Widok

Oszustwo??

Witam, czy znacie firme Smart
skr. poczt. 3
Warszawska 34
62-300 Września
albo firme
Brelok Star PL
ul. Magazynowa 6
62-030 Luboń
w tym pierwszym wysłali mi prace długopisy a drugi adres składanie breloczków. Czy ktos miał juz z nimi do czynienia?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tez chce podjac wspolprace z firma od brelokow. Napisz czy wszystko ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Boże widzisz i nie grzmisz! Wszystkie takie ogłoszenia to oszustwo, jak trzeba być naiwny, żeby wierzyć w takie ogłoszenia. Nie ma pracy w domu przy składaniu długopisów, breloczków, ramek, kartek.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
UWAŻAJ Z TAKIMI FIRMAMI JA Z KOLEGĄ NAWET WPŁACIŁAM KASĘ NA DOSTAWĘ TYCH DŁUGOPISÓW I CZEKALIŚMY HIHIHIHI...........
ANI DŁUGOPISÓW ANI ZWROTU KASY ALE ZA MAŁA KWOTA BY DO SĄDU PÓJŚĆ.....MOŻE NIE TA FIRMA ALE INNA..............UWAŻAJ..............JAK KAŻĄ PŁACIĆ TO NIECH SPADAJĄ ............JAK CHCĄ NIECH DŁUGOPISY PRZYŚLĄ I PRZY ODBIORZE ZŁOŻONYCH KASA PROSTE INACZEJ NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ................POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie,też niestety dałem się wciągnąć w tą jak że cwanie wymyśloną ściemę,Firma Brelok Star PL,nie istnieje,pod tym adresem owszem jest firma,ale zupełnie uczciwie pracująca(sprawdziłem),7,50 to cena za jakiś tam identyfikator,może nie jest spora,ale razy ileś set oszukanych ludzi,robi niestety już kwotę sporą,pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam
Myślę, że powinno się przerwać to oszustwo, czy zgłosiłeś gdzieś ten fakt, takich trzeba tępić, ja tez się nabrałam, ale gdzieś muszę to zgłosić, tylko zastanawiam się gdzie. Pewnie na policję, bo do prokuratury za niska szkodliwość, Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam. Mam do Pani parę pytań mniej więcej chodzi mi o to zęby dowiedzieć się coś o tej firmie . Można tam zarobić czy ewidentnie są oszustami i nie ma co zawracać sobie nimi głowy, bo za pięknie to wszystko wygląda co oni tam piszą z góry pozdrawiam i dziękuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogłoszenie o składanie breloków-to oszustwo!Sprawdzony na miejscu adres,jaki podaje ogłoszeniodawca-Bydgoszcz,ul.Grunwaldzka 207-jest fałszywy,tzn.mieści się tam wiele firm,ale o CHINA Yiwu-nikt tam nie słyszał!Dane tej firmy,łącznie z nazwą,tzn.NIP,regon-są "zerżnięte"po prostu z internetu.Nie dajcie się nabrać-7,50 zł x klikuset naiwnych-daje prosty zarobek!Wstyd dla "Polaków",że w taki sposób żerują na nieszczęściu bezrobotnych szukających pracy rodaków!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jechac z nimi...
Podobno maja dziuple na ul. Słowackiego 198
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

do góry