Widok

Panie pracujące w przedszkolu

Witam, czy jest tutaj rodzic, który wymieni nauczycielki pracujące w przedszkolu na ul. Pólnicy?
I jak wygląda możliwość kontaktu z nimi?
Czy monitoring jest do wglądu rodzica?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie nauczycielki nie są osobami publicznymi, więc nie sądzę aby ktoś upublicznił na tym forum ich dane osobowe - tak jak Pani i ja - te Panie także mają konstytucyjne prawo do prywatności :)

Ja mam do obu Pań nauczycielek w grupie córki numer telefonów komórkowych, poza tym jest możliwość codziennego kontaktu przy odbieraniu dziecka z przedszkola.
Przedszkole mogłoby się otworzyć co prawda na komunikację elektroniczną (maile wysyłane do rodziców) bo czasem przekazywanie informacji na kartkach przy sali zawodzi ale to drobiazg w zestawieniu z całym szeregiem superlatywów.

W przedszkolu nie ma monitoringu do wglądu rodzica.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez nie mam żadnego problemu z kontaktem z wychowawczyniami. Mam równiez numery telefonu do obu pań i p. dyrektor i w razie potrzeby jestem w kontakcie.

Monitoring... przecież my pracujący rodzice nie mamy czasu taczki załadowac a co dopiero monitorować pobyt naszych pociech. Czy nie wystarczy że drony latają?

Pozdrawiam naszą grupę Miłej wyycieczki Kochani i oby jutro słońce Wam sprzyjało :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry