Widok

PRESTIZ SZKOLY

1. Zapytajcie rodziców uczni, ile kasy wydaja na korepetycje
2. Wniosek jest jeden, Kadra nie jest wcale dobra... lecz rodzice i korepetytorzy.
3. Wiem ile kasy wydajemy na dzieciaki na korki i tak naprawde tu sie dziecko uczy a nie w tej szkole.
4. Sadze iz osoby ktore tak mocno bronia tu wiadomo kogo to osoby pracujace w tej szkole.
5. Kadra zasluguje na glebsza analize, poprzez to w jaki sposob odzywaja sie do uczni i jakie nieodpowiednie sugestje padaja pod adresem dziewczynek, naszczescie sa takie wynalazki jak dyktafony.
6.Wkoncu ktos za to poleci, z systemem trzeba walczyc:)

Pani Dyrektor radze sie zastanowic czy wyzywaniu uczni od Debili i ich straszenie poprzez nauczycieli jest czyms normalnym czy nowotworem ktory trzeba usunac.
Moja ocena
poziom nauczania: 2
 
wyposażenie: 4
 
zajęcia dodatkowe: 2
 
bezpieczeństwo: 4
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 11
Czytając Twoje wypociny byłam w szoku. Jeśli Twoje dzieci posługują się poprawnie polszczyzną jak ich tatuś, to nie dziwię się, że tyle kasy wydajesz na korki. Należało wybrać inną szkołę ( nie liceum ogólnokształcące), a korepetycje zacząć dużo wcześniej i to najlepiej od siebie - braki i to poważne z zakresu materiału szkoły podstawowej.
Back to school, daddy!!!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 15
jaki debil to pisał????????????????? człowieku!!! żenada!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8

Inne tematy z forum XX LO

mela - opinia (4 odpowiedzi)

Mam dziecko w II klasie. Jestem przerażona tym co dzieje się w szkole. Nauczyciele z matematyki i...

do góry