Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mateusz - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług salonu w O.B.C. Pani Paulina potrafi...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 października 2019

Nie polecam tego salonu!!!!!! wątek zamknięty Połowe włosow wyszło o innym odcieniu niz pozostała część. Pani się z tym...
~karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lutego 2019

Pan Paweł. wątek zamknięty Byłam w niedziele Przypadkowo w Salonie Roccialli. Trafiłam do Pana Pawła ,...
~Maja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2018

MASAKRA !!!!! CENY Z KOSMOSU !!!! wątek zamknięty Byłam w Salonie tydzień temu na zrobieniu odrostów- korona (pasemka nie na...
~Kobieta Stała klientka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

PRZESTRZEGAM PRZED TYM SALONEM - niewykwalifikowany personel wątek zamknięty Naprawdę przestrzegam potencjalne klientki przed udaniem się do tego salonu....
~Tragicznie ostrzyżona klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2017

Niezadowolona klientka wątek zamknięty Nie dosyć, że w ciągu 48 godzin złamały się 2 paznokcie, które przedłużyłam,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Bardzo Polecam Panią Kasię !!!!!!!! wątek zamknięty Farbowałam włosy u Pani Kasi pierwszy raz i jestem mega mega zadowolona....
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

niezadowolona z usług salonu wątek zamknięty Korzystała z usług trzykrotnie- dwa razy z usługi fryzjerskiej i jeden raz z...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Polecam Pana Bartka :) wątek zamknięty Pan Bartek wie co znaczy 2cm, nie myli ich z np.ośmioma... potrafi doradzić...
~Alli
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

polecam Pana Pawła! wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam Pana Pawla!!! Doprowadzil do pozadku moje dosyc...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 stycznia 2016

Pan Bartek polecam!!!! wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam Pana Bartka fryzjera. Mimo młodego wieku jest...
~zana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 października 2015

Recepcja do wymiany!! wątek zamknięty Panie z recepcji pozostawiają wiele do życzenia.. Od wejścia mierzą...
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

Zdegustowana wątek zamknięty W pełni zgadzam się z poprzednią opinia! Po pierwsze..od wejścia do salonu...
~zdegustowana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

Kilka słów prawdy wątek zamknięty Jestem klientką tego salonu od wielu lat. Niestety jakość systematycznie...
~Klientka od wielu lat
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 maja 2015

Pani Iza - studio paznokcia wątek zamknięty Jak czytam te szkalujące wpisy niezadowolonych Klientek dot. p. Izy to...
~Małgosia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2015

Nigdy więcej . wątek zamknięty Myślałam , że jeżeli więcej zapłacę to będę zadowolona z usług. Niestety...
~MAGDA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2015

Pani Aleksandra wątek zamknięty Polecam Panią Ole Bardzo miła, konkretna, kreatywna i pełna pomysłów. Cenie...
~
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2015

jestem bardzo zadowolony po usludze wątek zamknięty Strzyżenie wykonała szczupła Pani blondynka niestety imienia nie znam i...
~tom
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2015

don pedro wątek zamknięty Żenada...korzystałam z usług pani Emili( chuda, niska blondynka) najwyraźniej...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

opinia stałej klientki wątek zamknięty Ceny są moim zdaniem za wysokie. Właścicielka mogłaby zainwestować w nowe...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
136

postów

121

wątków

do góry