się, że będzie ciasno...:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniak, ja mam na niecałe 90, ale myślę, że nie ma obaw, ponieważ niektórzy pisali tu na forum, że mieli i ponad 100, a potem nikt nie ostrzegał i nie odradzał ;)
A co do tych zdjęc na stronie K.Ziętarskiego, to okazało się, że było to wesele Przyjaciółki mojego Kolegi (wypatrzyłam Go właśnie na tych zdjęciach - napisałam do Niego i potwierdził, że faktycznie bawił się na weselu w Adlerze, i przy okazji bardzo pochwalił całą organizację :D ) i teraz chcę napisac do Niej mejla, żeby podpytac o to i owo... :DD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniak to co widzisz na zdjęciach Ziętarskiego to dekoracja standardowa, która jest w Adlerze w cenie. Są to sztuczne kwiatki i taki wystrój masz w cenie jak robisz wesele.

Ja mam wesele na 100/105 osób :) wiec dziewczyny dacie rade z tymi 90 ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniak i którego masz to wesele bo jestem mega ciekawa ;) chyba, że nie chcesz pisać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem, wiem,że te niektóre kwiaty są sztuczną dekoracją Adlera:)ale te różowe już nie i to właśnie mi się podoba. Lucy o co chcesz pytać:P daj znać...ja mam 2.07.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No własnie ta rózowa kompozycja na stole pary młodej bodajże ze storczyków czy orchidei wygląda bardzo przyzwoicie i naturalnie przede wszystkim, ale niestety nie w każdym miesiącu te kwiatki są dostępne:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a jak rozwiązujecie kwestie noclegów? W umowie wymagają aby liczbę gości korzystających z bazy noclegowej podać na trzy miesiące przed weselem! raczej niemożliwe jest by się nie pomylić, a za każda pomyłkę żądają kasę. uważam, że jest to nie fair. poza tym pokój dla nowożeńców jest nietypowy, niepotrzebne są 2 sypialnie. ja wolałabym zająć mniejszy pokój, a ten wykorzystać dla gości. będąc gościem sama wolałabym spać w pensjonacie, bo te domki do najlepszych nie należą. i pozostaje następnych orzech do zgryzienia jak poumieszczać gości w domkach skoro nie ma 2osobowych?czy zapłacić więcej i w 3osobowych zakwaterować parę??? bo nie oszukujmy sie, te domki i ich pokoiki sa smiesznie male i tak naprawde 3osobowy domek powinnien byc przeznaczny góra dla 2 osób, biorac pod uwagę ze gdzieś trzeba walizki umieścić i jakaś przestrzen musi byc zachowana, by ten pobyt byl komfortowy. jestem ciekawa jakie sa Wasze spostrzezenia i czy macie jakies rozwiazanie:) chetnie skorzystam.a moze moje obawy sa bezpodstawne:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dekoracja ze storczyków na stole pary młodej należy do stałej dekoracji Adlerowskiej. są to sztuczne kwiaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co do dekoracji sali to wiem, że w Stęzycy nad sklepem Groszek jest kwiaciarnia i pani robi tam piękne kompozycje. Ona bynajmniej jest głowną dekoratorką kościoła w Stęzycy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak to dobrze, że niektóre z Was są tak zorientowane w tej dekoracji, tzn. co jest "od Adlera" i czy to sztuczne, czy prawdziwe :DD
ja napisałam maile do kilku firm dekorujących z prośbą o ofertę dla tej NASZEJ sali z informacją, żeby nie wciskac niczego "na siłę", tylko spróbowac spojrzec obiektywnie i Panie powyceniały takie dekoracje OD MINIMUM 400zł (za same bukiety na stoły), więc ja naprawdę przemyślę, czy to taki konieczny wydatek ;)
poza tym założyłam nowy wątek na forum, odnośnie dekoracji w Adlerze i może ktoś mnie zainteresuje ;)

Olesia, dzięki za namiary na tę kwiaciarnię w Stężycy - to TEŻ może byc rozwiązanie! :D

Aniakk - zapytałaś, o co chcę pytac... chodzi Ci o tą Przyjaciółkę mojego Kolegi, tak? no więc chodzi mi przede wszystkim o jedzenie (czy domawiała jakieś jedzenie, np. 3-ą porcję mięsa dla osoby; jakie rodzaje mięsa miała, bo może któreś szczególnie poleca albo odradza; ilu miała gości), o tę dekorację (czy w końcu korzystała z jakiejś firmy dekorującej, czy nie :P ) i może coś jeszcze wpadnie mi do głowy ;))

a Pani Julity chciałabym spytac, ile właśnie kosztuje po dodatkowej porcji mięsa dla gości i ile alkoholu kupują średnio Pary Młode dla 80-90 gości.

mała - moim zdaniem "troszkę" przesadzasz z tym komfortem (czy też dyskomfortem) dla gości. byłam kiedyś na weselu w Oleńce w Tuchomiu i...tam to dopiero domki były kiepskie!
a Adler ma te domki naprawdę ZADBANE, CZYSTE, nie śmierdzące (jak to czasem bywa w domkach letniskowych), dobrze wyposażone (najważniejsze, to pełne sanitariaty, łóżka z pościelą oraz czajniki - dlatego my we własnym zakresie rozłożymy "po domkach" saszetki z kawą i herbatą). goście przyjeżdżają na WESELE, a nie na wakacje, w dodatku to JEDNA noc... kto będzie marudził - to malkontent i wtedy nie ma czym (kim) się przejmowac.
dla mnie te domki są wręcz przytulne, a zresztą chodzi tylko o nocleg i toaletę, a nie o przesiadywanie tam.
ja sobie nie wyobrażam kwaterowac Gości po 2 osoby na cały domek, bo to byłaby "rozpusta", a nie widzę powodów, żeby tak Gości rozpieszczac, bo i tak nigdy wszystkim się nie dogodzi :-/
my zamierzamy kwaterowac gości rodzinkami, czyli np. rodzice z dwójką dzieci (bo u nas nigdzie nie ma więcej niż dwoje) + partner jednego z dzieci (bo też jest tylko tak, że jeden/jedna kuzyn/ka ma "osobę towarzyszącą", a drugi/druga nie). znajomych też kwaterujemy razem, bo w większości się znają. naprawdę nie widzę problemu:))) jak komuś nie pasuje - nie nie pije i wraca po weselu do domu, do SWOJEGO ŁÓŻKA :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
acha! nie wyobrażam też sobie dzielic tego tzw. "apartamentu dla nowożeńcu" z kimkolwiek...
no i piszesz, że pokoje w pensjonacie są lepsze (wiadomo), więc jeśli Cię stac (choc to w sumie tylko 5zł różnicy od domku...) - to może Rodzinę poumieszczaj w pokojach, a znajomych w domkach? powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lucy czy można do ciebie napisać, podasz jakiegoś maila? :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nowożeńcÓW* :PP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jasne! paulina.taborek@wp.pl :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kwestię noclegów rozwiązujemy tak, że starsze osoby i kobiety w ciąży (bo takie będziemy mieli na weselu) dostają pokoje w pensjonacie a reszta domki. Domki są naprawdę ładne więc nie ma obaw a na dodatek musicie pamiętać że skoro wesele kończy się ok 5 rano to za długo ludzie w nich i tak nie będą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lucy, podaj proszę link do wątku o dekoracji Adlerowskiej, bo nie mogę go znaleźć...

dziewczyny, piszcie o tym czego się dowiedziałyście będąc w Adlerze.

ja wiem, ze na przełomie czerwca i lipca beda białe pokrowce na krzesła
na zewnatrz, na tarasie, stoliki są przykryte białymi obrusami i stoją na nich donice ze sztuczna lawendą. Jest tez sporo lampionów na świece.

Jedzenie w Adlerze jest bardzo smaczne, takze polecam. Mięsa i surówki- pychotka. też się zastanawiam nad 3 porcja mięsa, zapomniałam zapytać jak byłam. ale od czego się ma telefon :) zaraz sie dowiem :P

a co do alkoholu, to wg mnie nie ma znaczenia ile osób, bo sa te przeliczniki od osoby. My kupujemu 0,6l na osobę. Chcieliśmy 0,5l, ale wolimy oddać alkohol niż ma go zabraknąć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kwestia dogadania się, my ostateczną listę podawaliśmy na tydzień przed. Właścicielom chodzi głównie o to, by mieć mniej więcej rozeznanie, żeby w razie co móc zagospodarować wolne domki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, mielismy wesele w Adlerze w tym roku. Jestem bardzo zadowolona z tego osrodka. Obsluga , jedzenie, rewelacja, choc na wlasnym weselu nie ma czasu na jedzenie:) Domowilismy dodatkowe porcje jedzenia , a dekoracje milelismy z zywych kwiatow. Nie radze robic dodatkowych dekoracji, bo mozna przesadzic a ta sala sama w sobie jest strojna. Wesele bylo na 105 osob i mysle ze to jest max. Trzeba uwazac na kamienie z ktorych jest zrobiony kominek i podstawy filarow, u nas kilka osob porwalo sobie , koszule i marynarki, sa bardzo ostre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maniu wielkie dzięki, że wpisałaś posta :) Mam pytanie: Gdzie zamawialiście żywe kwiaty i jaki był ich koszt? Oraz czy przy tych 105 osobach nie było ciasno??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, byłam w weekend w Adlerze i sala jest piękna:) trafiliśmy na ustawienie stołów na około 80 osób(jest jeszcze dużo miejsca na parkiecie:P). Sala była udekorowana żywymi kwiatami ustawionymi na stołach oraz sztucznymi, które stały na parapetach...niestety nie wyglądały one przekonująco:/ Dowiedziałam się, że bez problemu udostępnią mi wazony z parapetów abym mogła zastąpić sztuczne kwiaty żywymi:) Kwiaty ustawione na stołach prezentowały się przepięknie lecz były mało praktyczne, ponieważ były na podłużnych podstawkach, które zajmowały sporo miejsca... Pani Ewa, która była w tym czasie w Adlerze powiedziała nam, że odradza tego typu dekoracje ze względu na ograniczoną przestrzeń na stołach. Poleca natomiast dekoracje w wąskich wazonach, które moim zdaniem też nie do końca są dobrym rozwiązaniem, ponieważ sprawiają, że goście mają ograniczona widoczność...także mam ciężki orzech do zgryzienia:] Byłam w kwiaciarni nad groszkiem i hmmmm... nie było właścicielki, która w tym czasie dekorowała kościół i nikt nie potrafił już udzielić żadnych szczegółowych informacji!!! jakiś koszmar...trochę się przestraszyłam bo ksiądz w Stężycy zastrzegł sobie tą kwiaciarnię. Udało mi się porozmawiać z właścicielka kwiaciarni jedynie przez telefon i muszę przyznać, że trochę mnie uspokoiła... ale dekoracji na salę weselną nie zamówiłam. Koszt dekoracji kościoła 300-500 zł (cena uzależniona jest od ilości dekoracji).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Jaki-kosciol-kaszuby-t147346,1,11.html

Znalazłam na stronie dekoracje kościoła w Stężycy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny jeśli mogę coś od siebie napisać to tam wg. mnie pasują swojskie kwiaty i dekoracje np. słoneczniki (na stołach w pojedynczych wąskich wazonach lub po kilka w takich średniej wielkości + w dużym wazonie wielkie gdzieś tam z boku) i żółte motyle albo też miniaturowe gerberki i bluszcze (może czerwone biedroneczki do tego), albo biało-zielone tulipany i jabłka z karteczkami a'la winietkami; co do wielkości wazonów to żeby nie ograniczać widoczności można coś takiej wielkości:

image

image

image
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ,miałam tam wesele w zeszłym roku na 120 osób, sala piękna i krajobraz, były minusy i chcę was uprzedzić Kochane koleżanki... przez cały wieczór na dworze latały jakieś owady i wlatywały na sale i opadały na jedzenie i do napoi, jest na sali klimatyzacja ale słaba na 120 osób. Jak możecie dziewczyny kupcie więcej napoi bo u mnie na weselu już niby zabrakło po 20 tak mi szefowa Adlera powiedziała i musiałam dopłacić z mężem jeszcze sporom sumkę. Apartament nawet ładny był ,piękny widok na jezioro Raduńskie. Stół wiejski jest nie potrzebny odradzam wam jest tam nie smaczne jedzenie i w ciepłym klimacie szybko się psuje. Barszcz był bardzo kwaśny niewiem czemu.To tyle z mojej strony i pilnujcie tego co wam napisałam. Uważajcie na swój alkochol bo mi kilkanaście butelek brakowało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
a w jakim miesiącu miałas ślub?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, a kto u Was podawał alkohol? obsługa Adlera czy może ktoś z rodziny? masz jakiś sposób na kontrolowanie butelek? ciężko chyba w takim dniu upilnować coś takiego...:/ mam jeszcze pytanie co dokładnie jest na tym stole wiejskim? kosztuje on tylko 550 zł i obawiam się, że wcale może to nie być nic ciekawego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie, 30-go kwietnia b.r. miałam tam wesele. Jestem bardzo zadowolona, zarówno z wyglądu czyt. wystroju sali ( to prawda, że trzeba uważać na kamienie, które są wkomponowane w wystrój). Jedzenie przepyszne, bałam się, że zbraknie, ale nie było takiego problemu. Wzięłam opcje weselną bez żadnego domawiania mięsa, plus poprawiny z daniami z dnia wesela+ żurek na tzw. kaca:) Obsługa świetnie sobie poradziła, sprawnie wymieniały talerzyki, sztućce. Jeżeli chodzi o napoje- były wystawiane do końca wesela- myślę, że właściciele dbają o opinię dlatego też, nie pozwoliliby sobie, żeby ktoś narzekał na brak picia, skoro było zagwarantowane w menu zatwierdzonym podczas podpisywania umowy. Jeżeli chodzi o alkohol, u mnie dbał o to świadek- dlatego też nie było problemu z tym, czy ginie wódka, czy nie. Alkohol chowany jest do pomieszczenia gospodarczego, do którego klucz na dzień wesela i poprawin ma osoba wytypowana do zajmowania się nim. Kościół w Stężycy piękny, piękna, konkretna msza prowadzona przez młodego księdza. Nie mieliśmy wystroju w Kościele, bo Proboszcz o to prosił, były za to piękne świeże kwiaty. Kościół sam w sobie jest bardzo strojny. Jeżeli macie pytania podaje maila astolicka@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na stole wiejskim jest: smalec, ogórki kiszone, różne rodzaje serów wyłożone na lustrze, i wiejski chleb. Miałam wesele w lipcu a kuzynka miała w sierpniu. U mnie na weselu świadek rozkładał butelki, ale zauważyłam iż tam gdzie jest ułożony alkochol były drugie drzwi od których klucza już nie miała, więc kochane rozumiecie ktoś mi podbierał alkochol . Świadkiem był mój brat i miał policzone zginęło ok. 30szt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zastaawiam się , czy sama nie wypiłaś tych 30-stu butelek alkohhhholu!!! Piszę to nie tylko ze względu na ostre kleksy, które sadzisz, ale przede wszystkim dlatego, że na moim weselu na stole wiejskim były również mięsa pieczone- dwa gatunki, szynka wiejska oraz kiełbasy i najważniejsze- danie ciepłe w nocy (wybrałam żeberka w kapuście- były pyszne!).
Przyszłym nowożeńcom gorąco polecam ten ośrodek.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja tylko pisze jak było, to jest forum a nie polecanie sal i chwalenie!!!
Tu się doradza a nie chwali!!!
Koleżanki uważajcie i tyle ktoś tu chyba reklame chcę zrobić ośrodka i chcę mieć dobre zdanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
czy do Adlera można przyjechać z psem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co do alkoholu i drugich drzwi (o ile takowe istnieją) to co za problem zrobić plombę na drzwiach lub zostawić kamerę w tym pomieszczeniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie róbcie z ludzi złodziei...........................miałam tam wesele i uwierzcie, właściciele wszystkiego pilnują
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak można mieć pieska tylko na sale z nim oczywiście wchodzić nie można ale w domku jak najbardziej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny byłam tam w maju na weselu ,wesele odbyło się w środę było super . rozmawiałam z szefową ta co ma ciemne włosy nie pytałam się o imię i faktycznie są w tym pomieszczeniu dwie pary drzwi , ale polecam sale naprawdę piękna okolica i cudownie było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam tam swoje wesele wszystko wyszło idealnie, sala piękna, widok z tarasu bajeczny na 90 osób nie było ciasno, jedzenie przepyszne ciasta i owoce mieliśmy z adlera, dekoracje jakie robią z owoców robi wrażenie, obsługa bardzo miła kelnerki roznosiły wódke i nic nie brakowało jedyny minus to klimatyzacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klimatyzacja juz jest:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sowa a ta klimatyzacja to chodzi Ci o tą dmuchawkę nad miejscem Pary Młodej czy zrobili na całej sali??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
własciciel powiedzial ze sala jest klimatyzowana,a czy chodzio mu o to wielkie pudlo nas stolem Pary Mlodej to mozemy sie tylko domyslac. brzydko to wygada,ale oby bylo skuteczne przy sali z tarasem z tak pieknym widokiem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś z Was będzie zamawiała w adlerze stół wiejski? co taki stół zawiera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

Czy dekoracje w owoców są dodatkowo płatne? Czy wliczają się w cenę samych owoców? Mam tam ślub w sierpniu i zastanawiam się czy zamawiać takie dekorację, ale skoro mówisz, że mają to można u nich... kwestia ceny i wyglądu... mogłabyś wrzucić jakieś zdjęcia? Na forum lub na mojego maila? monika.j0@op.pl

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź i zdjęcia.

Monika.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli zamawiasz u nich owoce, to Ci je ładnie dekorują, wycinają etc. Z tego co wiem wliczone jest to już w cenę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedź!!!

miłego przygotowywania :)

Pozdrawiam,

Monia.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny te co miałyście wesele w tym roku, macie może już jakieś zdjęcia?? Jeśli tak to bardzo Was proszę o przesłanie choć paru na Olcik_1986@o2.pl ! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześc Dziewczyny :)
Nie było mnie tu dawno, ale wszystko nadrobiłam (przeczytałam) od swojego ostatniego postu i chciałabym odnieśc się do kilku spraw ;)

OlLESIA, przepraszam, że tak późno odpowiadam na Twoją prośbę, ale co tego tematu, który założyłam odnośnie dekoracji w Adlerze (przypomnę, że prosiłam w tym temacie o oferty firm, które Adlera znają i go dekorowały), ale nie odezwał się nikt (ups, poza jedną firmą, która poprosiła o mojego maila - podałam, ale jak dostałam ich ofertę, to...od razu pomyślałam, że nieźle kasują, więc nie kontynuowałam korespondencji). Możliwe, że po tym poście - odświeżę ten temat :))
Teraz ja mam pytano do Ciebie, czy dowiedziałaś się, jak to jest z kosztem tej trzeciej porcji mięska dla osoby? ;) Kurcze, no ja się waham, czy wziąc tą 3-ą porcję, czy dodatkowo żurek na poprawiny... Ech!

AK - i co postanowiłaś z tą dekoracją kwiatową? Kontaktowałaś się jeszcze z innymi (lub jeszcze raz z tymi samymi) kwiaciarniami w Stężycy?

KAROLINKA29 - z Twojej koncepcji najbardziej przypadł mi do gustu pomysł z tymi jabłuszkami-winietkami, reszta (np. te biedronki czy słoneczniki "utopione" w małych wazonikach...) - niestety mniej :(

MANIA - może to głupie pytanie, ale...czy Adler pakuje Nowożeńcom to jedzonko, które zostaje? bo nie ukrywam, że chciałabym popróbowac wszystkiego, a zdaję sobie sprawę z tego, że podczas wesela z tym apetytem i czasem na jedzenie może byc różnie ;))
i jak u Ciebie było z tymi żywymi kwiatami? :) miałaś jakąś firmę dekorującą czy zamówiłaś bukiety w kwiaciarni i sama je ułożyłaś?

KIKA - jakie to napoje serwuje Adler (chodzi mi o nazwy, jakosc, np. czy jest to prawdziwa Cola czy coś "Colo-podobnego") i czy jest ich na pewno pod dostatkiem?

Do WSZYSTKICH :DD - Dziewczyny, czy któraś z Was organizuje lampiony nad jeziorem oraz czy wg Was - ten stół wiejski jest opłacalny??? (pytam, bo moi Znajomi opowiadali ostatnio, że ich sala też miała w ofercie taki stół, ale oni zrezygnowali, bo mogli zrobic sobie na własną rękę - wyniosło to ich ok. 400zł, ale ponoc zrobili taki "full-wypas", chociaż ja zapamiętałam głównie pierogi :DD ).

Pozdrawiam serdecznie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Lucy:)

Adler serwuje Coca-Colę, Fantę i Sprite o ile się nie mylę. Nie są to jakieś powiedzmy odpowiedniki. Zdziwiłam się jak ktoś napisał, że picia zabrakło już po godzinie 20.00. U nas impreza trwała do 5 nad ranem i napoje non stop do tej 5 były donoszone. Poza tymi napojami była woda z miętą i cytryną, soki w dzbankach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mania co do pakowania, to w natłoku spraw, problemów zapomnieliśmy o pojemnikach na jedzenie, ciasto. Poratowali nas właściciele, bo akurat jakieś mieli. Jeżeli chodzi o pakowanie jedzenia, to niestety sami musieliśmy się tym zająć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzecia porcja mięsa kosztuje 8 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tzn każda dodatkowa porcja mięsa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam wczoraj i otrzymałam informację iż dodatkowa porcja mięska na osobę kosztuje 6,5 zł. Wejdę na internet za jakiś czas dziś to napiszę co się dowiedziałam, może komuś się przyda. Mam też kilka fotek. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super Olcik, czekam-y!!! :DDD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
acha, Dziewczyny, ponawiam pytanie, czy któraś z Was organizuje puszczanie lampionów nad jeziorem (po zmroku)???
moja znajoma miała wesele w Adlerze 5.06.2010. i mówiła, ze REWELACJA!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ps. ze rewelacja - Adler i rewelacja - te lampiony! (goście mieli jasne w kształcie tradycyjnym, a Para Młoda czerwony lampion w kształcie serca). do tego muzyka w tle i...widowisko lepsze od fajerwerków :DD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm Olcik a kiedy podpisywałas umowe? ceny sie zmieniaja, wiec moze my jestesmy już z "tych drozszych" hmm...

co do lampionow.. my tez o nich myslelismy... ale spojrzcie na te filmiki...

tutaj np 6 minuta...

http://www.youtube.com/watch?v=ijQNlTzgsOg

gdy jest ciepło różnica temperatur (wewnatrz lampionu i na zewnąrz) nie jest tak duża jak w zimie, lampion unosi sie z trudem. W tej 6 minucie widac jak lampion długo leci poziomo.... a co gdyby doleciał do drzew?
wydaje mi sie ze spalenie lasu czy Adlerowskich domkow mogłoby znacznie podnieść koszty wesela.....

http://www.youtube.com/watch?v=vijFZv-ElM0 ten filmik tez sporo pokazuje

byl jeszcze jeden filmik ale nie moge go teraz znaleźc...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a wprowadzacie jakies zmiany w menu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jeszcze co do lampionów, to zastawiam się czy brać odpowiedzialnośc za gości... trudno bedzie przypilnować kilkadziesąt osób puszczających lampiony... juz nie mówię o szkodach materialnych ale żeby sobie ktoś krzywdy nie zrobił lub jeden drugiemu... a wiadomo, trzeźwych po zmroku raczej mało będzie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, myśmy się zastanawiali nad lampionami i ostatecznie stwierdziliśmy, że nie ma sensu. Poza tym z perspektywy czasu wiem, że raczej ciężko byłoby bawiących gości prosić o wyjście, żeby puszczać lampiony. W sumie może nie każdy miałby na to ochotę etc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kto ma być odpowiedzialny w takim razie za gości?? właściciel?? przecież TY to chcesz zorganizować, więc przykładowo wujek, który "niechcący" puści lampion na zadaszenie grilla będzie musiał płacić za szkody?? przecież logicznym jest, że musicie liczyć się, że może coś pójść nie po waszej myśli, tym bardziej, że impreza będzie z alkoholem....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do zmian w menu, na 2 tyg. przed weselem na pewno spotkacie się z kimś z ośrodka, kto będzie waszym "opiekunem " tego wieczoru. To, co masz w menu jest tylko przykładem, możesz nieco pozmieniać, oczywiście w miarę rozsądku, zresztą podpowiedzą Ci co cieszy się zainteresowaniem, a co mniej:) polecam Ci łososia w szpinaku- taka rolada:) pychotka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak tak słyszelismy ze roladka jest pyszna,

a o odpowiedzialnosci moze się źle wyrazilam, oczywiscie ze my jestesmy odpowiedzialni za gości i ponosimy koszty za ewentualne szkody, dlatego nie chciałabym byc odpowiedzialna za dodatkowe nazwijmy to ryzykowne atrakcje... strzeżonego Pan Bóg strzeże :) moze tylko sami z narzeczonym puścimy dwa serca...
znalazłam też w necie lampiony pływające:
http://allegro.pl/plywajace-wodne-lampiony-mix-zestaw-10-szt-i1648004635.html
ale też obawiam się tego, ze goście się skąpią.. albo... utopią!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A więc po pierwsze kwestia lampionów, o których tak się rozpisałyście :)
Właściciele jak najbardziej pozwalają na lampiony zarówno latające jak i wodne. Przygotowują do tego źródło ognia. Podobno fajnie się to sprawdza na weselach i specjalnie dowiadywałam się czy czasami coś złego się stało. Pani wytłumaczyła nam, że nigdy nie było ani jednego przypadku jakiejkolwiek szkody z racji puszczania lampionów i że to bardzo pięknie wygląda o zmroku jak lecą nad jeziorkiem.
Więc ja osobiście zdecydowałam się z narzeczonych, że takie lampiony będziemy mieli. Rozwiązujemy to w ten sposób, że zespół prosi ludzi o wyjście nad brzeg gdzie leżą wcześniej rozłożone lampiony przez świadków nio i z odpowiednim podkładem muzycznym będziemy puszczać :)

Co do menu to rzeczywiście menu nie jest sztywne i wiele potraw można zastąpić innymi. Właściciele Adlera doradzają co "schodzi" w danej porze roku ze stołów, co lepiej wymienić na coś innego więc takim też sposobem ułożyłam wczoraj swoje menu. Wszelkie poprawki mogę nanieść jeszcze do 10 dni przed weselem.

Kwestia stołu wiejskiego (jeśli ktoś chciałby wykupić) wygląda tak iż są na nim rzeczy o których dziewczyny pisały wcześniej czyli: plasterki wędlin, kiełbaski, patera serów, grzybki, smalec itp oraz dodatkowe danie ciepłe w podgrzewaczu na stole czyli np: żeberka, golonka lub wątróbki do wyboru. Jeśli ktoś chce może dołożyć do wykupionego stołu swoje swojskie mięsko jednak potrzebny jest do tego certyfikat przebadania mięsa.

Co cen to ja spisywałam umowę we wrześniu i w umowie miałam zaznaczone, że cena na osobę może wzrosnąć o 5 %. O tyle też wzrosła czyli do ceny którą miałam na umowie na osobę muszę dodać te 5% więc nie ma tragedii ;)

Wystrój-nastąpiła mała zmiana na plus! Wejście nie wygląda jak w stodole jak się śmiałam, teraz jest drewniany mały "ganek" z boku wejścia na salę dobudowana jest drewniana wiata przylegająca do restauracji a więc też więcej miejsca do posiedzenia na dworze. Wzdłuż drogi dojazdowej do restauracji zrobione są mini miejsca parkingowe więc nie trzeba stawiać samochodów bezpośrednio pod domkiem tylko wyznaczone są na to miejsca.

W razie jakichś pytanek pytać jak będę znała odpowiedź to napiszę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no więc jakie menu ustaliliście?

kupujecie lampiony dla wszystkich gości czy jeden na parę? jak to rozwiązujecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

18 sierpnia 2012 i ja będe miał tam ślub :)

... nad tymi lampionami też myślałem ... ale przeważnie w wakacje jest zakaz wchodzenia z ogniem. Bywa, że w ogóle jak jest susza to jest zakaz wchodzenia do lasu. Pewnie każdy sobie myśli "eee nic się nie stanie", ale co gdy od takiego lampionu zapalą się suche igiełki ?

Jak wróce z pracy to postaram się wrzucić świeżych kilka fotek. Akurat natrafiłem na przygotowania do wesela i można zobaczyć udekorowaną salę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olcik, dziękuję bardzo w swoim imieniu za tych kilka przydatnych informacji :))
Fajnie, że poruszyłaś z menagerką temat tych lampionów i że decydujesz się na nie z Narzeczonym, tak jak ja (my) na 90% ;))
Dziewczyny powyżej wkręciły mi trochę wątpliwości :P ale Ty jednak je szybko rozwiałaś :D My więc chyba zaryzykujemy, a moja jedyna obawa to taka, że jak nasze wesele jest 22.X, to że Gościom może byc trochę zimno na dworze o zmroku o tej porze roku, a z kurtkami może byc trochę za dużo zamieszania, kurcze..!

Fajnie, że można liczyc na podpowiedzi właścicieli co do menu. My raczej nie będziemy nic zmieniac (bo wszystko brzmi smacznie), ale będziemy się tylko radzic, co wybrac z tego co jest.
Uspokoiłaś mnie też trochę co do "zawartości" stołu wiejskiego, a najbardziej tym, że będzie tam też to jedno danie na ciepło! :D

Olcik, a czy (i co) postanowiliście z dekoracją? Żywe kwiatki? Jeśli tak, to skąd???

Olcik i Rocks - czekamy na fotki!!!!!!!!! Pozdrowionka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny!

rozmawiałam dzis z Adlerem przez telefon. Pytałam między innymi o lampiony. Pani powiedziała, ze w zeszłym roku latały pięknie, wszystkie w stronę jeziora, ale dwa tygodnie temu poleciały w stronę przeciwną, kilka zatrzymalo się na drzewach, podobno wszyscy mieli duzego stracha, całe szczęscie ze nic sie nie zapalilo. Pani delikatnie prosila aby wycofac sie z tego pomysłu, ewentualnie puscic kilka symbolicznie, para młoda i swiadkowie np... podobno goscie sie czesto spiesza, puszczaja lampiony za szybko, nie rozumieją ze lampiony same maja im z rak wyleciec, no i wtedy lataja przy ziemi... gdybym maila wesele w październiku tak jak Lucy to predzej bym zaryzykowala, bo gdy jest chłodno to szybciej się wznoszą.

co do mięska, to mozna zrezygnowac z potrawki z kurczaka, i wówczas liczy się 2,7 porcji miesa na osobe, a nie 2 porcje. to chyba dobre rozwiazanie. Podobno potrawka sprawdza sie jak jest duzo starszych osob, bo mlodzi nie bardzo ja lubia

pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olesia, dzięki za info o tej potrawce! Jak 2,7 porcji mięska/os., to już byłabym spokojniejsza i...wzięłabym jednak żurek na poprawiny ;)

Co do lampionów...ech szkoda gadac. Nie wiem co myślec.
Byłam na nie bardzo nastawiona od początku, ale nie chcę na weselu nieplanowanych ATRAKCJI ;-/

Dziewczyny, cały czas dopytuję Was i może kiedyś odp. się doczekam ;) czy kupujecie te żywe kwiatki i gdzie?
Ja chyba zdecyduję się na firmę Glorioza - Pani Ela wszystko załatwi, zrobi, zawiezie i ułoży. A jak kupię bukiety gdzieś w kwiaciarni, to kto sie tym zajmie? Poza tym nie każdy ma taki "zmysł", żeby wiedziec, co postawic i gdzie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lucy ja kupuje żywe kwiaty na salę. Będę miała po 2 średniej wielkości bukiety na każdy ze stołów na wysokich stojakach, łuk kwiatowy za parą młodą (oczywiście zdjęta ta różowa płachta, która jest w standardowej dekoracji Adlera) oraz udekorowane wejście. Mam dekoratorkę z Elbląga bo z dojazdem wyjdzie mi taniej niż wziąć z Gdańska. Dekoruje mi on i kościół i samochód i robi bukiety oraz dekoruje salę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem juz po weselu, powiem krótko- było super! pod każdym względem!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to wesele, na którym oglądałaś salę było moje :) Zarówno dekorację sali, jak i kościoła przygotowywałam ze swoją świadkową, a przede wszystkim przyjaciółką. Teraz zajmujemy się tym profesjonalnie, więc jak ci się podobało mogę ci przesłać jakieś fotki naszych prac. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Kasi:
Jestem zainteresowana:)
Mam w Adlerze wesele w październiku:)
weronika2008@vp.pl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, czy ma ktos moze aktualne zdjecia osrodka? zastanawialam sie nad weselem w 2012 roku, ale moi rodzice pojechali dzis na ogledziny i mowili, ze osrodek wyglada jak w remoncie, ze stare domki sa wymieniany na nowe i wszedzie sa koparki. zeby dostac sie do glownego budynku to trzeba przejevhac przez caly osrodek i wejscie wyglada jakby sie wchodzilo od zaplecza i odrzuca.
bardzo bylabym wdzieczna za pomoc, bo w koncu jest tyle pozytywnych opinii, wiec wydaje mi sie to niemozliwe by tak az odbiegaly od rzeczywistosci.
moj mail to maanagli@poczta.onet.pl.
bardzo dziekuje za wszelka pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mojemu kuzynowi ukradli wódkę, ryby i mięsa... szkoda gadać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
i jeszcze klimatyzacja nie działała, niby ją włączyli, ale...

pokoje w pensjonacie ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
OlciaLG - moim zdaniem, ktoś kto powiedział Ci o RZEKOMEJ KRADZIEŻY tych rzeczy - był albo nieźle "nawalony", ale robił sobie z Ciebie jaja, albo ma skłonności do wymyślania. Głupia plotka, na pewno w to nie uwierzę.

Olesia - szkoda, że napisałaś o swoim weselu w Adlerze w jednym zdaniu (a nawet słowie), że nie wspomnę o zdjęciach......

Dziewczyny - ja mam wesele w A. jako ostatnia z Was, więc dopiero przygotowuję zaproszenia. Napiszcie mi proszę, jak pisałyście na zaproszeniach odnośnie przyjęcia weselnego...???

Że odbędzie się w "OSADZIE KASZUBSKIEJ ADLER" czy "OŚRODKU ADLER", no i jak odmienic prawidłowo ZGORZAŁE??? ...w ZgorzałEM? koło Stężycy czy samo Zgorzałe? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to nie żadna plotka. wesele miał tam mój kuzyn. a powiedziała mi o tym moja ciocia, więc nie byłoby sensu żeby miała mówić nieprawdę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OlciaLG - ale widzisz, właśnie TAK rodzi się plotka! my to słyszymy od Ciebie, Ty słyszałaś od cioci, a Twoja ciocia pewnie też od kilku osób i jak każdy dodał coś od siebie (a ludzie tak już mają, że nie umieją odtworzyc wszystkiego na 100%) to wyszło, że w Adlerze są kradzieże jedzenia i picia.
to miłe, że nas ostrzegasz, ale Adler cieszy się zbyt dobrą opinią, by uwierzyc w taką "sensację" ;)
na pewno jest to albo przeinaczenie czyichś słów, albo złe policzenie (doliczenie) Twojego kuzyna, albo goście mieli tak duży apetyt ;))
wariantów jest wiele:))

Olcik - co ze zdjęciami??? :DDD wiesz już dokładnie, jak będzie wyglądac i ile kosztowac Twoja dekoracja (sama sala) u tej pani z Elbląga???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nigdy w kradzeż adlerze nie uwierze jedzeńa tyle dostaliśmy do domu żę rozdawaliśmy gośćom może cioća ma kłopoty z słuchem i zwrokem pozdrawiam właśćićeli są okej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lucy wiem już i napiszę Ci dokładnie juterko jak wrócę z pracy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lucy podaj maila to Ci wyślę informacje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięx Olcik :DD
weronika2008@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie wiem o co Wam chodzi i czemu jesteście takie agresywne...
Jest prośba o opinie, więc pisze jak było. Nie jest to plotka tylko informacja z pierwszej ręki ponieważ ciocia (zdrowa i widząca) organizowała całą imprezę - kupowała osobiście wszystkie rzeczy i kontrolowała co znajduje się na stole, a co na zapleczu. Nie mam zamiaru się z Wami kłócić, ale nie zaprzeczajcie jasnej, klarownej i obiektywnej opinii na temat tego ośrodka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej,

Ja pisałam Adler Zgorzałe gm. Stężyca :)

Pozdrawiam,

Monika.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny,

Powiedzcie mi co myślicie o wodnych lampionach? Któraś z Was miała coś podobnego?

Linki:

http://allegro.pl/plywajace-lampiony-biale-lampiony-wodne-i1739883879.html

http://allegro.pl/plywajace-lampiony-czerwone-lampiony-wodne-i1719605436.html

http://allegro.pl/plywajace-wodne-lampiony-mix-zestaw-10-szt-i1739883882.html

Z góry dziękuję za opinię!! Za dwa tygodnie mam tam ślub i zależałoby mi na szybkim poznaniu Waszego zdania :)

Monika.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zamawiałam te ostatnie lampiony wodne. Efekt przepiękny! Musisz jednak uważać podczas puszczania ich ponieważ z pomostu do tafli wody w Adlerze jest troszkę wysoko i aby położyć lampion na wodzie trzeba kłaść się na pomost (dlatego tylko kilka osób leżało na pomoście a reszta i podawała zapalone lampiony). Niektórzy rzucali sami nie kładąc się i niestety gasły i szły na dno. Z brzegu łatwiej jest puszczać jednak wtedy nie ma efekty bo nie chcą odpływać.

Tak czy inaczej polecam bo pięknie to wygląda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na reszcie mam czas by napisać na temat mojego wesela w Adlerze :)))) :

Całość imprezy w ocenie od 1-6 oceniam na 6. Było REWELACYJNIE pod każdym względem i uważam wybór tego miejsca na wesele za jeden z najlepszych jakie podjęłam.

A teraz szczegółowiej:

1. SALA – na moim weselu były 104 osoby. Stoły wystawione były w 3 równoległych do siebie odnogach prostopadłych do stołu Pary Młodej. Ciasta stały na stole pod oknem. Niektóre z Was zastanawiały się czy przy większej ilości osób sala nie jest za mała. Teraz sprawdziłam to na własnym przykładzie i śmiało mogę stwierdzić, że jest idealna. Stacza miejsca zarówno do siedzenia jak i do tańczenia, tym bardziej że jest przecież taras, z którego goście bardzo często i chętnie korzystali. Dlatego tez wesela do 110 osób mogą być tam organizowane bez najmniejszej bojaźni o brak miejsca dla gości.

O widoku z sali nie musze chyba się rozpisywać bo widok jest przecudny. Goście byli zachwyceni i do tej pory są oczarowani.

2. JEDZENIE – My wybraliśmy opcję dodatkowej porcji mięsa zamiast potrawki z kurczaka. Porcje obiadowe mięsa są naprawdę spore i co najważniejsze świeże, smaczne i ładnie wyglądające. Polecam mięsko drobiowe ze szpinakiem- bajka!! (akurat mi mega zasmakowało). Inne mięsa również przepyszne. Co do ilości łącznie z zimnymi zakąskami to starczyło z nadmiarem i zostało na poprawiny.

Stół wiejski także dokupiliśmy. Wszystkie smakołyki, które się na nim znajdowały rozeszły się jak świeże bułeczki, cieszył się ogromnym wzięciem. Wszystko estetycznie przygotowane i ułożone. Do tego w stole wiejskim jest w cenie ciepły posiłek-my wybraliśmy żeberka.

3. OBSŁUGA i ORGANIZACJA – Nasze wesele obsługiwała Pani Julita. Dołożyła wszelkich starań by wszystko przebiegło zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Przez całe wesele doglądała czego brakuje, co się kończy, co należy sprzątnąć i kierowała kelnerkami. Kelnerki uwijały się wręcz niezauważalnie. Nie było sytuacji aby komukolwiek podano zimny obiad bądź zabrakło czegokolwiek.

Co do ustaleń z przed wesela to musze stwierdzić iż właściciele są bardzo elastyczni i widać, że zależy im aby impreza jaka jest wesele była dla Pary Młodej spełnieniem ich marzeń.
Przykładowo wymyśliliśmy z narzeczonym przywitanie gości nie na sali weselnej jednak na zewnątrz, przy zejściu na pomost, nad samym jeziorem. Wcześniej powitania zawsze były na sali, jednak zgodnie z naszym życzeniem Pani Julita dołożyła wszelkich starań by przywitanie i toast przeprowadzić przy jeziorze. Wyszło idealnie i bajkowo!! J

Co do ginięcia czegokolwiek to jakaś totalna bzdura! Zarówno nasze napoje na poprawny, alkohole oraz owoce i ciasta były na weselu w takiej ilości jaką zawieźliśmy. Podczas wesela czy poprawin także nic nam nie zginęło. Wręcz przeciwnie. „Coś cennego” zgubiłam podczas wesela (nie będę zagłębiać się w szczegóły), zostało znalezione przez obsługę i już po weselu otrzymałam telefon, iż się znalazło i czeka na mój odbiór. Zarówno obsługa jak i właściciele mogli swobodnie ukryć to przed nami, a sami zadzwonili do nas!! Jak dla mnie mega uczciwi ludzie i nie dam powiedzieć na nich ani jednego złego słowa w tej kwestii.

Trochę się rozpisałam, jednak w takim punktowym skrócie to te najważniejsze kwestie. W razie pytań piszcie. POZDRAWIAM !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

pidbijam temat, zalezy nam na jak najbardziej aktualnej opinii na temat tego miejsca, przede wszystkim odnosnie ilosci i jakosci jedzenia oraz miejsca na sali, moze ktos ostatnio (2015) byl tam, bawil sie lub organizowal wesele

Planujemy wesele na ok 100 osob

Z góry dzięki za odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam w 2014 , wszystko super, jedzenie dobre, przepiekne miejsce mam wstepnie zarezerowane na 26 maj 2018 ale calyczas sie boje czy na 90 osob ta sala nie jest za mala :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fantastyczne miejsce! Piękna, romantyczna lokalizacja z jeziorem. Bardzo polecam.

pozdrawiam
Artur
http://www.e-artis.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam troche od świeże temat, mam pytanie robił ktoś tam teraz wesele może ostatnio?
Byłem tam dzisiaj, i jestem w szoku gdyż ta sale z klimatem takim fajnym drewnianym, przemalowali na BIAŁO, wygląda to co najmniej brzydko, mamy tam wesele w lipcu, a zrobili nam taką niespodzienke, wynajmowalismy sale w fajnym pięknym drewnianym ciepłym klimacie, a teraz jest tam jak w szpitalu... Macie jakiś pomysł co zrobić? tagrować sie z nimi teraz o cene?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam tam na weselu w zeszłym roku. Mieli zatrudniona dekoratorke więc sala wyglądała ślicznie w zielonych barwach. Może masz jakie pytania ? Chętnie odpowiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

teraz wygląda to tak: https://zapodaj.net/8c28c5a8eefa8.jpg.html
https://zapodaj.net/f54e97b937fc0.jpg.html
nie wiemy co myśleć o tym, nie jest źle, ale jak podpiwywalismy umowe sciany były (te bele) naturalnego drewnianego koloru, a teraz w sumie wygląda ta sala całkiem inaczej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry