Widok

Ostrzegam przed pracą w Letnicy Sanse

Witam

Ostrzegam przed tym ogłoszeniem

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/zatrudnie-kierowce-w-firmie-kateringowej-praca-w-godzinach-02-00-10-00-ogl58473672.html

Firma jest bankrutem ma same długi , auta nie sprawne. Szef bardzo miły i uprzejmy Pierwszy miesiąc płaci następnie nie chce zapłacić należnych pieniędzy ponadto przetrzymuje dokumenty takie jak książeczka sanepid i nie chce ich oddać nie wiem czy zbiera te dokumenty czy co z nimi robi.

Auta to jeżdzące gruchoty dowód policja zabiera z miejsca
Na paliwo daje 20 do 30 zł i mówi proszę tankować na fakturę a trasa ma 120 km jeździ się z ręką na sercu i myślami czy dojadę czy nie.
Opony łyse auta z 1996 roku jeżdzące trumny

Po zakończeniu współpracy jesteście spaleni na sklepach bo oczernia każdego swojego pracownika który pracował na każdym sklepie mówi że jesteś złodzej oszust i nierób itd. Wiem sam po sobie i znałem poprzednich kika osób które tam pracowały. Pozdrawiam

Ps: Na koniec wysyła sms w których próbuje straszyć

Sprawa znalazła się już u prawnika i zakończona będzie drogą sądową
Ogólnie jeżeli nie chcecie tracić czasu i za darmo pracować to nie polecam nawet jechać do biura bo szkoda pieniędzy na paliwo , bilet.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za info :) też widziałam to ogłoszenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Letnica

Porto (18 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje blisko plaży w Brzeźnie oraz brzeźnieńskiego parku, a także terenu...

Nowa Letnica (192 odpowiedzi)

Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum Gdańska, a jednocześnie...

Osiedle Latarników (28 odpowiedzi)

Osiedle powstaje w szybko rozwijającej się pod kątem zabudowy mieszkaniowej części Gdańska....

do góry