Widok

Ostoja Myśliwska

Morena Temat dostępny też na forum:
Ostoja Myśliwska powstała w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Lokalizacja ta gwarantuje łatwy dojazd do centrum i Wrzeszcza, a zarazem bliskość zieleni i lasu oraz infrastruktury niezbędnej do komfortowego życia. Inwestycja została podzielona na dwa etapy. Zakończenie pierwszego nastąpiło pod koniec 2011 roku, drugiego rok później. W pierwszym etapie powstało 5 klatek z 106 lokalami mieszkaniowymi i 8 lokalami handlowo-usługowymi. Docelowo zrealizowano łącznie 226 mieszkań w ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

całkiem ciekawie się to prezentuje

dowiedzialem sie, że zastosują tam windy panoramiczne oraz duże wykusze w mieszkaniach (nawet 30 metrowych!!!) brzmi ciekawie :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 12

Windy panoramie? Z widokiem, na co?:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
na cmentarz :D a na co
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo nowoczesna architektura

Interesująca, nowoczesna architektura w modnej dzielnicy, myślę, że to dobry wybór na kupno mieszkania właśnie tam. Osiedle wyróżnia się wyglądem na tle innych osiedli w Gdańsku, jest oryginalne.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11

taaak, zwłaszcza te balkoniki

niczym nie osłonięte o pow. 1 mkw tuz przy ulicy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Faktycznie "piękny" projekt

Kloc pośrodku szeregowców.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 19

tjaa...w szczególności bloki naprzeciwko są bardzo szeregowe....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

SUPER

Byłam tam dziś oglądać, zrobić zdjęcia i widzę, że zapowiada się piękny obiekt, w cudownej okolicy! Budowa idzie zgodnie z planem. To będzie dobry adres :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 14

nigdy bym tu nie kupiła mieszkania, balkoniki o powierzchni 1m3 tuż przy coraz bardziej ruchliwej ul. Myśliwskiej. Na wizualizacji wygląd może i ciekawie, ale w rzeczywistości nic ciekawego
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 12

Niestety to Polnord

czyli droga a wykonanie do kitu. Wystarczy przyjżeć się wieczorem podświetlonej elewacji - nierówna. to źle wygląda
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11

?

Jak widać wieczorem budynek nie jest najlepiej wykonany i wykończony.
Na zewnątrz jak tylko się spojrzy widać nierówności, które dodatkowo są podświetlone i wygląda to fatalnie. Wewnątrz budynku jest zbyt szaro i ponuro.A wykończenie mieszkań...dużo można by było o tym pisać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

browny

teren ciekawy, architektonicznie ładnie zaprojektowane,jedyny mankament to głośno latające samoloty w kierunku lotniska
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jeszcze żaden deweloper w tej okolicy nie zostawił po sobie takiego śmietnistka

Jesienią zaśmiecili całą Dolinkę Królewską, gdy ocieplali styropianem w czasie silnych wiatrów, w krzakach przy Myśliwskiej jest takie zbiorowisko półlitrówek robotników, że gdyby ktoś jeszcze skupował szkło, można by zbić majątek na butelkach. Ładna mi "ostoja", chyba ostoja brudu i syfu. Jeśli mam oceniać jakość budynku po ogólnym planowaniu prac, utrzymaniu porządku, to myślę, że nie warto tam kupować mieszkania. Wstyd.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

ostoja myśliwska

Lokalizacja bardzo dobra .Dosyć ładnie wygląda budynek nocą ale z daleka , z bliska natomiast wykonanie zewnętrznej elewacji fatalne-widać to wieczorem przy podświetleniu reflektorów które są zamontowane na budynku(może to być z winy słabego podwykonawcy wynajętego przez dewelopera)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

miejsce super
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pytam się gdzie są miejsca ogólno dostępne

Będę np. organizował urodziny przyjadą 3-4 samochody gdzie mają zaparkować?
Miejsc ogólnie-dostępnych nie ma.
Rozumiem, że gości mam nie zapraszać :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
niech przyjada rowerem
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Urodziny to się robi w lokalu, a nie bajzel sąsiadom
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

opinia

Oferta internetowa wygląda bardzo interesująco, jednak po przyjeździe na budowę trochę zmieniłem zdanie - blok blisko ruchliwej ulicy, małe balkoniki lub ich brak, rozkłady mieszkań też pozostawiają wiele do życzenia.

Obsługa biura sprzedaży też nie wywarła na mnie dobrego wrażenia - Gościu z biura zachowywał jakby to był jedyny blok w tej okolicy - bierzesz Pan, a jak się nie podoba, to trudno (oczywiście na dzień dobry brak negocjacji cen).

Szkoda, bo zapowiadało się tak całkiem nieźle.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masakra

Nigdy więcej nie kupiłambym mieszkania z Polnordu. Złodzieje, naciągacze i jak tylko dostaną pieniądze nie reagują na żadne pismo reklamacyjne od mieszkańców.
Na dodatek nie wywiązują się z obietnic ani z projektu. Mieszkania są źle wykończone a materiał z jakiego wybudowane jest BARDZO niskiej jakości. Obsługa zarówno sprzedażowa jak i posprzedażowa jest na bardzo niskim poziomie!!!! Masakra - nigdy więcej z Polnordu!!!!
Nie polecam nikomu tej firmy!!!!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

GDZIE TA INFRASTRUKTURA?

Najgorsza inwestycja przy Myśliwskiej ; trawa przy zjeżdzie do hal garazowych jesienią siegała metra. Błagan, pelno usterek. Sprzedaję to mieszkanie i pewnie tylko stracę !!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Opinia

Kupiłem tu mieszkanie i nie mam powodów do narzekań. Budynek wygląda nowocześnie, mieszkania są dobrze wykończone, blisko do przystanku.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
chyba remont zrobiles :D bo polnord jeszcze zadnego mieszkania dobrze nie wykonczyl od kiedy istnieje!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Deweloper jak deweloper...

Dziwię się osobom które oceniają tę inwestycje tak negatywnie, bo np. elewacja nie jest wystarczająco równa. Nigdy nie będzie idealnie. Ja przeprowadziłem się z domku jednorodzinnego i mam zupełnie inne podejście. Uważam, że inwestycja jest bardzo ciekawa, a przede wszystkim dobrze się tam mieszka.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

Interesująca inwestycja

Interesująca inwestycja. Budynek co prawda duży gabarytowo, ale przez brak jednolitej linii zabudowy i dzięki ciekawej kolorystyce elewacji łączącej dużo przeszkleń z cegłą ozdobną wygląda ciekawie.
Balkoniki małe od strony ul. Myśliwskiej, ale wewnątrz osiedla są też mieszkania z dużymi tarasami i ogródkami. Lokalizacja naprawdę dobra.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

dobra inwestycja

Dziwią mnie opinie na temat elewacji, balkonów czy ruchliwej ulicy...
Każdy szuka dla własnych potrzeb, ja znalazłam tu z rodziną to co chciałam - blisko ulicy ale mieszkanie z oknami na dziedziniec, za to nie stoję rano przy wyjeździe z osiedlowej uliczki, mam też kilka kroków na przystanek autobusowy, inni wolą dochodzić kilkadziesiąt czy kilkaset metrów - kwestia wyboru. Balkon też mam, i to kilkumetrowy bo gdyby zajrzały te mądre piszące wyżej głowy na dziedziniec to zobaczą, że balkony, tarasy i ogródki są tam gdzie słońce. Od frontu ktoś mądrze pomyślał o małych zgrabnych balkonikach bo komu przy ulicy większy jest potrzebny?
Mieszka się tu dobrze, mimo ciężkich początków (budowa II etapu), spokojne i ustatkowane sąsiedztwo, zgrana wspólnota, bez mieszkań na wynajem (odstraszyła cena), czysto, ciepło, a że drobne usterki w wykończeniu mieszkań czy elewacji - zdarza się najlepszym.
Jednym słowem dobrze wydane (niemałe) pieniądze, w okolicy nie znalazłam lepszego mieszkania. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
I wszystko jest kwestią gustu :) najłatwiej skrytykować, zwłaszcza jeśli się tu nie mieszka!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pewnie że będziesz miał idealny dojazd - zwłaszcza jak zrobią Ci pod oknami Nową Myśliwską.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry