Widok

POLECAM !!!

Od dłuższego czasu przymierzam się do zmiany samochodu. Czytałam wiele opinii w internecie jaki samochód warto kupić i zdecydowałam o wyborze Rapida. W przeszłości już kilka razy odwiedzałam salon Skody w Gdyni, byłam też w salonie wczoraj i zdumiałam. Salon się zmienił nie do poznania i w pierwszej chwili pomyślałam, że salon zmienił właściciela. Nic mylnego. Jak się później dowiedziałam salon firmy Plichta został przearanżowany i przystosowany do najnowszych standardów marki Skoda. Tym razem miałam okazję rozmawiać z Panem Radosławem Cienkuszem, który przybliżył mnie do podjęcia decyzji o zmianie samochodu. Zdecydowanie polecam salon Plichta w Gdyni. Pachnie tam nowością, świeżo paloną kawą i profesjonalizmem. POLECAM!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bzdury!!!! Totalne kłamstwo!!! Z salonem p.Plichty mam do czynienia od wielu lat!!! Kantują /mechanicy co dokonują rocznych i zalecanych przez skodę przegladów nie mają poięcia co robią!!!!! Są to młode osoby bez doświadczenia!!! Niszczą auto które ma dokonany przegląd!!!!!
szanowna pani - jak pani chce kupic auto za kilkadziesiat tysięcy to kazdy będzie koło pani skakał!!!
pozdrawiam panią alicję!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry