Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jas - ocena Cukiernia Madison-kupiłem nadziewane orzechy i paczka- jadłem czasami lepsze...
~Jas
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Marcin - ocena Kupuje od czasu do czasu ale ciasta są na bardzo marnym poziomie. Babka...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 listopada 2023

Marzena - ocena Nareszcie w centrum Gdyni:) (CH Batory).Pyszne kruche rogaliki ze śliwką lub...
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 30 października 2023

Ania - opinia Pyszna kawa i ciasto, wspaniała obsluga
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2023

forever-gd - opinia Przygnębiająco zła jakość pieczywa, skład niektórych wypieków to cała tablica...
~forever-gd
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 sierpnia 2022

Bieta - opinia W ciasteczkach anyżowych brakowało anyżu. Ale tylko raz tak się zdarzyło.
~Bieta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 maja 2022

Andrzej - opinia wątek zamknięty wspaniały sernik firmowy, najlepszy w Trójmieście
~Andrzej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Lukasz - opinia wątek zamknięty Od początku powstania piekarni przy ulicy Czerwony Dwór dotychczas był to...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Zygmunt Szymikowski - opinia wątek zamknięty Od 60 lat kupujemy u Pellowskich. Za komuny mieszkaliśmy kilkadziesiąt metrów...
~Zygmunt Szymikowski
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 listopada 2020

Rogale - Marcjanki wątek zamknięty Rogale z okazji dnia Św. Marcina, zupełnie nieprzypominające tych...
~AlicjaB
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 listopada 2018

Sztuczne kluchowate buły wątek zamknięty Żółte barwniki, mało dodatków, zamiast prawdziwich owoców to dżem, ciasto...
~Dia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 października 2018

Zawsze smacznie wątek zamknięty Jedyne czego u Was nie lubię, to te ogromne kolejki, jak kiedyś znikną, ale...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

Wierna klientka wątek zamknięty zlego slowa nie powiem, od lat kupuje pieczywo tylko w pellowskim i nie zmienie.
~Miszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 grudnia 2017

Mega obsługa! wątek zamknięty Uwielbiam Wasz punkt w tunelu, kolejki może i zniechecają, ale obsluga na...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Najgorsze gofry jakie jadłam wątek zamknięty Nie dość, że na zamówienie tylko dwóch gofrów, czekałyśmy ponad 20 minut, to...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Tort I WSPÓŁPRACA wątek zamknięty Jest wiele cukierni , ale Cukiernia Pellowskiego jest szczególna , ponieważ...
~Jola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

Dziękuję za piękny tort! wątek zamknięty Chciałam podziękować za przepiękny tort, który zamówiłam na chrzciny. Wszyscy...
~mama Szymonka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

Jagodzianki wątek zamknięty Czy dobre mają jagodzianki czy lepsze są w innych cukierniach?
~Monika
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

zenada wątek zamknięty Witam, odradzam wszystkim wizytę w tej kawiarnio cukierni. Byliśmy tu na...
~Patryk
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2015

Super tort wątek zamknięty Po raz pierwszy zamówiłem tort u Pellowskiego(na Kartuskiej). Trochę się...
~Procop
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
114

postów

71

wątków

do góry