Widok

Pani do sprzątania (nowy wątek 2017)

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Poszukuję sprawdzonej Pani do sprzątania mieszkania 1 raz w tygodniu. Stawka 15 zl za godzine. Gdansk. Ktos moze kogos polecic ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wybacz ale 15zl trochę mało. Ja sprzątam prywatne domki i mieszkania dostaje 20-25 zl za godzinę. Plus zawsze na urodziny jakiś upominek i na święta również. Sptmrzatam i tych osób po 4 i 5 lat raz w tygodniu 4h. Okna mycie tarasu podlewanie kwiatów pelargonie itp pielęgnacja kwiatów płacą dodatkowo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

Stawka 15 zl to jest za malo 20-25 zl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Dziekuje. Jeszcze ktos ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba sobie jaja robicie. 25zł, przy stałym zleceniu? Ja płacę mniej więcej 17-20 za h, płacę stała kwotę, raz jest mniej roboty, raz więcej, tak jestem z Panią umówiona. Ona jest bardzo zadowolona ze stawki.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja płacę jeszcze mniej.... tak jak zawsze uważałam ze niani trzeba płacić dużo -bo ta praca wymaga dużej odpowiedzialności, bo niani powierza najważniejsze osoby w życiu, to sprzątanie juz takie nie jest. Na rynku jest osób i dużo łatwiej znaleźć kogoś do sprzątania niż nianię.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mam znajoma co ma małą firmę sprzątająca gł sprząta biura a zaczynała od mieszkań ,domów to co opowiadała to się w głowie nie mieści ,same syfiary z o*****ymi gaciami w kątach i podpaski. . Jeszcze jak ktoś pisze jak w ostatniej odpowiedzi tak lekceważąco o pracy pani do pomocy w sprzątaniu to sam powinien na mopie zaiwaniac.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8

Może sama tak w domu masz...
Nie wypowiadam się lekceważą tylko racjonalnie. Doceniam te pracę tak samo jak kasjerki w sklepie czy czy kelnera itd. A płacę zgodnie ze stawkami na rynku i tyle.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moja znajoma ma dom na galaktycznej w osowie ( kto kojarzy ten wie jakiej wielkosci sa domy) i ma pania do sprzatania ktorej placi za godzine 20zl. Czy to duzo? Ja uwazam że nie .....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Płaci tyle na ile ją stać i tyle. Ważne aby obie strony były zadowolone.

Ja płacę 50 zł za 60m mieszkanie i pani to pasuje. Mi też.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

ALA prawda boli a najlepsze jest te 60 m .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Tak sobie myślę że do marnych 60 m potrzebujesz pomocy to bez tej pomocy tunelami byś się poruszała po swoim mieszkanku. Tym bardziej powinnaś poważniej podchodzić do pracy tej pani która sprząta twoje syfy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 15

No właśnie pokazałaś swoją kulturę. .. ja nikogo nie obraziłam, ani nie uraziłam.

Zapytałam o koszt usługi i tyle płacę.
Może jest właśnie odwrotnie-malo sprzątania, zero syfu i dlatego tylko taką kwotę pani poprosiła?
Czy w sklepie tez płacisz więcej niż jest na rachunku? Za naprawę płacisz więcej niż Cię poproszono?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kulturę ? kulturą każdy się podbiera a kto Ci powiedział że muszę być kulturalna, albo czy chce .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Czemu wiekszosc wątków musi konczyc sie wredna wymiana zdan?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dostaje 100zl za mieszkanie 72m2 mycie okien platno osobno- mimo ze o to nie proszę. I zgadzam się ze ludzie taki syf zostawiają ze szok...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czy ktos ma.jeszcze cos do powiedzenia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi się wydaje, że 15 zł to mało jest. Sprzątanie to ciężka praca i tyle. Zależy też może od metrażu i stanu zabrudzenia. Klienci bywają różni zapewne. Dla Pań sprzątających - proszę pamiętać o wyczesaniu frędzelków dywanów i kocyków, mojej znajomej za niedopełnienie tegoż obowiązku obcięto stawkę godzinową.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak czytam takie wątki to robi mi się słabo.
Pamiętam jak 3-4 lata temu dorabiałam na studiach sprzątając i wtedy widziałam stawki po 6-8 złotych.
Nigdy nie podjęłam się sprzątania za mniej niż 10 złotych za godzinę, ponieważ to ciężka praca (tym bardziej na początku, kiedy ktoś ma zapuszczone mieszkanie, a sprzątanie to bardzo dużo pracy i ciężkiej - jeśli mowa o sprzątaniu dokładnym. Najmniej pracowałam właśnie za 15 złotych za godzinę, jednak później stwierdziłam, że stawka za godzinę to głupota, ponieważ wiele osób pracuje dłużej byle zarobić. Ja umawiałam się na daną kwotę i czy robiłam to w 2 godziny czy w 4 nikogo nie interesowało. Dodatkowe płatne mycie okien +większe porządki (szafki w środku itd). Wszystko jest do uzgodnienia. Opowiednia stawka dla mieszkania 50-60 metrow to 50-60 złotych za jedno sprzątnięcie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

czesc
I to jest rzetelna odpowiedz, .
Ja zlecilem sprzatanie mieszkania po fachowcach wykanczajacych mieszkanie ,niby zostawili czysto , ale pylu gipsowego bylo troche , czyli nie bylo brudnych dywanow I podpasek za szafa, . Mycie okien , balkonow , lazienki , itd 350 zeta za cztery godziny pracy dwie panie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja płacę 100zł za 95 metrowe mieszkanie, Pani zajmuje to około 5h, czasem mniej, czasem więcej, tak jesteśmy umówione, bo czasem poproszę ja o coś extra, typu umycie piekarnika czy lodówki dokładne. W tym czasie też prasowanie, ale na okna umawiamy się osobno bo to i tak zajmuje masę czasu. Nie mam zapuszczonego mieszkania, żadnych podpasek za łóżkiem i brudnych gaci, fakt mamy dzieci więc idealnie nie jest, ale nie jesteśmy bydłem. Jednak wiem, że tak bywa, bo czasem jest mi głupio gdy dzieciaki zostawią duży bałagan w pokoju typu zabawki porozrzucane itp, a ja lece do pracy i nie zdaze tego z grubsza ogarnac, to słysze tylko, ze to jest przyjemnosc, bo ludzie czasem maja taki syf w domu, ze szkoda gadać...
Pani sama zaproponowała stawke 15zł za h, ale trochę ja podniosłam, bo zależało mi, żeby była dokładna i po prostu się starała a nie czuła że robi za marne grosze. Więc wychodzi około 20zł za godzinę. Pani sama mówi, ze lubi sprzatać mieszkania na stałe zlecenie, że sprzątanie po remontach jest lepiej płatne 25-30zł za h, ale bardzo męczące i żmudne.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

JAKI PREZENT NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA? (41 odpowiedzi)

Niedługo zbliżają się te święta a ja kompletnie nie mam pomysłu... Majka ma 8 miesięcy,...

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

do góry