Widok

Oszuści grasują na przymorzu uwaga!!! Przeczytaj i ostrzeż rodzinę, znajomych.

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Chciałabym ostrzec wszystkich, oszuści znajdują coraz to nowsze pomysły i w tym tygodniu do mojej babci zapukali panowie udający techników z sieci kablowej Vectra. Niby przyszli bo była jakaś awaria i coś tam chcą sprawdzić a przy okazji poinformowali ze jeśli babcia zapłaci 400 zł to do końca życia nie będzie musiała płacić za rachunki. Przekazanie tej kwoty miało odbyć sie przy kolejnej wizycie technika. Babcia nie dała sie nabrać, ale wiem juz o dwóch starszych osobach z jej grona które zostały oszukane w ten sposób. Pisałam juz do Trójmiasto.pl w tej sprawie żeby zamieścili jakies ogłoszenie ostrEgawcze ale niestety z braku reakcji pisze chociaż tutaj. Ostrzeżcie swoich bliskich. O sprawie została poinformowana administracja, która obiecała wywieszenie ogłoszeń na klatkach. Policja rownież ale niestety bez zgłoszenia sie osoby poszkodowanej nic nie chce zrobić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co za potwory, zamiast wziąć się uczciwie do roboty to okradają starszych ludzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Złodziej okradł chytrego oszusta
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
co????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rączki do ścięcia to by się zmniejszyło złodziejstwo o 99,9%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

do góry