Widok

PODZIĘKOWANIA

Spędziłem kilka dni na oddziale chirurgii. Serdecznie dziękuję miłym Paniom pielęgniarkom oraz całej obsłudze za profesjonalne podejście do pacjenta oraz życzliwe i ludzkie traktowanie. Szczególne podziękowania dla lekarzy. Dzięki takiej obsłudze pobyt na tym oddziale upłynął spokojniej niż można się tego było spodziewać.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 5
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzień dobry,
Chciałbym się podzielić moją opinią dotyczącą Szpitala Św. Wojciecha na Zaspie.
Tak się składa że jestem Ratownikiem KPP (jestem strażakiem) swego czasu miałem problemy zaburzenia rytmu serca, przez pewien czas byłem stałym gościem SOR ( jako pacjent ) obsługa nie wiedziała że jestem Ratownikiem.
Jeżeli chodzi o Lekarzy i personel szpitala wystawiam najwyższą ocenę jaka możliwa :)
Często siedziałem w poczekalni parę godzin, co nie wynika z tego że lekarze piją kawkę (jak myślą niektórzy) tylko ratują życie, tym którzy niezwłocznie potrzebują pomocy lekarze zdają sobie sprawę że każdy potrzebuje ich pomocy, dlatego drodzy pacjenci proszę was o wyrozumiałość to nie przychodnia, oczekując w poczekalni SOR zauważyłem że osoby naprawdę cierpiące (niektóre z nich były w stanie nagłego zagrożenia życia) w bólu, skromnie oczekiwały na przyjęcie.
Więcej osób trafiało się takich którzy traktowali
Szpital jak przychodnię
Personel - Ja tobie płacę rób to co chcę, jest mi złe !
Oczekiwanie - Nie mam czasu
Alkoholików którzy szukają noclegu
Zdarzały się też przypadki gdy personel przyjął na oddział osoby które zaledwie dotarły, najlepiej zlinczować taką osobę (ona pewnie jest znajoma lub daje łapówki )
Byłem świadkiem wielu sytuacji gdzie pacjenci się awanturowali z powodu czasu oczekiwania,
po prostu egoizm, czasami warto pomyśleć że ktoś cierpi bardziej niż my, może stracić życie, a nas tak strasznie boli...
Ja mam pełne zaufanie do Lekarzy oraz personelu może to dzięki temu że posiadam pewną (małą) wiedzę, te sytuacje dotknęły mnie osobiście.
Pragnę też podnieść że miałem dwie ablacje serca w/w szpitalu gdzie teraz jestem po prostu wyleczony :)
Pozdrawiam wszystkich
I dziękuję Lekarzom oraz personelowi :) wiem że wam płacą, dziękuję za oddanie i człowieczeństwo :)
Arek
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry