Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Naprawy telefonów wątek zamknięty Naprawiam telefony u nich od dłuższego czasu i nigdy nie miałem problemu,...
~Kacper
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

Xperia - zakup, ściemnianie i utrata gwarancji wątek zamknięty Kupiłem u nich Xperię. Był to mój najgorszy zakup w historii. Telefon co...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Polecam ten serwis wątek zamknięty Korzystam regularnie z ich usług, naprawy, porady, zakupu i zawsze byłem...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lipca 2015

Natalia - opinia wątek zamknięty Z usług salonu korzystałam pierwszy i ostatni raz, oddałam telefon do naprawy...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

Zuzanna - opinia wątek zamknięty Z usług salonu korzystałam juz 3 razy. Za pierwszym wszystko wydawało sie...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Naprawa telefonu wątek zamknięty Czas naprawy: miał być jeden dzień a telefon odebrałam po 4 dniach. Jakość...
~kajenka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

Wystrzegajcie się tego miejsca wątek zamknięty nowy telefon który mam 9 miesięcy w serwisie spędził 6 miesięcy a PERFECT GSM...
~Janek
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 czerwca 2011

Michał - opinia wątek zamknięty Swój telefon odebrałem w dniu oddania do naprawy, mimo iż miał być na kilka...
~Michał
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 marca 2009

Piotrek - opinia wątek zamknięty Oddałem telefony do naprawy juz nie pierwszy raz i jestem z tego serisu...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 listopada 2009

cienizna wątek zamknięty to dno nie serwis,serwisant jesli juz jest zaraz juz go niema ana odbior tel...
~gosc137
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

10

wątków

do góry