Widok

Oszustwo

Jak nie ma Cię na zajęciach to dzwonią żeby przyjść podpisać listę obecności bo przecież dofinansowanie musi się zgadzać .... masakra właśnie zrezygnowałem ze szkoły poziom nauczania zerowy. Kobiety z sekretariatu nic nie wiedza i maja wiecznie focha a Pani Dyrektor to tylko umie krzyczec

Moja ocena

Centrum Nauki i Biznesu Żak  |  (kategoria: Szkolnictwo policealne i pomaturalne)

• Poziom nauczania: 1
  • Zajęcia dodatkowe: 1
  • Wyposażenie: 1
  • Przystępność cen: 1
  • Ocena ogólna: 1

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest koszmar. W takim wypadku nie tylko Bielsko odnioslo.porazke pod wzgledem planu zajec jak i dydaktycznym. Do tego bedac w ciazy nie chodzilam do szkoly, nawet nie podpisywalam list, wiec automatycznie powinnam byc wykreslona z listy uczniow- a mimo tego ok 1.5 roku bylam NIBY uczestnikiem zajec- chociaz nie ja podpisywalam sie na liscie obecnosci. Aktualnie szkola , glowna siedziba z Lodzi dala mnie do Windykacji, i musialam zaplacic ok 2tyz zl :/ wiec to jest szkola? Mowilam ze nie ja podpisywalam sie na listach- ich to nie obchodzi, nie bylam.osoba skreslona, wiec musze placic. Nikogo nie interesuje ze cala ciaze mialam zwolnienie lekarskie + wiekszosc czasu w szpitalu. Nawet gdy przypadak weekend zajec , mialam podkladke wypis ze szpitala ze w tym czasie bylam w szpitalu- ich to nie interesuje. ;) wiec z ta szkola, obojetnie w jakim rejonie- lepiej sobie odpuscic. Calkowita porazka. Pozdrawiam !! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry