Widok

Pole dance - kurs tańca na rurze, gdzie?

Hobby Nauka Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś może powiedzieć mi czy gdzieś w TRÓJMIEŚCIE można zapisać się na kurs POLE DANCE? Jestem zainteresowana tylko profesjonanym kursem.... wszelkie domy towarzyskie, luby nocne , dyskoteki - odpadają.

Proszę o pomoc- bo tracę nadzieję!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez poszukuje, od dawna :( znalazłam ForteDance ale oni chyba dają jednodniowe warsztaty w klubie Amazonka :( a ja bym wolała takie na dluzej.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwsza profesjonalna szkoła tańca na rurze ESENSAI Pole Dance Studio http://www.esensai.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej, dziewczyny! Któraś się już zdecydowała? Ja się jeszcze trochę waham ze względu na dojazdy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla niezdecydowanych Pań: wejdzice na stronę studia esensai i wpiszcie swojego maila do newslettera. Będą organizowane "dni otwarte" na których odbędą się bezpłatne lekcje pokazowe po których będziecie mogły podjąć decyzję czy warto. Pole Dance to naprwdę fajna sprawa, mimo że tacy jak "rocks" nigdy tego nie rozumieją.
Polecam wziąć udział w takiej bezpłatnej lekcji i przekonać się na własnej skórze. To nic nie kosztuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super wiadomość. Już nie mogę się doczekać.
I bardzo się cieszę, że taka szkoła powstaje w trójmieście. W końcu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Profesjonalny trener pole dance 785-295-925:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co wy kobiety widziecie fajnego w tańcu na rurze ?

Jakaś nowa moda na ten taniec ?

Zastanawiające jest to, że wiekszość z was chce tańczyć na rurze a nie macie dobrej opinie o dziewczynach tańczących w klubach.

Jeżeli chodzi o zgubienie zbędnych kilogramów to mniej jedzcie i więcej się ruszajcie - nie koniecznie na rurze ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16
Hej dziewczyny! :)
Czy ktoras z Was juz chodzi na te zajecia w Esensai?:D
Ja tez zamierzam sie tam wybrac i chcialabym juz zasiegnac opini:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
“Ja chodzę i jestem bardzo zadowolona, bardzo miła instruktorka, szybko widać efekty nauki.
Polecam wszystkim i Esensai i Pole Dance – dosłownie wszystkie mięśnie pracują nawet nie wiedziałam że takie mam”
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogi/Droga rocks,

Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy tanczeniem na rurze w burdelach czy klubach nocnych a tanczeniem dla siebie, dla poprawy własnej kondycji to sie po prostu nie udzielaj..

Niektóre osoby (np ja) tańcze dla własnej satysfakcji, po to aby poprawić swoja kondycje w przyjemny dla mnie sposób. Nie mam ochoty chodzi gdzieś gdzie nie chce i sie męczyć. Wole iść na rurę potanczyc, mieście ćwiczą i byc zadowolona z tego.

A co do szkoły to ja polecam Esensai! Najlepsza szkoła jaka jest w trojmiescie! Najlepsze instruktorki, wspaniałe prowadzenie zajęć i w ogóle serdecznie polecam ta szkole!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja Was dziewczyny moge pouczyc pole dance! Nie mam klubu nocnego i nie prowadze burdelu, ale uwazam, ze to swietna forma rekreacji.

Gdynia, niedaleko przystanku, lekcje indywidualne (max 3osoby)

gadu 9161915
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też chodzę do esensai, bardzo profesjonalne studio i daje fantastyczne efekty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w fitness house sa kursy, kupilam nawet na grouponie karnet w sobote
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj widziałem na groupon.pl ofertę. zobacz może Cię zainteresuje... Boże co ja tu robie :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Studio Pole Dance w centrum Gdyni "I Love Pole".

http://www.ilovepole.pl

Zapraszamy na odwiedziny naszego studio, zapoznanie się z instruktorką, zajęciami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pole dence :)) ja polecam osobiście fitness house są tam świetne instruktorki, a co najważniejsze to klub jest miejscem gdzie stawia się na fitness a nie na kręcenie tyłkiem . Warto skorzystać z oferty jednego wejścia i sprawdzić czy się spodoba ! ja polecam uczęszczam tam na treningi od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona.pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pole Dance Academy Gdynia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
a uczy ktos indywidualnie? moj mail kika2020-93@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do nowo otwartego studia Pole Dance w Gdańsku :)
Zajęcia indywidualne oraz grupowe.
Wykwalifikowana kadra oraz pełen profesjonalizm, świetna atmosfera!
http://www.polestudio-elite.pl
http://www.facebook.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.rockthepole.pl :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Świeczki zapachowe,kadzidełka... (25 odpowiedzi)

Witajcie.Jak w temacie,gdzie znajdę ładne zestawy ze świeczkami zapachowymi lub kadzidełkami?Mogą...

UE 261 (3 odpowiedzi)

Po nieoczekiwanym opóźnieniu lotu mam do czynienia z kwestią odszkodowania zgodnie z prawem UE...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

do góry