Widok

Ostrzegam Przed Zakladem Lakierniczym MALZ Gdynia ul.Unruga 50

Chylonia Temat dostępny też na forum:
Ostzregam pzred oszystem - wlascicielem warsztatu lakierniczego MALZ z Gdyni ul Unruga 50 . Pozostawilem samochod do lakierowania..miala byc polakierowana maska,przedni zdezak,wraz z czujnikami parkowania,tylni zdezak i nadkole. Samochod srebryny metalik. Auto zostalo polakierowane bez rozbierania jakiegokolwiek elementu..do tego stopnia ze zamalowano mi czujniki parkowania,ktore nie dzialaja teraz prawidlowo. Ten beczelny idiota wyszedl z warsztatu gdy przyjechalem reklamowac to co zrobil,stwierdzil ze jest zle faktycznie polakierowane i smiejac sie poszedl do siebie zamykajac sie w warsztacie. Ponadto zniszczyl mi lampy pzrednie-zostaly pobrudzine klarem tak jak i przednia szybe!!! Kolor zostal dobrany nieprawidlowo,samochod wyglada fatallnie..skasowal pieniadze i wypiol d*pe na mnie!!! Dotarlem do innych osob potraktowanych podobnie pzrez tego osobnika i wspolnie zakladamy temu daltoniscie sprawe w sadzie!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mnie tez oszukal ten cham. Zniszczyl mi samochod zle lakierujac i okradl mnie na 1500PLN.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
mariolka, nie zauważyłaś że macie takie same IP :D czy może jako małżeństwo nie gadacie ze sobą
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak jest jak sie jezdzi po takich starych budach od dawna kazdy wie ze on lipe odpierdziela ja robiłemu drywa serwis na chaszczynskiej niemasie do czego przyczepic kolor idealnie dobrany auto jak z salonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pomijam fakt pisania jak ameba umysłowa ale "chaszczynska" to gdzie ulica się znajduje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
mądry zrozumie, a głupi będzie się wymądrzał
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
uuu grubo, jeżeli takim "mądralom" nie przeszkadza forma w jakiej jest przekazywana informacja w dzisiejszych czasach to gratuluje - kumplu ameby, a może sam jesteś amebą?
i co to ma wspólnego z tematem? nic, więc zamilcz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie jestem kumplem ameby, ale irytują mnie wymądrzające się matoły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak już stosujesz znaki interpunkcyjne to się tego trzymaj w całej swojej płytkiej wypowiedzi amebo :)
ciesze się że mogłem kogoś zirytować, szczególnie lubie irytować ameby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
ok. pantofelku, wygrałeś. Zniżyłem się do twojego poziomu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry