Widok

Pętla autobusowa

Witam
Kto projektuje kawałek zieleni wokół której autobus zakreca na pętli koło Daniela ?
Dlaczego to jest tak chaotyczne , brzydkie i tandetne
Czy nie można zrobić tego z jakimś pomysłem estetycznie ! Przecież te opony pomalowane i nic do siebie nie pasujące to jakiś koszmar . Typowa wieś śpiewa .
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3
Popieram , tez uważam ze to nie wykorzystany kawałek , wyglada jakby ktos śmieci wysypał i na to zasadził roślinę . A zwykła wysoka trawa by o wiele razy ładniej wyglądała niż to co tam jest .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chętni do pracy dla poprawy wyglądu wsi są widzę, drogie państwo rękawy zakasać, skopać ziemię wiosną trawę posadzić nie będzie wsi śpiewającej:D nie podoba się - do roboty :D bo pieprzyć na forum, to każdy potrafi :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12

Petla w obecnej formie jest wlasnie efektem czynu spolecznego nie pierwszego zreszta. Choc mam szacunek dla osob ktore poswiecily swoj czas i energie to ta formula okazala sie nietrafiona.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

to niech zgłoszą się krytycy i sprawią że piękno i estetyka zagości na pętli, gadać każdy potrafi a robić nie ma komu :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam sie. Osobiscie uwazam,ze wysoka trawa to slaby pomysl-wyhlada tandetbi oraz zaslania widocznosc. Moze jakis klomb kwiatkow?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja zucilam pomysł wysokiej trawy , poprostu miałam na myśli ze musi byc jakis plan . Oczywiście ze moge posadzić ale wg wcześniejszych ustaleń . Przecież mamy ogrodników w baninie którzy mogą pomoc . Przecież to dla nich reklama . Mogą wbić sobie blaszkę skwer zaprojektowany przez .... przygotują wizualizacje ...ja moge kupic kilka roślin mysle ze znajdzie wiecej sie chętnych . Poprostu nie moge juz patrzeć na ten bałagan codziennie przejeżdżając . To jest punkt którzy wszyscy kojarzą A wyglada slabo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja zucilam pomysł wysokiej trawy , poprostu miałam na myśli ze musi byc jakis plan . Oczywiście ze moge posadzić ale wg wcześniejszych ustaleń . Przecież mamy ogrodników w baninie którzy mogą pomoc . Przecież to dla nich reklama . Mogą wbić sobie blaszkę skwer zaprojektowany przez .... przygotują wizualizacje ...ja moge kupic kilka roślin mysle ze znajdzie wiecej sie chętnych . Poprostu nie moge juz patrzeć na ten bałagan codziennie przejeżdżając . To jest punkt którzy wszyscy kojarzą A wyglada slabo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zadbany trawnik, jedno drzewo na srodku typu sosna czarna, jodla koreanska czy nawet zwykly swierk, bez egzotykow,wodotryskow, watpliwych ozdob...prosto, tanio, schludnie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

A kto miałby dbać o ten trawnik, żeby był zadbany?
Przy okazji wyglądu pętli to przede wszystkim trzeba zrobić dodatkowe przejście dla pieszych pomiędzy tym przy szkole, a tym przy pętli. W tej chwili ludzie wysiadający przy kościele i idący w stronę Biedronki nie mają innego wyjścia jak iść po trawie na pętli w drodze do istniejącego przejścia. Rosły tam takie ładne krokusy i wszystkie zostały zadeptane. Tam jest akurat taka wysepka idealnie nadająca się na przejście, tylko pasy wymalować. Rzuciłem kiedyś pomysł Radzie Sołeckiej, ale stwierdzili, że to droga powiatowa, więc mają to gdzieś.
Może mieszka w Baninie jakiś architekt krajobrazu albo ktoś zakładający ogrody, który podjąłby się zaprojektowania tego terenu w taki sposób, żeby schludnie wyglądało i nie wymagało zbyt wiele pielęgnacji?
Jedno jest pewne - te ohydne opony powinny zniknąć jak najszybciej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

w końcu Banino to wieś? Czego się spodziewasz.. nie mieszkasz w metropolii...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

To ze wieś to nie znaczy ze nie moze być ładnie . Jest xxI wiek teraz wioski potrafią wyglądać
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie którzy nie przestaną mnie zadziwiać . Im ładniej w okolicy tym przyjemniej . I nie którzy mogli by ogarnąć chlew dookoła domu swojego . Bo tez świadczy o tym kto w nim mieszka
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

mnie tez. niektórzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ABC nie jest to lekcja polskiego a to ze słownik zmienił po swojemu a ja nie zauważyłam błędu to nie powód by tu sie popisywać wiedza . Rozumiem ze jesteś bezbłędny oraz idealny to gratuluje a tu najlepiej sie wypiadac na temat czyli po ortografii jest czytaj ze zrozumieniem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

trudno czytać ze zrozumieniem taki bełkot ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej gdyby ustawiono tam dużo ławek żeby każdy z nas mógł sobie usiąść a na środku jakieś palenisko gdzie można by się było ogrzać w oczekiwaniu na linie specjalną :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jest plan coby w miejscu tego "ogrodu Banińskiego " stworzyć,taką tropikalną plaże i poszukiwana jest osoba,która by przywiozła traktorem biały piasek z Maldewidów. Mają być zasadzone palmy i będą tam parasolki z trzciny oraz leżaki. Zostanie wykopane oczko wodne ze słoną wodą z Morza E gejskiego. Będzie to,taka strefa relaksu dla Baniniaków,z głośników ma lecieć muzyka reggae i można tam będzie pić kolorowe drinki i palić co tam se tylko chcecie. Sponsorem tego wszystkiego jest Salon Gier (obok Biedronki).Na otwarcie tej plaży ma wystąpić Shazza i zespół Jarzębina,no i chyba jeszcze Zenek Martyniuk.Rada postawiła tylko jeden warunek- Minionki muszą zostać! (Co najwyżej mogą je przemalować w barwy Jamajki).Jest propozycja,aby to miejsce nazwać San Baninos :)
P.s. Acha,i jeszcze jedno!Będzie to "STREFA BEZ NARZEKANIA ",kto będzie narzekać na Rade Sołecką,Burmistrza ,Radnych,na drogi,na samoloty i na smród gnojowicy,to będzie miał zakaz wstępu!

Pozdrawiam uchachany Zdzisek
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

Uchachany Zdzisku , jeśli nie ma sie nic mądrego do powiedzenia to warto przemilczeć niz rozwiewać domysły ludzi na istnienie ludzkiej głupoty . Nikt tu sie nie mądrzy tylko rzuca propozycje , dlatego na zebraniach nie idzie nic ustalić bo przychodzą ludzie Pana pokroju , którzy sa mało poważni , zwyczajnie mozna ominąć temat który kogoś nie interesuje . Żarty pt "San ..." juz dawno przeminęły z orkanem "Barbara"
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

"Wielce Poważna Pani ~anonim " (nie ma, to jak być anonimowy),no nikt bardziej doskonały w piśmie i elokwencji nie mógł mi zwrócić uwagi. Jest mi bardzo przykro ,że musi się pani męczyć na zebraniach z kretynami.Czy panią interesuje,to co napisałem?
P.s No niech,że się pani uśmiechnie wreszcie i przestanie marudzić i narzekać w każdym wątku.

Pozdrawiam jeszcze bardziej uchachany Zdzisek:) :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

zdzisiek zacznij bloga pisac masz potencjal :) moze nawet cos ze sponsoringu wpadnie do kieszeni :D taki kominek bis bedziesz baninski :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rozumiem ze podając imię zdzisek nie czyni Cie juz anonimowym . Komentarz nie wymaga komentarza . Widzę ze nadzorujesz kazdy wątek twierdząc ze wszedzie udzielam krytyki . Podziwiam za chęci nadzorowania forum w 100% . Ale zmartwię Cie mimo iż IP sie powiela nie idzie to w parze ze komentarzami ode mnie a czemu tak jest ? Zostawię to sobie kilku innym osoba . Proponuje wrócić do tematu a nie sprowadzać różowe w druga stronę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przepraszam,głupek ciut jestem.i trochę dziś smutny.mój partner...jak on mogl?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

ja tak nie uwazam.
ps.wróci, zobaczysz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Poważna- Niepoważna Pani ~anonim,a jednak interesuje się pani mną. Najpierw ten okrutny słownik zmienia słowa,a pani jest chaotyczna i tego nie zauważa :) no i jeszcze z jednego IP korzysta wielu maruderów, no co za pech :) Współczuję otoczenia. Dwie rady mogę dać:
Najpierw kupić słownik i trenować ,a potem obejrzeć sobie Benny Hilla ,będzie radość życia,będzie dobrze .

Pozdrawiam radośnie Zdzisek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Wezmę sobie do serca ww porady .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry