Widok

Pan Wielgus

Maxel Temat dostępny też na forum:
Odradzam jezdzic z Wielgusem, nie ma on pojecia nawet o polowie rzeczy ktore powinien mi przekazać.

jezdzilem z nim glownie po sklepach i pod jego dom.

Stanowczo odradzam, zmarnowalem duzo pieniedzy i czasu
Moja ocena
Maxel kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 2
 
poziom nauczania: 2
 
wyposażenie: 4
 
czas trwania kursu: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja Polecam Pana Artura, byłam bardzo zadowolona z jakości oraz podejscia Tego insrtruktora. Zresztą zerdecznie go pozdrawiam:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no jak ktoś jest niezdara to nic i nikt mu nie pomoże , ale cóż jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził. Ja i kilku moich znajomych z roku jeżdziliśmy z p. Arturem i wszyscy super go wspominamy. Facet zna się na rzeczy. Pozdrawiam serdecznie! Rafał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja akurat jeżdziłam z panem Arturem Wielgusem i mam inne zdanie na temat jego szkolenia. Zdałam za drugim razem bardzo miły klimat podczas jazdy dokładnie pokazał mi trase egzaminacyjną naprawde wszystko było ok
polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robiłem w tym ośrodku prawko na motor i miałem jazdy z Arturem i jestem bardzo zadowolony. Zdałem bez problemu na kartce którą dostałem od egzaminatora po egzaminie państwowym było zero błedów tak że naprawde polecam jazdy z Arturem a to że ktoś jest cienki jak szczypiorek to pewnie będzie szukał błędów u wszystkich tylko nie u siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka i Szkolnictwo

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

mela - opinia (4 odpowiedzi)

Mam dziecko w II klasie. Jestem przerażona tym co dzieje się w szkole. Nauczyciele z matematyki i...

do góry