Widok

Pediatra na NFZ na Karwinach lub Dąbrowie

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy mogłybyście polecić (lub odradzić) pediatrów w przychodniach na Karwinach i Dąbrowie? Chciałabym mieć jakieś rozeznanie zanim dzidzia się urodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam, bo też jestem zainteresowana :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nic nie wie???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My nalezymy do przychodni na karwinach i niestety nie moge zadnego lekarza z czystym sumieniem polecic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm to nie dobrze:(
a dabrowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Hanna Kawalec- Dąbrowa >>> poleca larisa28 w moim podobnym wątku :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bożena Sobierajska lub Danuta Reszczyńska w przychodni Dąbrowa.
Mama Maji (10 lat),Julianka (8 lat) i Marysi (5 lat)

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapomniałam napisać,że je POLECAM!!!
Mama Maji (10 lat),Julianka (8 lat) i Marysi (5 lat)

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko ze na stronie przychodni nie ma dr Kawalec...? moze juz nie pracuje?

czytam, opinie w internecie i chyba sie na dr Soberajska zdecyduje-najwiecej pozytywnych opini
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja do dr Sobierajskiej chodzę od 3 lat.Zapisaną mam do niej córkę (4 latka) i synka (1,5 roczku).Jestem z niej bardzo zadowolona i polecam wszystkim.
Mama Maji (10 lat),Julianka (8 lat) i Marysi (5 lat)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny powiedzcie mi jesli my nalezymy do przychodni na karwinach, czy mozemy isc do lekarza pediatry dajmy na to na Dąbrowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rodzice moga należec gdzie chcą
dziecko można mieć w przychodni na Dąbrowie zapisane
wypelniasz formularze w rejestracji i tyle

Ja polecam dr Korzecką z Dąbrowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Dabrowie dr Reszczynska, jest dyspozycyjna z wizytami domowymi i kosztuja tylko 70zl, naprawde przy dziecku taki lekarz bardzo sie przydaje. Dr Reszczynska mieszka na Fikakowie, wiec ma blisko i nigdy nie odmowila nam wizyty.
Ja niezaleznie gdzie mieszkam synka mam zapisanego na Dabrowie. Moja siostra z Wielkiego Kacka tez ma dzieci u dr Reszczynskiej zapisane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z czystym sumieniem mogę polecić dr Wesołowskiego z Karwin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
No to super, ze można:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Kawalec przyjmuje prywatnie na Dąbrowie a co do dr Reszczyńskiej to wiem że dużo osób się od niej wypisało
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr. Korzecka - nie polecam. Wysyła dzieci do szpitala z byle czym, straszy szpitalem, wygłasza jakieś swoje głupie uwagi, bardzo marne podejście.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
z takim podejściem, to każdy lekarz nie pasuje
jak wysyła do szpitala, to widocznie ma powód
bezzasadnie pewnie skierowań nie pisze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kwestia interpretacji. Jeżeli w szpitalu pytają "a po co tutaj?" to o czymś świadczy...

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek też chodzi do dr Korzeckiej, jesteśmy bardzo zadowoleni. Mieliśmy już różne problemy i jakoś nigdy do szpitala nie trafiliśmy. Pani dr preferuje naturalne sposoby leczenia kiedy tylko to możliwe, ale w "cięższych" przypadkach przepisuje antybiotyk. Kontakt z małym ma bardzo dobry. Wszystko jest kwestią doświadczeń. Za to wczoraj spotkała mnie bardzo przykra sytuacja z udziałem dr Sobierajskiej. Mój synek dostał po południu baaaardo wysokiej gorączki. Pobiegłam z nim do przychodni, była już tylko dr Sobierajska, przyjęła swojego ostatniego pacjenta, nikogo więcej już nie było. Błagałam, żeby chociaż zobaczyła i osłuchała moje roczne dziecko, rozpalone, ponad 39 stopni. Byłam naprawdę przerażona, a ona, że już skończyła na dzisiaj i absolutnie NIE. To pytam co mam robić, dalej błagam, żeby nas przyjęła, że mogę zapłacić.. Pani super miła doktor mruknęła, że mogę sobie jechać na pogotowie i trzasnęła mi drzwiami przed nosem. świetnie po prostu! Pierwszy raz w życiu coś takiego mnie spotkało. No pewnie, miałam sobie wsiąść do autobusu z takim małym chorym dzieckiem! Ja zawsze staram się wszystko rozumieć, że ktoś ma piątek, koniec pracy itd, ale jak się jest lekarzem to się chyba nie powinno odmawiać pomocy???!!! Przynajmniej w pewnych sytuacjach??? W głowie mi się to nie mieści!!! Okazało się, że mój szkrabek ma anginę ropną, dostał już antybiotyk, ale ile zdążył się nacierpieć to tylko on wie :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
też polecam dr korzecką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z dabrowy polecam korzecka a z karwin wesolowskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to tylko świadczy o niej
i robi jej reklamę(a raczej antyreklamę)
może ma za dużo pacjentów i po prostu jej nie zależy na nowych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pediatra Bożenada Sobierajska z przychodni Gdynią Dąbrowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dąbrowa

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry