Widok

PROSZE O RADE CO KUPIC LEKARZOWI -GINEKOLOGOWI W RAMACH PODZIĘKOWAŃ

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
WITAM PYTANIE TAK JAK W TEMACIE, CHCIAŁABYM W MIŁY SPOSÓB PODZIĘKOWAĆ LEKARZOWI , KTÓRY W ODPOWIEDNI CZAS ZAREAGOWAŁ I PRZJĄL MOJA CÓRECZKE NA ŚWIECIE, BYŁ TO ROWNIEŻ LEKARZ PROWADZĄCY MOJĄ CIĄŻE, NIE KUPOWAĆ KWIATÓW , BO NAPRAWDE DUZO MU ZAWDZIĘCZAM, MOŻEW BYLYSCIE W PODOBNEJ SYTUACJI?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
może perfumy jakies dobre bomboniere lub jakis alkohol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
alkoholu nie kupuj, bo tego mają dość.
mój lekarz pływa na windurfingu, bo podczas całej ciąży o różnych rzeczach z nim rozmawiałam;) i kupiłam mu koszulkę lycrę do pływania latem na desce. nawet nie wiem, jaą radość miał w oczach. a dla jego żony masło do ciała, bo to był okres świąt, i stwierdziłam , że będzie miło;)

może jakąć dobrą książkę, w formie dużego albumu? może lubu góry0 to np Tatry, można pomyśleć, ale na pewno nie bombonierki i alkohol... mam kolegę lekarza i wiem coś o tym...;)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie alkohol i nie drobny sprzęt AGD ;) koleżanki z ogólniaka Tata jest bardzo znanym lekarzem... ;) kumpela mówiła ile to odkurzaczy, mikserów, żelazek itp. dostawał ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
bez przesady zeby Agd kupowac moze zwykle slowo Dziekuje
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aga i to naszej koleżanki z klasy ;))))
Pamiętam jej minę jak opowiadała o tych odkurzaczach :)))
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z perfumami też bym nie ryzykowała bo nie wiadomo czy podpasują :(
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze koszule jakas markowa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hehe :D pamiętasz jak opowiadała o tym ;) niedawno się okazało, że jej Ojciec operował moją Teściową ;) jaki ten świat mały :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja mama jest ginekologiem i prowadzi moja ciaze.
wraz z mezem postanowilismy kupic - OGROMNY KOSZ KWIATOW, BADZ KOSZ SLODKOSCI I DOBRYM WINEM ORAZ UPIEC TORTA Z MALYMI NOWORODKAMI ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja kupiłam dobre wino i czekoladki belgijskie.
Gin, przez te kilka miesięcy mówił co lubi itp.
Ciszył się niesamowicie i stwierdził, że czekoladkami to się z żoną nie podzieli ale winem tam :)
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
perfumy - odpadają bo nie wiadomo czy lubi dany zapach
koszula - odpada bo to wg mnie za bardzo osobiste
alkohol - jak tak to tylko z gornej polki
agd :) :) - bez komentarza :)
słodkosci - najbardziej odpowiednie :)
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tym AGD to niezła jazda;)

a może ramkę cyfrową? moim zdaniem super, w pracy włącza i puszcza sobie ulubione fotki;) ceny ramek bardzo spadły.
image image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
agd koszula jak dla mnie nie na miejscu to samo perfumy
słodkości, alkohol, taki kosz upominkowy(moja znajoma coś takiego podarowała) te prezenty uważam za stosowne
kiedyś ktoś napisał, że zdjecie dziecka w ramce, moim zdaniem raczej troche krempujace przeciez lekarz takich maluszków odbiera tysiace przez cale swoje zawodowe życie, jakby mial te zdjecia sobie w domu stawiac to raczej zabrakło by mu miejsca :)
chyba ze w gabinecie mialby jakas pamiątkową tablicę ale jak do tej pory u żadnego lekarza czegoś takiego nie wiedzialam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja widziałam w gabinecie pewnego pana doktora właśnie taką tablicę i tam były poprzyczepiane zdjęcia maluchów:0 super to wyglądało:0
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mojej ginki przed gabinetem jest tablica korkowa i na niej mnostwo fotek dzieciaczków, które poprzynosiły pacjentki:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
podoba mi sie pomysł ramki cyfrowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
U mojego lekarza jest taka tablica i zdjęcia z imionami) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej nie radze wyskakiwac z czyms drogim, albo bardzo osobistym bo to teraz nie jest dobrze widziane i moze byc krepujace. Slodycze, kwiaty (to raczej dla kobiet) sa zawsze sympatyczne i na pewno nikt nie rzuci w kat ;) Liczy sie przede wszyskim to, ze ladnie w ten sposob podziekujesz, a nie co (i za ile) dasz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz swoją opinię na stronie ZNANY LEKARZ.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w podziekowaniu mojej ginekolog dalam ladne 'pudlo' a w srodku kilka rodzajow herbat i kaw z herbaciarni, filizanke, dobry alkohol, slodkosci typu wisnie, ananasy, rabarbar w czekoladzie ladnie zapakowane. do tego bukiet kwiatow. mysle ze bylo to ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Na innym forum dziewczyna prezentowała tort, który dała swojej pani ginekolog w podziękowaniu
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje, kupiłam zestaw pióra i długopis parkera, w ładnym etiu, zestaw skopletowałam , bo te gotowe kosztowaly 85 zł i byly słabej jakości ,fajny pomysł z ramką ale już miał na biurku, wczoraj dałam nie wiem czy mu sie spodobało bo przy mnie nie ropzakował
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ten tort super sprawa :) i ramka cyfrowa tez nie za droga a cos innego niz alkohol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Piór i długopisów lekarze mają całe szafki:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego musisz dziękować lekarzowi, to chyba jego obowiązek się dobrze tobą zaopiekować.
Już firmy farmaceutyczne mu za wszystko podziękują. Pracuje w tej branży i dobrze wiem, że jak jest dobrym specjalistą to na pewno nie narzeka na brak prezentów.
Uważam, że zwykłe dziękuje i ewentualne zdjęcie do kolekcji na tablicę korkową jest wystarczające.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
co do firm farmaceutycznych to... się zgadza :)
...a potem przyjdą noce
jak psy wierne pod nasz dom...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez uważam ,ze nie ma co dawać prezentów wkoncu jego obowiazkiem jest dobrze wykonywać swoja prace.Własnie dzieki temu mamy taka sytuacje ze za wszystko trzeba dać w łape bo bez tego to juz nawet skierowania na morfologie raz w roku nie dadza:-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
nic to jego praca i obowiazek
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pewnie, że dziękuje wystarczy - bo to praca.
Ale jeśli doktor podchodzi do tej pracy z sercem i sumiennie ją wykonuje to miły gest wystarczy ( upominek). To tak jak napiwek dla kelnera. Dlaczego po obiedzie kelnerowi zostawiamy pare złotych, a za tak ważną pracę jak prowadzenie ciąży czy odbiór porodu nie podziękować???

Ja, z racji tego, ze pracuję w dobrej restauracji, wykupilam dwuosobowe zaproszenie na kolację przy muzyce na zywo.
Oczywiście dobór dań według uznania na miejscu.
image

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma nic głupszego jak robić takie prezenty lekarzowi...i nie żebym była sknerowata:),ale to jego praca,a nie jakiś wielki uczynek miłosierdzia...po co tak się podlizywać? A potem tak jest,że jak się wielce człowiek nie odwdzięczy to lekarz nie raczy nawet się słowem odezwać przy badaniu... Nie lepiej dziecku cos kupić za te pieniądze? Bo nie mówie tu o kwiatkach czy czekoladkach:) ale pióra, ramki, AGD itp... masakra
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodziłam prywatnie do lekarki i uważam, że majątek wydając na każdą wizytę (średnio co dwa tygodnie-miałam problemy w ciąży dlatego tak częste kontrole) zapłaciłam jej z nawiązką. ale suma sumarów kupiłam jej kwiatka, takiego w doniczce. okazało się że bezbłednie trafiłam :) babeczka uwielbie kwiatki. a ten odemnie stoi do dziś w gabinecie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
widzę , ze z tematu wywiązała sie dyskusja, podobnie jak wy uwazam ze obowiązkiem lekarza jest leczyć a nie czekać na prezenty, lekarz któremu jednak zdecydowalam sie podarowac upominek to lekarz z sercem, w ciązy chodziłam do niego na usg prywatnie a na wizyty w przychodni na ksiązeczke, bardzo miły zawsze mial czas, podał do siebie telefon, jednoczesnie chodziłam prywatnie do innego lekarza(zdecydowalam sie na dwóch lekarzy bowiem w pierwszej ciązy mialam duze problemy i bardzo sie obawialam ze bede musialam przechodzic to jeszcze raz, badania prenatalne itp.) co dwa tyg-ciąze mialam z problemami, dałam mu w sumie kupe kasy, uwazalam go za dobrego specjalistę, gdyz prowadził moja pierwsza ciąze, w której naprawde była trudna i skoplikowana, teraz jak byłam na końcu ciąży bardzo nie miło mnie potraktowal, mnie i mojego meża,bedac w czwartek na wizycie , zrobił usg, wg ktorego dziecko w 37 tyg miało glowe na 41 tydzien a brzuszek na 34, jak moj maz zapytał sie czemu mu tak wychodzi stwierdził ze chyba nie dokładnie zrobił usg, widzac nasza przerazona mine kazal isc gdzie indziej na kontrole, ciąza tez była z problemami do 26 tygodnia miałam dwa duze krwiaki , ktore zagrazaly rozwoju maleństwa moja malutka ciagle była mniejsza niz normy od 18 tygodnia bylam na feneterolu ,skurcze i co kazal czekac na poród, jednak czułąm ze jest cos nie tak mala słabiej sie ruszala, zadzwoniłam do tego z nfz, kazał przyjechac mimo ze byl na zwolnieniu w sobote przyjechał na dyzur do szpitala, my tez, okazało sie ze nie mam wód i grozi mi zamartwica , odrazu na porodowke po godzince mialam cc, mała nie oddychała dostała najpierw 2 a potem 4 punkty w skali apgar , waga 2500, dl 46 cm , tydzien na patologii nowordka , urodziła sie z zapaleniem pluc,nie oddychala samodzielnie i była reanimowana wiem ze jak by nie decyzja lekarza nie wiem czy dzis tulilabym swojego aniolka, w czasie pobytu ciagle przychodzil, sama bardzo zle sie czułam , zlecił mi wszystkie badania, nigdy nc odemnie nie dostal poprostu byl lekarzem z ludzkim podejsciem dla tego chcialam mu podziekowac , moze glupi prezent , moze ma duzo dlugopisow ale ja chcialam mu podziekowac , moze prezent nieadekwatny do uratowania zycia mojej coreczki ale dla mnie gest sie liczy
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
No i bardzo dobre podejscie, liczy sie to, ze chcesz podziekowac, to jest zawsze bardzo miłe dla lekarza. To co tam konkretnie dasz i czy wogole ma mniejsze znaczenie. Ja bym jednak stawiala na czekoladki. Dlugopisow ma pewnie pelno i wrzuci zaraz do szuflady, a cos slodkiego to zawsze chwila przyjemnosci ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MamoMajki no to trafiłaś na naprawdę dobrego lekarza.Mam nadzieję,że już Twoja córeczka zdrowiutka zupełnie,no i niech zdrowo rośnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie do końca tak jest. czasami są sytuacje, które wymagają ładnego gestu z naszej strony. Mój ginekolog przyjmował mnie w prywatnej klinice, gdzie bierze 250 zł za wizytę. Byłam tam kilka razy, robił mi wszelkie badania i nie wziął ode mnie ani razu ani złotówki. jestem mu za to dozgonnie wdzięczna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KUP KILO KASZANKI.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Wiem co możesz zrobić. I za co będzie ci NAPRAWDĘ wdzięczny. Zadzwoń do gazety i opowiedz swoją historię. Przekonaj ich, żeby ją wydrukowali. Następnie kup egzemplarz tej gazety i mu podaruj
1. Oryginalne
2. Bardzo budujące dla lekarza -wtedy aż chce się dalej starać

Pozdrawiam:
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super pomysl z gazeta ale uwierzcie jest to bardzo skromny czlowiek naprawde wielu lekarzy ginekologow odwiedzilam bo jak pisalam moje dwie ciaze byly problemowe i kazdy byl mily jak zachwile mial dostac 100zl a on nie nie wiem czy po takim artykule nie bylby zazenowany ja tylko zaluje ze tak malo jest takich lekarzy chodzimy prywatnie byc czuc sie bezpiecznie a uwazam ze tak nie powinno byc moja coreczka jest zdrowa dziekuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widzisz, myślę, (choć może powinienem napisać że mam nadzieję) że twój pan doktor wcale nie jest odosobnionym przypadkiem. Takich jak on - skromnych ludzi starających się dobrze wykonywać swoje obowiązki nie ma wcale tak mało. Niestety w necie i nie tylko przeważają zupełnie inne opinie o całym środowisku. Z premedytacją podsuwam ci taki pomysł, po to też, żeby była szansa na kilka rzeczy
po pierwsze primo na to aby pokazać że stadko białych kitli to nie same czarne owce
a po drugie primo po to by PROMOWAĆ w pozytywny sposób dobre zachowania wśród białych klitli - nie ukrywam moich kolegów po fachu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamomajki czy możesz podać namiary na tego lekarza?

mój mail ssandy1@wp.pl

z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja przy pierwszym dziecku kupiłam wiskacza:
http://www.alkoholeswiata.com/oferta-on-line/whisky-bourbony/whisky-ballantines-30y.html

Przy drugim ekskluzywny zestaw do golenia:
http://sklep.tradycyjnegolenie.pl/pl/810151-merkur-solingen-3-czesciowy-chromowany-zestaw-do-golenia-.html

Z zestawu ucieszył się jak dziecko :) . Whisky nie zrobiło na nim wrażenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
O Matko prezent dla lekarza w podziekowaniu za 700zł? Chyba troche przesadzacie:/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
łooo matko ;p
Lepiej zafundowac obiady biednym dzieciom,niz wydawac taka kase na prezenty.
Normalnie dziekuje powinno wystarczyc.Dostaje adekwatna kase za leczenie.

Oczywiscie lekarz to zawod, gdzie czlowiek (w przypadku np.zagrozenia zycia) jest bardziej wdzieczny, niz kiedy mile go obsluzy urzednik.Ale zeby prezenty za taka kase?.... hahah potem jak nie dostanie łapowki przed operacja to nie bedzie sie tak staral....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
A jeszcze do autorki, myslę ze jakies dobre, wyszukane slodkosci powinny być ok ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nic nie dałam.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przecież to praca danego lekarza, jeszcze rozumiem kwiaty. Ale ramki cyfrowe? :D śmieszne to jest
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A gdzie te biedne dzieci mają rodziców?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kup piekny duzy bukiet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukasz wyjątkowego, a zarazem praktycznego drobiazgu to może kupisz oryginalny, kolorowy czepek chirurgiczny? Taki prezent z pewnością przyda się lekarzowi, a przy tym wyróżni się spośród tabunu kwiatów, butelek i bombonierek :D Moim zdaniem najlepiej i najprościej sprawdzić co polecają producenci odzieży medycznej https://www.apolonia.com.pl/producent-odziezy-medycznej/ i zmówić bezpośrednio z ich strony
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

ile miesiecznie wydajecie na zycie? (7 odpowiedzi)

ile na jedzenie, ile na rachunki, ile na kredytu/pozyczki, ile na dziecko itp

okulary:) (30 odpowiedzi)

Musze zakupic dla siebie okulary, co mozecie polecic Vision czy raczej male rodzinne zalady...

Kot w domu. Kilka pytań. (18 odpowiedzi)

Pytanie do tych, którzy mają kociaka w domu. Macie kota z rodowodem czy tzw. "dachowca". Jak się...

do góry