Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej - opinia Właśnie zmieniono "rozkład jazdy" śmieciarki. Nie powiadomiono mnie o tym,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

nie rozumiem wątek zamknięty nie rozumiem tylu negatywnych opinii, ja nie mam nic do zarzucenia tym Panom,...
~kropka
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Dawno temu zamawiane worki typu "big bag" nie odebrane do dnia dzisiejszego....
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 grudnia 2019

potwierdzam że wywóz (mokre) to ruletka wątek zamknięty powinni wywozić raz w tygodniu w określony dzień.Tymczasem ani w określony...
~nestor
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

kogo oni zatrudniają wątek zamknięty ekipy mimo zapewnień nie przekazują sobie pilotów i ręcznie podnoszą szlaban....
~ksys
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

dramat wątek zamknięty Kontakt tel. z siedziba niemozliwy,mimo harmonogramu odbioru odbieranie...
~sim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Tylko nie SUEZ !!! wątek zamknięty Tragedia. Wielokrotnie nie zostały odebrane śmieci z mojej posesji....
~Beata Balla-Kuczyńska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Przestroga żeby nik nie dał się więcej nabrać wątek zamknięty Zamówiłem kontener do wywozu darni, bo zmieniałem mały trawnik przydomowy...
~Mieszkaniec Gdańska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

niedotrzymywanie umów wątek zamknięty Po raz kolejny firma robi sobie jaja z klientów. Pomimo zgłoszenia...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2018

Beznadziejna obsługa klienta. wątek zamknięty Pojemniki na szkło przepełnione od tygodnia.
~Macias
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

masakra pracować w tej firmie wątek zamknięty nikomu nie polecam pracy w tej firmie, nic dziwnego, że tyle osób sie zwalnia...
~lol
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 stycznia 2018

Nie w te worki. wątek zamknięty Szczerze... Ręce mi opadają. Człowiek wystawi świeci w takich workach, jakie...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Szok! 100% POZYTYW wątek zamknięty Wszystko zxabierają, nie mają problemów z żadnym większym gabarytem....
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

szkoda, że nie ma oceny "zero" wątek zamknięty Ta firma to porażka, nie wiem czy pracuje tam choć jedna kompetentna i...
~Hanka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2012

zima wątek zamknięty Gdy przez ostatnie 2-3 tygodnie panowaly mrozy a droga dojazdowa nalezaca do...
~ona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Marlena - opinia wątek zamknięty Jak dla mnie to jest bardzo dobra firma. U mnie są 3x w tygodniu punktualnie...
~Marlena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

(...) wątek zamknięty W ciagu kilkunastu lat korzystanie z uslug tej firmy caly czas mieliśmy...
~Tomasz Steifer
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

zima w sandałach wątek zamknięty nie polecam nikomu tej firmy. oszukują klientów dają dobrą cenę przed...
~Paulka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

Przykro mi wątek zamknięty ale nie mogę polecić usług tej Firmy.
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

Chiałbym wiedzieć wątek zamknięty dlaczego na stronie firmy, nie ma aktualnego cennika
~Roman
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry