Widok

POLECAM!

Byłam uczennicą tej szkoły i jestem bardzo zadowolona. Poziom nauczania jest wysoki, a nauczyciele - pomocni. Zajęcia dodatkowe na dobrym poziomie. O bezpieczeństwo w tej szkole nie musi się martwić żaden rodzic ani uczeń. Szkoła jest świetnie przystosowana dla dzieci niepełnosprawnych zarówno względem wyposażenia jak i nauczania, a mimo to trzymany jest wysoki poziom. Byłam już w innych szkołach i mogę szczerze powiedzieć, że w tej spędziłam najszczęśliwszy okres swojego życia. Wiele zapamiętywałam z lekcji. To jest szkoła z prawdziwą rodzinną atmosferą i dobrymi wynikami. TEJ SZKOLE MOŻECIE ZAUFAĆ!
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 5
 
wyposażenie: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
. Szkoła jest świetnie przystosowana dla dzieci niepełnosprawnych zarówno względem wyposażenia jak i nauczania, a mimo to trzymany jest wysoki poziom............ ŻENADA Kobieto co to jest?Dzieci niepełnosprawne niby obniżają poziom?Obserwując w szkole zdrowe dzieci to raczej jest odwrotnie.Zastanów się ,bo jak spotka cię wypadek to też cię wykluczą ze społeczeństwa bo zaniżasz poziom.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
przepraszam? Uważam pana opinię za dosyć obraźliwą, wierzę jednak w dobre jej intencje.Proszę wybaczyć, zaraz napiszę jaśniej. Mam na myśli dzieci niepełnosprawne umysłowo. Bywa, że aby móc je czegoś nauczyć, nauczyciele zaniżają poziom całej klasy. A tu tak nie było. Nie wykluczam nikogo ze społeczeństwa, nie rozumiem też, skąd taka opinia. Szkoła przystosowana jest w sposób pozytywny, polegający właśnie na integrowaniu wszystkich, każdy ma tam szansę. Dzieci niepełnosprawne umysłowo są uczone na poziomie, który jest dla nich przyswajalny. Widzę, że autor powyższej odpowiedzi na moją opinię wyraźnie uważa za coś złego to, że osoby niepełnosprawne umysłowo muszą być uczone w inny sposób, albo przynajmniej zdecydowanie im indywidualne podeście pomaga. Ja osobiście nie widzę w tym nic złego, to jak najbardziej normalne. Poza tym najważniejsze chyba jest, że szkoła jest dobra, przykro mi, ze zaszło takie nieporozumienie co do mojej opinii.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bezpieczeństwo? Przecież tam nikt nie kontroluje kiedy dzieci wychodzą ze szkoły. Zdarza się, że wychodzą w trakcie lekcji. Najmniej bezpieczna szkoła podstawowa jaką znam (na Przymorzu)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry