Widok

Osrodek Natura Sopot Kamienny Potok

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoras ma moze tam wesele??? Jak tak to powiedzcie jak chcecie wystroic sale.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oooo jak miło, że ktoś też chce mieć wesele w okolicach Kamiennego Potoku. Nie umiem Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie bo nawet nie słyszałam o tym ośrodku, czy możesz mi coś więcej o nim powiedzieć? Gdzie mogę znaleźć zdjęcia sali? Może jak to zobaczę to razem wpadniemy na jakis ciekawy pomysł.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Linna tu jest link to galerii zdjec z tego osrodka: http://naturatour.pl/ow.php/ow=3/r=galeria/

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki bardzo za link, ta sala jest ładna bo jest przeszklona, nie wiem co by można było w niej poprawić, jak stoły będą ładnie nakryte to tez będzie miało inny efekt, ja bym tylko sie zastanowiła co z tymi krzesłami bo mi sie tak średnio podobają ale to moje osobiste zdanie. Myślę, że to nie jest najważniejsze choć zawsze można wypożyczyć czy uszyć pokrowce ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnei, krzesla mnie troche martwia, Bede musiala cos wymyslic. Szyc raczej nie bede, ale moze wypozycze:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a ile ta sala kosztuje????? To w ogóle jest tylko wynajem sali , czy od razu z jedzonkiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mam pojęcia, bo dopiero sie dzisiaj o tym dowiedziałam. Będę tam dzwonić i wszystkiego sie dowiem. Myślę, że nie jest drogo.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja place 130 z poprawinami, to chyba niedrogo

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze dodam ze jedzonko jest w cenie tych 130 zl a wybor menu jest spory. Bylam tam na weselu znajomych i osrodek przypadl mi do gustu.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie się zastanawiam nad wyprawieniem tam wesela ale boję się czy jedzenie będzie smaczne??czy ktoś tam już jadł???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam ten ośrodek. Jest przestrzenny do wyboru 2 sale obsługa i jedzonko fajne. Nawet tanio jak na sopot i przyjemnie również gosći jest gdzie przenocować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo to już nie Sopot, tylko Gdynia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry