Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz Ch. - ocena nowy temat Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord...
~Łukasz Ch.
2

ostatnia odp. 22 godziny temu

dodano: 3 marca 2024

Maria Gren - ocena nowy temat Miałam 4 egzaminatorów i przy każdym czułam się bardzo niekomfortowo,ale jak...
~Maria Gren
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Oliwia - ocena nowy temat Egzamin z Panią Anną Zerką to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm,...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 marca 2024

Martyna - ocena Po tylu podejściach do egzaminu i przeróżnych egzaminatorów myślałam, że...
~Martyna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 marca 2024

Bartłomiej - ocena Dziś po raz drugi zdawałem egzamin Za pierwszym jak i za drugim razem...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 lutego 2024

Maria - ocena To jakaś bujda na kółkach. Po pierwsze ten cały ośrodek powinien naprawić te...
~Maria
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 stycznia 2024

Marek - opinia Bardzo się denerwowałem przed egzaminem na kategorię A, mam już B, B+E, C,...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 18 sierpnia 2023

AGA - opinia Bardzo bałam sie egzaminu straszona egzaminatorami - Pan Michał Figiel...
~AGA
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 grudnia 2022

egzaminowany 100 razy - opinia Nie wiedziałam że egzamin na prawo jazdy to taki niesprawiedliwy koszmar. Jak...
~egzaminowany 100 razy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

Krystian - opinia Egzamin z Panią Anną Zerką to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm,...
~Krystian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 października 2022

Beata - opinia Egzamin miałam z p. Leszkiem Jóźwiakiem. Było to moje trzecie podejście do...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 października 2022

Anna R - opinia Egzamin z Panią Anną Zerka to czysta przyjemność. Bezstresowy, jasne...
~Anna R
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 września 2022

Dominika - opinia Pozdrawiam Pana Jana Hallmana za super atmosferę w trakcie zdawania egzaminu...
~Dominika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 sierpnia 2022

Super Motocyklistka - opinia Panie Janie, z całego serca dziękuję za wspaniałą atmosferę na egzaminie....
~Super Motocyklistka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 sierpnia 2022

Olga - opinia Zdałam u pana Jana Hallmana. Było to moje trzecie podejście do egzaminu...
~Olga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 lipca 2022

Magdalena Trendel - opinia Moje drugie podejście do egzaminu praktycznego odbyło się wczoraj trafiłam na...
~Magdalena Trendel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2022

Małgorzata Sade - opinia W poniedziałek miałam drugie podejście do egzaminu kategorii A, na pierwszym...
~Małgorzata Sade
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lipca 2022

Eliza - opinia Pan Jan Hallman przeprowadził ze mną egzamin bardzo spokojnie. Zdałam egzamin...
~Eliza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 czerwca 2022

Eliza - opinia Pan Jan Hallman przeprowadził ze mną egzamin bardzo spokojnie. Zdałam egzamin...
~Eliza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 czerwca 2022

Piotr - opinia Pare dni temu zdałem egzamin praktyczny u Pana Jana Hallmanna. Każdemu życzę...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 czerwca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry