Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia Chciałabym wyrazić serdeczne podziękowania za organizację uroczystości z...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 grudnia 2022

Lucjan - opinia wątek zamknięty Kultura i profesjonalizm obsługi..brak miejsca nie dotyczy!!! krzesła i...
~Lucjan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2022

Gorąco polecam wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy za wspaniałą uroczystość rodzinną. Goście zachwyceni,...
~Krystyna i Asia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 września 2019

Gorąco polecam! wątek zamknięty W bliskim sąsiedztwie Muzeum Narodowego znalazłam dziś miły i klimatyczny...
~Iza P.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2016

Obiad weselny - kameralnie i perfekcyjnie. wątek zamknięty Kameralne i piękna restauracja, którą znaliśmy wcześniej, idealnie sprawdziła...
~Dominika i Cezary
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Ok wątek zamknięty Stylowy lokal w uroczym miejscu. Miła, uczynna obsługa, potrafi trafnie...
~am
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 czerwca 2014

Ania - opinia wątek zamknięty Rewelacyjny wystrój , wnętrze lokalu pięknie przystrojone (dużo kwiatów) ....
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

ciąg dalszy wątek zamknięty najgorsza z tego wszystkiego była obsługa; dwie kelnerki, bez uśmiechu na...
~niezadowolona klientka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2008

Wymarzony obiad ślubny wątek zamknięty W tej restauracji miałam szczęście zjeść swój ślubny obiad z najbliższą...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Goście to intruzi dla obsługi wątek zamknięty W poniedziałek 03.09. 2012 roku o godzinie 18.45 naszą trójkę odprawiono z...
~mieszkanka starej Oliwy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

Polecam, świetna obsługa i bardzo smacznie! wątek zamknięty Wybraliśmy się dziś na spacer i spontanicznie weszliśmy do restauracji -...
~gosiak
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2010

Piękne, kameralne miejsce, smaczne jedzenie wątek zamknięty Cudowne, domowe wnętrze, pasujące atmosferą do Pałacu Opatów i Parku...
~Adam & Justyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

Idealne kameralne wesele wątek zamknięty Urządzaliśmy z mężem kameralne wesele, które trwało w godz. 16.-23....
~Jagoda Kaczko
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 września 2011

skandaliczna obsługa wątek zamknięty znam lokal i ubolewam, że kelnerzy tak ostentacyjnie okazują swoje znużenie...
~PP
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2011

Kameralne wesele. wątek zamknięty Poszlismy na latwizne organizujac wesele blisko Katedry Oliwskiej, gdzie...
~Malzenstwo jest ok :-)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 marca 2011

Było wspaniale wątek zamknięty Piękne wnętrze, wspaniała i profesjonalna obsługa, krótki czas oczekiwania na...
~Paulina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 listopada 2009

obsługa pozostawia wiele do zyczenia wątek zamknięty Rzecz tyczy się osoby kelnera p. Wojtka , który od rana nagabywał mnie w...
~Pat
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 marca 2009

nieprawdopodobne wątek zamknięty To miał być sympatyczny rodzinny obiad.Pierwsze wrażenie - szok....
~TymoteuszVincent
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

było naprawde super! wątek zamknięty Ja również nie rozumiem tych negatywnych opini! Byłam gościem weselnym i...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 października 2008

Polecam restaurację wątek zamknięty Jestem zaskoczona tak złą opinią otej restauracji. Również byłam gościem...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

22

wątków

do góry