Widok

PORÓD SZPITAL REDŁOWO

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny, czy któraś z Was rodziły na Redłowie w tym roku. Chciałabym się dowiedzieć jak tam jest, jak to jest z miejscem na porodówce. Jak poród z mężem, a na sali ogólnej, co trzeba mieć ze sobą?
Dzięki z góry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednym słowem było super. Poszukaj tu na forum, jest mnóstwo wątków o porodzie w Redłowie. Już mi się nie chce opowiadać, bo pisałam i opowiadałam o tym chyba z milion razy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem to samo, co Daria - było super.
Trafiły mi się położne anioły (czuwały nade mną dwie zmiany). Po prostu fantastycznie. Do tego tydzień leżałam na patologii, bo mój synek postanowił mnie wziąć na przetrzymanie i w rezultacie urodził się dwa tygodnie po terminie - lekarze zrobili wszystko, żebym mogła urodzić sn. Ale też wiem, że gdyby była taka konieczność, nie wahaliby się zrobić cc.
Super.
rewelacyjne jest też to, że oddział położniczy jest zamknięty i nikt z odwiedzających nie będzie Cię oglądał w takim stanie, w jakim jest kobieta po porodzie.
Jeśli się trafi drugie dziecko, to też urodzę w Redłowie!

Podsumuję to tak - po porodzie, kiedy zabrali mi małego do ważenia a przed urodzeniem łożyska, dziękowałam całemu składowi chyba z pięć minut :)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/?act=show_topic&topic=179173&c=1&k=16

hello
ja rodzilam w redlowie a tu masz mój opis :)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam. Poczytaj w tych wątkach - jest wiele pozytywnych opinii!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam :)
Jak masz konkretne pytania to zapraszam na mail :)
Martusia 26-04-2010
Szymek 25-06-2013
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki DZIEWCZYNY za info naczytałam się. Mam tylko jeszcze jedno pytanie (jakoś nie wyczytałam...) jak to jest z tym rodzinnym, trzeba jakoś wcześniej dać znać,że się będzia chciało mieć poród rodzinny, czy już na miejscu?
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, nie trzeba dawać znać wcześniej.
ja rodzilam z mezem.
Jak przyjedziesz już rodzić to pani sie pyta czy bedzie przy porodzie mąż i kieruje Was do sali. Ja trafiłam na tą z wanną więc polecam - możesz poprosić o nią (ja tak właśnie zrobiłam).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam termin dopiero na maj,i jestem przerazona.rodzilam 10 lat temu ale bylo to w miejskim szpitalu gdzie poprostu bylo fatalnie.pielegniarki darly sie na mnie za mam byc cicho bo lekarz chce sie wyspac,i ogolnie mialy mnie gdzies.ponoc wtedy w redlowie bylo jeszcze gorzej.bylam dwa lata temu przy porodzie u siostry,pielegniarki dopoki nie wiedzialay ze ja juz rodzilam i wiem jak to wyglada to traktowaly nas jak jakies siksy(ja mialam wtedy 28lat a siostra 23 wiec gowniarami nie bylysmy).potem byly mile ale na przymus.boje sie tego ze podobno nie odaja zastrzyku przeciwbolowego,czy jest to prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry