Widok

Pajac na recepcji

Uwaga! Kadra Pure Fitness to ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o branży! Jestem w delegacji, przyjeżdzam do Pure w Gdyni, podchodzę do recepcji i mówię "Dzień dobry" oraz daje "recepcjoniście" kartę FIT PROFIT oraz dokument tożsamości. I uwaga.... Młody chłopaczyna patrzy na mnie jak na kosmitę, tudzież jak na złodzieja czy oszusta, i mówi " Ale o co chodzi ? ". Ja zaskoczony pytam " Czy akceptujecie karty FIT PROFIT, kolega zakłopotany poszedł kogoś spytać, za chwila wraca i mówi "nie", pytam czy akceptują katy Benefit, to samo, czarna magia, nie wiedział co to jest, w takim razie co Ty chłopaczku robisz na recepcji skoro nie wiesz co to są karty Fit Profit bądź Benefit!!! Ok, kart nie akceptują, pytam w takim razie o pierwszy trening próbny, który na więkoszści siłowni jest gratisowy. Gościu nie wiedział.... Załamaany już byłem niewiedzą tego chłopaczka, poszedł zapytać, wrócił i oznajmił że trening kosztuje 50zł. Ale przecież ja nie pytałem ile kosztuje wejście tylko czy 1 trening jest darmowy!!! Grzecznie się pożegnalem i wyszedłem. Po drodze jest mnóstwo siłowni akceptujących owe karty. LUDZIE SZKOLCIE TEN WASZ PERSONEL BO WSTYD POWIADAM WAM!
Moja ocena
Pure Jatomi Fitness kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 1
 
oferta: -
 
wyposażenie: -
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poprosimy o Pana nazwisko :)

za " Pajac na recepcji " mozemy zrobic sprawę w sądzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 26
Zapraszam i przy okazji życzę powodzenia w ustaleniu ip !!! ;-);-);-);-);-)

jestem bystrzejrzą osobą niż kadra pure, dlatego potrafię dodać post anonimowo.

jeszcze raz polecam inwestycje w edukcjacje dla całej kadry pure!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Drogi Filipie B.
Zapraszam do korzystania ze słownika.
Pajac

znaczenia:

rzeczownik, rodzaj męski

(1.1) komiczna postać w dawnej krotochwili
(1.2) przen. pogard. ktoś zachowujący się niepoważnie, bez godności
(1.3) figurka z drewna lub tektury, o komicznym wyglądzie, zwykle z ruchomymi kończynami poruszanymi za pomocą sznurka

Jak widać słowo to w ogóle nie jest obraźliwe.
Mocna kadra.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
Te kilka pozytywnych wpisów na temat siłowni to pewnie od was .... tym się zajmujecie w czasie pracy ?
Miałam jutro z wami podpisać umowę na rok. Rezygnuję.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry