Widok

PEŁNY PROFESJONALIZM I KOMPETENCJA

Z usług salonu korzystam od samego początku ich istnienia, czyli 14 lat
i nie zamieniłabym go na żaden inny. Dziwię się opinią negatywnym i zastanawiam się czy nie jest to czasami niezdrowa konkurencja, gdyż wszystkie moje znajome, którym polecam ten Salon wychodzą bardzo zadowolone. Przemiła atmosfera, pyszna kawka, przepiękny wystrój wszystkich salonów oraz a to jest chyba najważniejsze profesjonalne podejście do klienta, doradztwo odnośnie koloru czy fryzury włosów. Przez wszystkie te lata niejedna fryzjerka już miała okazje robić mi włosy i nie zdarzyło się żebym kiedykolwiek wyszła niezadowolona. Bardzo żałuję tylko jednego, że właścicielka salonów Pani Ola nie obsługuje już klientów ale swój profesjonalizm wpoiła swoim pracownikom i to się liczy. Uważam, że jeśli by się zdarzyło, że bym była niezadowolona i powiedziałabym o tym, to na pewno każdy pracownik poprawił by to co mi się nie podoba. Ludzie po to macie buzie, żeby z nich zrobić użytek, a nie oczerniać potem na forum. Serdecznie dziękuję panią fryzjerkom, które zawsze wiedzą co zrobić na mojej głowie a w szczególności właścicielce firmy za to, że stworzyła taki salon w którym ja i moja rodzinka czujemy się jak w domu
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dobra ściema
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dokładnie , terror i drogo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry