Klub Parlament

Kluby, dyskoteki Puby

Gdańsk, Świętego Ducha 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
KAMILA - opinia wątek zamknięty Organizowalam tam panieński dla swojej koleżanki i co mnie bardzo...
~KAMILA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

nie polecam! tragedia! wątek zamknięty Wybraliśmy się ze znajomymi do parlamentu.. Ekipa 26-latków.. Nie weszliśmy,...
~ama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2016

Fajnie wątek zamknięty W parlamencie byliśmy pierwszy raz od jakiś 10 lat. Jak dla mnie jest...
~ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2016

Parę lat temu było duuuużo lepiej wątek zamknięty Zaczynałem imprezy w Parlamencie w 2007r. Otwieraliśmy imprezy czwartkowe i...
~ed209
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

koncert selekcja pytanie wątek zamknięty czy na koncert również obowiązuje selekcja ? czy jest możliwość wejścia na...
~xxx
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2014

Monika - opinia wątek zamknięty Muzyka i miejsce spełniają zadanie..... Można fajnie się wybawić. Tylko...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Co za ludzie wątek zamknięty Klub byłby całkiem w porzadku, gdyby była wprowadzona selekcja. Wpuszczają do...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2015

nie mój klimat wątek zamknięty Dyskoteka jak dyskoteka. Kolorowe światełka, tłok. Ochroniarze grubiańscy....
~just19991a
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Nie polecam wątek zamknięty jedyn słowem NIE POLECAM!!!! Zero Szacunku dla kliena, menadżerka klubu...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lutego 2015

JEST SUPER wątek zamknięty Jeden z najlepszych klubów w trójmieście tworzy świetny klimat obsługa...
~Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Szczera opinia wątek zamknięty Poszłam do tego klubu z zamiarem zorganizowania swoich urodzin. Wcześniej...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 listopada 2014

Bywałem głównie w czwartki wątek zamknięty I te czwartki które niegdyś były rzeczywiście za darmo, zamieniły się jakiś...
~Barto
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

stali klienci - opinia wątek zamknięty Jako stali bywalcy tego miejsca nie możemy zrozumieć niektórych opinii, jakie...
~stali klienci
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 marca 2014

Chamscy bramkarze. wątek zamknięty Jestem a raczej byłam stałą bywalczynią tego klubu. Od roku chodziłam tam z...
~gość
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 marca 2014

Bramkarz...hahaha wątek zamknięty Osobiscie nie mialam problemow z wejsciem do clubu, ani z wyjsciem..ale wiem...
~Agatka ;)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Zmiany! wątek zamknięty Bywałam w tym klubie dość często,ale szczerze mówiąc nic się tam od 2 lat nie...
~Zniesmaczona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

dziękuję za opinie ,dzięki nim wiem wątek zamknięty Właśnie czytam opinie i zastanawiam się czy warto pójść. dziękuję za...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

Parlament wątek zamknięty Bardzo przyjemny klub nie ma do czego sie przyczepic obsluga, wystroj i ceny...
~guest
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

Występ Stand-Up Comedy wątek zamknięty Merytorycznie Stand-Up Comedy było bez zarzutu! Mam uwagi dotyczące...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

Czwartek wątek zamknięty Dziękuje chłopakowi, który pomógł mi w czwartek, gdy wszyscy inni nie...
~G.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
132

postów

106

wątków

do góry