Widok

PROFESIONALNE sombre trójmiasto (najlepiej gdansk)

poszukuje fryzjerki, ktora wykona profesionalne sombre
za pseudo stylistki podziekuje

bylam u p.klaudii dopieraly studio marina i podziekuje wracac tam,
bylam rowniez u p.marty butlewskiej w prive club fryzjerski i rowniez podziekuje wracac tam

probowalam umowic sie do anny renusz (ondycz) z gdyni jednak od roku bezskutecznie wiec narazie tez odpada

odpada rowniez jak narazie NANTA hair z pruszcza - p.Marta (ma wstrzymane zapisy)

co do Perfect Hair tez narazie podziekuje poniewaz po pierwsze maja zapisy bodajze od polowy lipca, po drugie nie odpisali mi na prywatna wiadomosc, po trzecie wprowadzili kaucje przed pierwsza wizyta, a nie mam pewnosci czy nie wyjade

mam dlugie (do pasa) wlosy, farbowane dotychczas na ciemny braz, obecnie od polowy glowy sa rude (po probie rozjasnienia w kwietniu)

szukam kogos kto naprawde profesionalnie mi je rozjasni, nie chodzi o odcien (bo zdaje sobie sprawe z tego, ze z prawie czarnych nie zrobia sie nagle blond i dochodzi sie do tego stopniowo) tylko o chocby moment przejscia z jednego odcienia w drugi, zeby to wszystko wygladalo naprawde delikatnie, naturalnie, a nie chamsko

szukalam na wszelkie mozliwe sposoby nawet w gdyni chociaz jesyem z gdanska i nic.... jak patrze po zdjeciach "fryzjerek", ktore maja super oceny wg fejsbuka to niedowierzam kto te oceny wystawia....

szukam kogos naprawde sprawdzonego, naprawde znajacego sie na rzeczy, ktory ogarnie dlugie, ciemne, farbowane wlosy i ma duzo zdjec potwierdzajacych swoje umiejetnosci na jakiejkolwiek stronie www lub fb

zdjecia przykladowe ponizej, oczywiscie nie chodzi mi o odcien ale o wykonanie, o moment "przejscia", o cieniowanie kolorem

http://iv.pl/images/85415690559779966370.jpg
http://iv.pl/images/36832386795565298258.jpg
http://iv.pl/images/73749491031460169080.jpeg

prosze o nazwisko konkretnego fryzjera w danym salonie, a nie o sama nazwe salonu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
b. ładne to farbowanie na zdjęciach. jak znajdziesz kogos dobrego, daj tu znac na forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ehhh... ja też szukam... Do Anny Renusz chyba nie sposób się dostać :/ Zastanawiam się nad Olivią na Witominie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dostalam sie!!!! Udalo mi sie, pierwszy raz w zyciu wyszlam zadowolona od fryzjera! Od dzis to moj nr 1, to zaszczyt dolaczyc do grona stalych klientek Anny Renusz - Ondie hair :) probowac dziewczyny sie dostac! :) a doswiadczycie magii :)

Tu link do tego jak Ania naprawila mi wlosy po tym jak pani marta butlewska z salonu prive club fryzjerski je zepsula za 350zl - zdjecie przed to efekt pracy wlasnie p.marty z prive z 6 kwietnia (zenada), zdj po to wlasnie magia Anny Renusz :)

https://m.facebook.com/AnnaOndyczHairArtist/photos/a.1209833562373857.1073741841.562253630465190/1224023217621558/?type=3&source=54

Takze znalazlam idealnego fryzjera
Niestety dostac sie cud

Ja juz mam termin nastepnej wizyty i moge spac spokojnie! Dziekuje :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zdjecia ktore pokazalam w pierwszym poscie, te przykladowe farbowania o ktore mi chodzi, to wlasnie byly zdj prac Anny Renusz

Myslalam, ze nigdy nie uda mi sie zapisac i szukalam kogos kto jej dorowna :) ale chyba nie ma takiej osoby

I nie robie tu nikomu reklamy piszac klamstwa bo sama wczoraj bylam swiadkiem jak tel dzwonil z 60 razy, co kilka minut, w trakcie mojej wizyty, tak wiec reklama niepotrzebna bo klientek jest zdecydowanie za duzo! I wszystkie sa odsylane bo nie ma miejsc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Piękna darmowa reklama samej siebie pewnie koleżanki pomogły.Życzę powodzenia pani Anno świeża krew we fryzjerstwie potrzebna bo nic tak nie motywuje dobrego fachowca jak konkurencja .
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mogłabyś podac nr telefonu? Nigdzie nie mogę go znaleźć :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyzby reklama? Najpierw nie moge sie dostac a potwm hura...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chcesz miec zniszczone włosy i humor, najlepszym wyborem bedzie "Dorota" w alfa centrum w Gdańsku. To co mam nagłowie cieżko właściwie nazwać... Wyglada jak chamski, spalony szaro-niebieski kokon od ucha do ucha, równy jak od linijki z pasmem rudości w miejscu połączenia z naturalnym kolorem. Moja wybitnie utalentowana stylistka fryzur (jak na złość nie mam pojecia jak ma na imię; cecha charakterystyczna- czerwone wpadające w fiolet włosy do ramion) trzymała mi na głowie rozjaśniacz 2godziny (!!!), dobrała nieodpowiednia technikę (pfff) koloryzacji do typu włosów, jak rownież wybrała zły odcień farby. Nie bede wspominać o ścięciu... Zwracałam jej uwagę, ze czy nie odpadną mi włosy, jak rownież pytałam x razy: "czy włosy nie beda niebieskie, zielone, różowe"
Tak czy inaczej kiedy poszłam reklamować ową WYBITNĄ usługę, fryzjerki kazały mi przyjść następnego dnia(aby zastać "Mistrzynię Rzemiosła" oraz "Szefową". Kiedy wrócilam w wyzaczonym czasie, mojej mistrzyni spitolenia długich, naturalnych włosów oczywiście nie było, bo wzięła wolne (co za zbieg okoliczności, wow!). Miałam wiec wątpliwa przyjemność zostania "skonsultowaną" przez "Szefowa", która potraktowała mnie SKANDALICZNIE. Z wyższością i pogardą czesała mi włosy grzebieniem i kazała "udowadniać" co mi sie nie podoba itp.
Tak czy inaczej, reklamacja nie została rozpatrzona pozytywnie.
Nie wiem czy uda mi sie dodać zdjecie...
Tak czy inaczej "Dorota" Centrum Alfą Gdańsk- stanowczo ODRADZAM.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam salon Robert iJacek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny mam umówionego fryzjera w przyszłym miesiącu i szukam inspiracji na jakies fajne blond ombre/sombre wystawiajcie zdjecia koniecznie .
Czy przypadkiem nie jest tak, ze sombre jest bardzo podobne do ombre, ale zaczyna sie o wiele wyżej? Biorę pod uwagę właśnie to bo ombre wydaje mi się, ze jest już troche przejedzone....
Podoba mi sie tutaj;
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

do góry