Widok

PSEUDO FACHOWCY !!!!

Kompletnie nie polecam tych " mistrzów " !!! Nie wiem skąd się biorą te wszystkie opinie ich wychwalające, ale się bardzo zawiodłem !!! "Mistrzowie" robią to, co im wygodne i chyba łatwiejsze. Niektóre rysy im bardziej pasują i są wygodniejsze, a niektóre nie. Jak się nie da maszyną, to już ręcznie nie łaska, bo chyba za trudno ?! A co to jest, piekarnia, czy car detailing ??? Po umyciu auta niektóre z nich i tak wyszły spowrotem, i to takie, które śmiało można by usunąć ! Odpryski od kamieni zrobili tak, jak by zrobiło pewnie niejedno dziecko, i jeszcze za to też wykasowali. Generalnie grubą kasę, kasują a robota do d.py !!! Żebym wiedział, że tak zrobią, to bym tą kasę dał na jakiś dom dziecka i przynajmniej jakaś korzyść by była, a tak, to jak bym wrzucił je do kosza ! Porysowany wyświetlacz od MMI, i co ? I nic. Tak było ! Hehe. Jak to słyszę, to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera ! Generalnie omijajcie to miejsce szerokim łukiem i poszukajcie kogoś rzetelniejszego !!! ABSOLUTNIE NIE POLECAM !!!
Dodatkowo Ci sami partacze, pod pretekstem braku rachunku (którego mi nie dali) za "wykonaną" pracę próbują zablokować moją opinię na oficjalnej stronie "Trójmiasto.pl" !!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam niestety tak jest jak bierzemy jak najtańszych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Wejherowo transport przeprowadzka (18 odpowiedzi)

Potrzebujemy transportu do przeprowadzki na sobotę 24 czerwca rano: Wejherowo. Mamy do...

Jak zabezpieczy meble do przeprowadzki? (3 odpowiedzi)

Przeprowadzka to często stresujące wydarzenie, które wymaga odpowiedniego zabezpieczenia mebli,...

KADAX ARTUR ŁASTOWSKI - meble na wymiar. Ktoś kojarzy? (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Czy ktoś korzystał z firmy KADAX ARTUR ŁASTOWSKI? Szukamy wykonawcy, który zrobi...

do góry