Widok

Pacific Sun Magazynier-pracownik produkcji

Praca Temat dostępny też na forum:
Szukają magazyniera-pracownik produkcji. Miał z tą firmą ktoś do czynienia? Wynagrodzenie płacą terminowo? Jak atmosfera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wypłacają terminowo.
Szef w porządku a szefowa jak to baba.
Pracowałam trzy lata.
wszystko ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Pracowałam trzy lata-napisał marek :-)

Praca w tej firmie to jedna wielka pomyłka i jak w każdej firmie znajdą się osoby które wchodzą bardzo głęboko i są docenieni mimo że h....uja znają się na pracy.Kierowników też nie brakuje.Pensja na start 1700 zł więc lepiej iść roznosić ulotki.Premia kwartalna której nigdy nie było ale za to miłe słowa abyś robił wiecej.Stanowisko Elektronik-składanie lamp,przenoszenie maszyn ( frezarek,laserów CNC)załadunek i rozładunek produktów tej firmy itp.raz w miesiącu inwentaryzacja itp.100in1 etatów a w wolnej chwili możesz jeszcze ponosić płyty akrylowe.Mozecie śmiało pracować jeżeli lubicie jazdę bez trzymanki :-)
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1
Praca w tej firmie to kpina.Akord!!!! Za najniższa krajową a najlepszy jest Irek który lata (pracownik) jak stolec w betoniarce! Który krzyczy i zaciska pieści na kobiety !
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
No racja tez tam pracowałam ..szybko bo wysyłka jest .. w tej firmie niczego się nie dorobisz.. a Pani Ag......a to wyżej sr* niż d*pe ma - zniszczy każdego kto jej z twarzy nie odpowiada ... zwolnić agnieszkę ..i wtedy będzie tak jak powinno być ... Pani I.....powinna to szybciej zauważy ze tam cos się dzieje ..A wiedz jak coś się dzieje to wchodzi w niego szatan ! :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Premia ?? Uuuu :-)) co to premia ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wejherowo

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

do góry