Widok

Parkowa

Wie ktoś czy beda imprezy na parkowej w te wakacje ? wiecie, chodzi o dj`a, muzykę ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga Parkowa pewnie bedzie,bo niema wakacji bez Parkowej he he:):))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak tylko, ze znajome mojej ciotki mówiły, ze owszem mozna bedzie piwo w plenerze wypic ale nie bedzie dj`a, dlatego sie pytam, moze ktos jest bardziej obeznany :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No co Ty,nie wierz w to,to za duza strata byłaby dla Parkowej,przeciez oni latem z tego żyją,a swoją drogą ja tam tez często bywałam i nie jednokrotnie nie mogłam odnaleśc drogi do domu he he:)))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja to przewaznie rankiem wracałam, zeby nie pobłądzic :D , ale fakt.. imprezy tam, to magiczne przeżycia :D, dosłownie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj tak.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiście nie polecam, zawsze byłem wielkim fanem parkowej ja i moi znajomi ale jak zobaczyłem co tam sie ostatnio działo nigdy wiecej tam nie pojde i odradzam wszystkim... 2 tyg temu na zakonczenie wakacji ze tak powiem bylo sporo ludzi i byl jeden chlopak hmm... z 25 lat? normalnie dobrze ubrany sympatyczny nikomu nie wadzil tanczyl sobie sam w gronie dziewczyn i nagle podchodzi do niego ochroniarz i mowi "wypitalaj stąd!" chlopak odpowiedział "dlaczego/bo co" dokladnie nie pamietam ktora z tych dwoch opcji odpowiedzi padła na to zachowania ochroniarza... lecz po tej odpowiedzi chlopak zostal chwycony za szyje i zawleczony za róg restauracji gdzie został uderzony w klatke piersiową przez jednego z ochroniarzy bo na ten incydent wszyscy "zarąbisci" w swoim mniemaniu panowie pracujący tam w ochonie zlecieli się aby w czworke dolozyc jednemu chlopakowi ktory byl jak polowa jednego z nich... bardzo mocne Panowie i odwazne... 4 goryli na jednego chlopaka... co to za ochrona ktora sama ludzi zaczepia? wiem bo siedzialem spokojnie obok tego chlopaka...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
dopalacze bo każdy z tych osób pojedyńczo ina trzezwo z******by się ze strachu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Parkowa jest ok ,tylko żeby muzyka była inną ,jest tyle nowych hitów a tam w koło od kilku lat to samo twesty i rock end ról ,po za tym patologią ,która przychodzi i świata tylkami jak smerfy może być ,wesoło jest ,ją osobiście trzezwa tam nie umiem się bawić ,a ochroną zmienia się ,no i w tej budzie jest w morderstwa nie uprzejma pani która pluje do jedzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorki za błędy ,jakoś przeskoczyly mi słowa ,w morde ,,,miało być ,pozdrowienia dla tych co tam się bawią i klimat ciagnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja osobiscie uwielbiam parkowa za...panujacy tam niepowtarzalny klimat.... :)...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Jelitkowo

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Apartamenty Przy Plaży - opinie i oceny (31 odpowiedzi)

Apartamenty Przy Plaży to inwestycja realizowana przez NDI w jednym z najbardziej atrakcyjnych...

do góry