Widok

Personel w por.Dermatologicznej - MASAKRA

Personel pracujący w tej placówce pozostawia wiele do życzenia.Jestem pacjentka tej poradni od kilku lat i różne Panie pracowały w tym czasie w rejestracji,ale te które są obecnie to skandal.Był pewien okres w którym były świetne Panie-jakiś rok czy dwa temu.Miłe,pomocne,w nagłych przypadkach nie robiły problemu z dodatkowym przyjęciem (zapomniałam kiedyś skierowania do laryngologa i nie chciał mnie przyjąć a rejestratorka poszła i załatwiła wszystko widząc jak wyglądam z bolącym uchem-nawet jej nie prosiłam-wiem że już jej nie ma bo znalazła inna pracę-miała czarne włosy do ramion,zresztą to nie tylko maja opinia bo sąsiadki które tam chodzą też miło wspominają tę Panią).Obecne Panie są pyskate,niemiłe,wiecznie jakby obrażone i nie zadowole z życia, szczególnie jedna,jakby wszystkie rozumy pozjadała.Nie wiem czy spowodowane jest to młodym wiekiem,czy po prostu brakiem odpowiedniego wykształcenia.Mam nadzieję ,że władze tej poradni zastanowią się czasem nad opinia pacjentów -bądź co
bądź klientów.Chodzimy do lekarzy ale obsługa też jest ważna.
Co do lekarzy.....korzystam bo blisko,krótkie kolejki,ale bez większych rewelacji.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
jakość usług: 2
 
wyposażenie: 1
 
czas oczekiwania: 3
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Okulistyka-w rejestracji mloda dziewczyna starsznie arogancka.widac,ze jakiś czas temu zaczela prace a wszystkie rozumy pozjadala.sloma z butow wystaje i trociny w glowie.....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry