Widok

Petersburg

Myślę o wypadzie na weekend majowy do Petersburga. Byliście już tam może, jakie wrażenia ze zwiedzania tego miasta? Jak organizowaliście sobie ten wyjazd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno atrakcji tam nie brakuje, niestety miałam tylko 3 dni na zwiedzanie, więc dość ograniczony czas, ale moim zdaniem warto się tam wybrać, bo poza zabytkami jest fajna atmosfera, sporo kawiarni, miejsc w których można się zrelaksować. Jeśli chodzi o organizację podróży, to postawiłam na samodzielność, kupiłam bilety, na tej samej stronie od razu zarezerwowałam hotel, problemów żadnych przy tym nie było :) możesz spojrzeć tu http://www.pansamolocik.pl/loty/WAW/LED/loty-warszawa-st-petersburg.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Petersburg ciekawy kierunek. Chociaż ja bym tam pojechała na białe noce. Są one od końcówki maja do lipca. Myślę, że warto poczekać trochę dłużej i zobaczyć coś takiego.
Sam Petersburg jest bardzo ładnym miastem. Bardzo mili ludzie aż chciałoby się tam zostać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczególnie godne uwagi jest ich apogeum w dniach od 11 czerwca do 2 lipca. Oczywiście ma to także swoje minusy. Co roku miliony ludzi na całym świecie myśli o podroży Sankt Petersburga, większość z nich wybiera właśnie te porę. Nie bez powodu w środku lata tysiące petersburzan ucieka na podmiejskie dacze. W tym czasie, w Petersburgu trzeba się liczyć z kolejkami do ważniejszych atrakcji. Spójrz na wytwórnię wypraw oni powinni mieć jakąś wycieczkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wytwórnia powiadasz? Jak sobie wyszukałem w necie to faktycznie mają ciekawą wycieczkę w tym kierunku. Cenowo też ok. Byłaś z nimi w Petersburgu? Zawsze chciałem zobaczyć osobiście białe noce. To dość ciekawe zjawisko. Ciekawe jak się funkcjonuje gdy w nocy jest tak jasno (prawie) jak w dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety w tym okresie nie mogłam dostać urlopu. Dzięki za podpowiedź biura. Musze przyznać, że mieli fajną ofertę i dobrą cenę. Jako organizator spisali się doskonale. W tym roku również zamierzam się z nimi tam wybrać już w trakcie trwania białych nocy. Swymi opowieściami z wyjazdu zaciekawiłam przyjaciółkę i chce jechać ze mną. Właśnie ustalamy wspólny termin wyjazdu by móc bukować sobie miejsca na ten wyjazd w Wytwórni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszałam od koleżanki ,że Petersburg jest piękny.Znajdziesz tam dużo zabytków do zwiedzenie.Ale chyba największe wrażenie zrobiły na niej białe noce:) Tylko najlepiej pojechać tam na trochę dłuższy urlop,bo trzy dni może być za mało na zobaczenie najciekawszych miejsc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są zorganizowane wyjazdy objazdowe do Petersburga
- autokarem z Gdańska
- autokarem lub samolotem z Warszawy
Sprawdzony program, kwestie wizowania, ubezpieczenie itd załatwiamy w ramach umowy na wyjazd.

Zainteresowane osoby zapraszam do naszego biura.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

Szukam sprawdzonego noclegu w okolicach Muszyny/Krynicy/Piwnicznej (14 odpowiedzi)

Witam, Jak w tytule. Szukam kwatery lub domku w tych okolicach. Najlepiej całorocznego, bo jak...

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja (73 odpowiedzi)

polećcie proszę dobry sprawdozny hotel

do góry