Widok

PRZEDSZKOLE FUNDACJA MIASTO DZIECI

Chciałabym posłać dziecko do przedszkola Fundacja Miasto Dzieci (nie ukrywam, że jest ono bardzo blisko mnie i dlatego się nim interesuję). Poszukuję opinii na temat przedszkola, widziałam w internecie sporo opinii niestety tylko na temat żłobka. Ostatnio nawet byłam dowiedzieć się czegoś o przedszkolu, pani wydawała się bardzo miła, niestety dyrekcji nie zastałam. :(
Co z przedszkolem? Czy dzieci mają dobrą opiekę? Może znajdzie się tu jakiś rodzic który podzieli się opinią, ponieważ jestem rozdarta pomiędzy opiniami w internecie a tym, że widzę dzieci uśmiechnięte gdy wychodzą z przedszkola...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odradzam. Moje dziecko chodzi do tego przedszkola. Zamierzam przenieść dziecko do innej placówki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzieci usmichniete bo mysla ze idą do mamy a nie na spacer
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fundacją są tylko dlatego, żeby brać kasę od miasta. Kasa od miasta idzie niby na jedzenie, tylko po to, żebyś rodzicu nie płacił mniej jak np. dziecko będzie chore. A chore będzie non stop - to masz w pakiecie. A wracając jeszcze do jedzenia. Dzieci przyjmują od 4 miesiąca. A wiesz co jest na śniadanie dla maluchów? Kanapeczki :) i zapomnij drogi rodzicu, że ktoś pomoże twojemu kilkumiesięcznemu dziecku przy jedzeniu. Pani Szanowna Dyrektor jest miła tylko przy podpisaniu umowy. Potem ma Cię totalnie gdzieś. Porażka totalna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Karwiny

Zenit (16 odpowiedzi)

Osiedle Zenit powstanie w rozwiniętej pod względem infrastruktury dzielnicy - w otoczeniu nie...

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

do góry