Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Awaria w Pure Jatomi Klif Gdinia wątek zamknięty Dostałem dziś sms że jest awaria i siłownie nie czynna! To jakaś mega...
~Fred
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 grudnia 2017

Obsługa tragedia wątek zamknięty Kiedyś chodziłam do tej silowni kiedy był stary skład trenerski, było...
~Powracająca, niestety
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

Świetne miejsce do treningu. wątek zamknięty Bardzo fajny klub. Nowoczesne wnętrza i wyposażenie. Super atmosfera i...
~Martyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

No prze mega wątek zamknięty Kozacki klub o mega dobrej ofercie, najlepszy klub w Trójmieście, a najlepszy...
~Albert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

nowoczesny klub z dobrymi trenerami wątek zamknięty Jako stały bywalec tego klubu muszę podzielić się swoją opinią. Klub wygląda...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

Nie polecam wątek zamknięty Mam 2 karnety ponad 2 lata. Podobnie jak u kolegi w komentarzu poniżej...
~EUcitizen
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Nie polecam wątek zamknięty Nie mialem oplaconej silowni (chodze tam juz 2 lata, zona oplacona silownia...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

radzę uważać przy podpisaniu umowy!! wątek zamknięty Byłam w Pure 3 miesiące. Miałam problemy z rezygnacją, nikt nie informuje tam...
~Kasia
9

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

Odradzam ! wątek zamknięty Liczy się tylko kasa ! Zero poszanowania klienta. Miałem wypadek przez który...
~wkurzonyklient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

NACIĄGACZE wątek zamknięty Witam, miałam przyjemność chodzić do tej siłowni przez trzy miesiące....
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2015

Polecam, jeszcze raz POLECAM!!!!! wątek zamknięty Po długiej przerwie wracam do regularnego ruchu i powrotu do sylwetki z przed...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

Bardzo fajna siłownia wątek zamknięty Od jakiegoś czasu uczęszczam do tej siłowni. Nie wiem skąd tak liczne...
~klubowiczka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Tylko się śmiać i powiedzieć żal wątek zamknięty Klub jest najgorszym klubem w Trójmieście... Obsługa za wszelką cenę wejdzie...
~wrrrrr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

Autor - opinia wątek zamknięty Niemiła obsługa recepcji
~Autor
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Skandaliczna obsługa ! wątek zamknięty Czytałam opinie na forach o rezygnacji z karnetu,ale nie spodziewałam sie,ze...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Poziom spada z dnia na dzień wątek zamknięty Chodzę do klubu od kilku lat. Z początku byłam bardzo zadowolona z zajęć...
~klubowiczka
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

ZWOLNIENIA NAJLEPSZYCH INSTRUKTORÓW - CZY TO KONIEC KLUBU PURE!!!! wątek zamknięty Uczęszczam do tego klubu od dłuższego czasu, to co się ostatnio dzieje to...
~Magda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

Klub utrudnia wypowiedzenie umowy wątek zamknięty Klub stwarza ogromne problemy z wypowiedzeniem umowy, co jest niezgodne z...
~W
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

Porażka to mało powiedziane.. wątek zamknięty Najpierw plusy- całkiem sporo zróżnicowanego sprzętu, i to na tyle... Obsługa...
~NIEPOLECAM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 listopada 2014

zodziejstwo wątek zamknięty mimo rezygnacji i podpisania wszystkich stosownych dokumentów nadal ściągają...
~iwona
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry