Widok

Pan egzaminator

Krótko i na temat. Egzamin praktyczny kat.B , egzaminator Paweł Kukla. Bardzo ciężko go opisać.. jako egzaminator? całkiem w porządku.. nawet pomocny, ale jako człowiek..? Masakra. BARDZO służbowy,wyraz twarzy przerażający. Od samego "Dzień dobry" wyczuwalna napięta atmosfera.Przez cały egzamin ani razu na mnie nie spojrzał. Niestety wynik negatywny,mam nadzieję,że przy drugim podejściu nie trafię na tego Pana..

Ps mam wrażenie,że skrzynia biegów w samochodzie nr 3 troszkę ciężko chodzi..
Moja ocena
obsługa: 3
 
pomoc merytoryczna: 4
 
czas oczekiwania: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Również zdawałam u Pana Pawła, i zgadzam się w 100 %. Bardzo służbowy, brak uśmiechu na twarzy, jednym słowem wprowadził dość stresującą atmosferę. Gdy egzamin zakończył się negatywnie po 40 minutach, w końcu zaczął się odzywać, i zrobił się trochę bardziej ludzki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Absolutnie się nie zgadzam.Pan Paweł bardzo spokojny,opanowany z ogromnym poczuciem humoru.Nie zdałam z mojej winy ale powrót do pordu z Nim był naprawdę przyjemny.Stresującej atmosfery wcale nie było.Miły,spokojny głos,jasne komendy .Nie mam nic do zarzucenia..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Uważam podobnie. Egzamin przebiegał spokojnie, mimo moich licznych błędów. W drodze powrotnej Pan Paweł żartował i było całkiem miło :-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda w samochodzie nr.3 coś nie tak ze skrzynią biegów,oblałam jadąc tym samochodem. Przy pierwszym ruszaniu bieg w ogóle był tak jakby zablokowany,po czym egzaminator kazał jeszcze raz wylaczyc i wlaczyc silnik no i wtedy ruszyłam. Niestety dwa razy zdarzyło mi się przy ruszaniu wrzucic 3 zamiast 1 ,bo 1 była tak jakby jakas blokada,powiedzialam to egzaminatorowi,że nie moge wrzucic 1 to powiedzial,że nie wyczuwam biegów. Teraz wiem,że coś z tym samochodem nie tak,bo któraś już osoba to wspomina.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ehhh...Ja też bardzo bym chciała, żeby Pan Paweł na mnie patrzył :-) Może jest mi trochę smutno, że tego nie robił, ale żebym miała Go za to oceniać jako człowieka? W czasie egzaminu był uprzejmy, spokojny, wyrozumiały, komendy wydawał na czas. '"Oblałam", bo popełniłam bład i to tylko i wyłącznie moja wina. Po egzaminie było bardzo sympatycznie. Pan Paweł ma poczucie humoru. Naprawdę!!! Na pewno nie będę niezadowolona, gdy znowu na Niego trafię :-)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry