Widok

Piaf

Piaf Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Piaf.
Pam Gems
Piaf

Tłumaczenie piosenek: Andrzej Ozga

Legenda francuskiej piosenki. Niezwykła kobieta i niezwykły głos. Jej biografia
i twórczość fascynują do dziś nie tylko Francuzów. Jej życie pełne było porażek
i sukcesów, awantur, nieszczęśliwej miłości i rozczarowań. Urodzona i wychowana w rynsztoku dotarła na sam szczyt, a drobną posturą i silnym głosem urzekała wszystkich. Dziś ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NAPEWNO KOLEJNY HIT !!!!

jeszcze nie widziałem ale łatwo przewidzieć ,że teatr stworzył kolejny wielki spektakl mam nadzieje że sie nie zawiodę.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

napewno?

Pisz na temat, a nie przypuszczenia... przez takie wpisy muszę się przekopywać aby dotrzeć do recenzji tych, którzy byli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niesamowita sztuka

Uwielbiam teatr. W życiu byłam na wielu dobrych sztukach. Ale ta nie ma sobie równych. Wszystko do mnie przemawiało. Scenografia, sposób wyreżyserowania spektaklu, a przede wszystkim gra pani Doroty. I ten Jej głos... Wielkie brawa. I wielki szacunek. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

chapeau bas

Wielka rola Doroty Lulki. Zmierzyła się z niezwykle trudnym zadaniem i zwyciężyła. Rewelacyjna wokalnie i aktorsko. Brawo !
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wspaniała sztuka

Dawno nie widziałem nic równie porywającego. Wspaniała kreacja Doroty Lulki. Gorąco polecam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

. . .

Co za marketing, pewnie pracownicy teatru napisali te recenzje... Dobre dla kogos, kto Edift Piaf zna tylko z nazwiska. Dawno nie słyszałem takiego niemiłosiernego darcia sie na scenie i tylu niepotrzebnych bezsensownych przeklenstw. Nie polecam.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 37

gratulacje

pierwszy spektakl teatru miejskiego ktory mnie porwal i zachwycil. dorota lulka swietna w roli piaf!!polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Smutny Przyjacielu!

Jaka szkoda, że nie dostrzegł Pan niczego więcej. Pamiętam Piaf. Piaf to samo życie. Jej głos nie należy do aksamitnych. Przy odrobinie samozaparcia możnaby i oryginał porównać do darcia. A przekleństwa? Ulica nie pieści. A jednak była wielka. I Piaf prawdziwa i Piaf Doroty Lulki. Obie dostarczyły ogromnych wzruszeń. Pani Doroto, dziękuję za gesty i ruch. Reżyserowi za prostotę i postawienie Piaf i Muzyki w centrum. Wszystkim twórcom za głęboko poruszające przypomnienie kim była. I kim jest czlowiek. W swojej samotności, emocjach, przeżywaniu życia i pasji. I za Muzykę.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 5

Żal mi człowieka

Żal mi człowieka,który nazwał "niemiłosiernym darciem się" to, co działo się na scenie.Widocznie brak mu wyczucia smaku a przede wszystkim znajomości biografi Piaf.
Spektakl znakomity.Pani Dorota Lulka wspaniale (realistycznie i przerażająco) wcieliła się w postać Piaf.
Polecam
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4

opinia

Jesteśmy z żoną zachwyceni spektaklem, zwłaszcza grą Doroty Lulki. Co za śpiew - niejedna tzw. artystka czy artysta mógłby się dużo nauczyć. Wielkie brawa!!!! Jeden minus dla pracowników Teatru: na spektaklu siedziało kilku buraków którzy niestety psuli atmosferę i zachowywali się skandalicznie np. popijali wódkę na widowni. Wystarczyło ich po prostu wyprosić. Nie mam pojęcia po co takie oszołomy przyszły na spektakl??????? Osoby, które były w sobotę wiedzą o co chodzi.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Narodziny gwiazdy

Edith Piaf moze być dumna z tego jak jej piosenki spiewa pani Lulka. Owacja na stojąco to mało!!!! Gorąco polecam odwiedziny i bycie z gwiazda! Panie i panowie! Oto Wasza Dorota Lulka!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Piaf

Idę na Piaf, jestem bardzo zaintrygowany tym co moge zobaczyć.Ten teatr zawsze mnie jakoś nie powalał,lecz widząc takie recenzje czemu nie..?Mam nadzieję,że nikt nie bedzie pił wódki w wieczór 15 pażdziernika.Proszę,bardzo proszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dreszcz gdzieś w dole kręgosłupa, przejmujące uczucia i łza w oku. świetna kreacja pani Lulki. brawa również dla pani Żarneckiej. świetne rozwiązania techniczne spektaklu. pokaz przedpremierowy był inny, może trochę mocniejszy, ale wczoraj to znów było coś. coś niesamowitego. brawo. w takich momentach, kiedy cała widownia klaszcze i czeka na bis nie mogę się doczekać na moje egzaminy do szkoły aktorskiej. dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super

Byłem i widziałem....rewelacja! Gorąco polecam.Wiem to smutne przedstawienie jak jej życie ale tak było...wiele refleksji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uczta dla uszu..

Nie przepadam za legendą francuskiej piosenki.
Na tę sztukę wybrałam się za namową przyjaciół i czytając Wasze opinie.
I nie żałuję, bo spotkałam prawdziwy talent muzyczny i sceniczny w osobie pani Doroty Lulki. Wspaniały głos, o niebo lepszy od samej Piaf. Dziękuję Pani Doroto za wspaniałą ucztę dla moich uszu !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo Brawo..!

Brawo Brawo...i jeszcze raz Brawo!!!
Prawdziwa uczta dla uszu....z czystym sumieniem polecam!!!
To na pewno nie bedzie zmarnowanyc wieczór!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja

Wlaśnie wrócilam po spektaklu.
To było wspaniałe!!!! Dziękuje!!Polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja!

Mnóstwo wzruszeń... Polecam goraco. Trzeba ten spektakl zobaczyc koniecznie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nieporozumienie

Byłam na spekaklu PIAF 25 listopada. SPektakl rzeczywiście wzruszający, mnie natomaist poruszyło coś innego - spektakl trwał ponad 3 godziny z bisami. Widzowie chcą wyjść z sali a tu nie ma możłiwości. w kawiarnie rozpoczyna się koncert. świetnie, że tyle rzeczy się dzieje, ale dlaczego ktoś nie przymyslał że jedno musi się skończyć i potem drugie zacząć - jakoś nie ma w Miejskim tyle miejsca żeby minęły się 2 grupy ludzi, i to całkiem innych. nawiasem mówią młodzież na koncert była potwornie niegrzeczna. Drodzy Pąństwo, wiem że Teatr ma ajenta i również chce zarobić ale dlaczego kosztem widzów teatralnych??? Czyżby "Pokład" już nie wystarczał właścicielowi? przenosi do teatru swoich klientów? Przykro mi, że po tym spektaklu, tak poruszającym spotkałomnie w wyjściu tyle nieprzyjemności, ścisł, tłok, no i hałas, który nijak się miał do PIAF. Proszę o przemyślenie takije potwornie iekomfortowej sytuacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

wzruszajacy spektakl

wielkie nasze podziekowanie za wspanialy wieczor.
swietna sztuka, doskonala rezyseria i gra aktorow, glownie odtworczyni roli glownej. Pani Julka zmierzyla sie z prawdziwym wyzwaniem i wyszla z niego zwyciesko.
Ciesze sie ,ze od pewnego czasu zmienil sie obraz Teatru Miejskiego i mozna go smialo zaliczyc w poczet tych miejsc, gdzie mozna spedzic interesujacy wieczor.
Tylko jeszcze jedna prosba-ludzie wylaczajcie swoje komorki, to calkowity brak szacunku dla aktorow i innych widzow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

miło było

Spektakl - rewelacja! Warte wydanych pieniędzy. Obsada - wyborna! Jedyne, co mnie zasmuciło, to brak akcentów francuskich. Nie poczułam atmosfery, jaką tworzyła bohema w tym czasie. Niemniej polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

!!!

Super spektakl!Aktorka miala identyczny głos jak Prawdziwa piaf!!Prawdziwa tresć s,stroje idealnie dopasowane wszystko poprostu super!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

personalna ocena spektaklu

Naprawde ciekawe to bylo , ale bedac na wakacjach w Olsztynie 3 lata temu ogladalam spektakl Paif w teatrze Olsztynskim i mysle ze z dwoch bardziej prawdziwy byl ten w Olsztynie ,nadmieniam ze mieszkam we Francji / a ponadto jestem wielbicielka WIELKIEJ PIAF . Z powazaniem Sandrin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

P I A F P I A F :)

Gorąco polecam ten spektakl . Nic mnie nie wzruszyło jak to przedstawienie . Czułam się jakbym była w tamtych czasach . Spektakl wart obejrzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

spektakl nie tyle wart obejżenia a co nie daje oderwać od siebie oczu ani uszu. wspaniały poszłqa bym jeszcze raz, zobaczymy może sie wybiore. chocież szkoda bo wszystkie prawie spektakle są w tym teatrze rewelacyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do logotka_4664

Zamiast narzekać kompletnie bez sensu na właściciela Pokładu, który za wszelką cenę próbuje wnieść od tego miasta odrobinę kultury (darmowe koncerty jazzowe na wysokim poziomie nie odbywają się tu zbyt często) może lepiej zwrócić uwagę obsłudze teatru, że są boczne drzwi które spokojnie można wykorzystywać do wypuszczania widzów po spektaklu. Dla mnie również denerwujący jest tabun widzów wysypujących się po spektaklu prosto na mnie i moich znajomych, w dodatku z manierą "ja tu rządzę", nie wpominając o tym, że przez niepotrzebne bisy przeciąga się godzina - i tak już niewczesna - rozpoczęcia świetnego koncertu. To wszystko działa w dwie strony. Tak samo jak my przeszkadzaliśmy Pani tak Pani przeszkadzała nam, a pogodzić to bardzo łatwo, wystarczy żeby teatr okazał odrobinę dobrej woli i pomysłowości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lulka bardzo przekonująca!

Przedstawienie jest świetne i bardzo dobrzeże to nie tylko piosenki, a cała opowieść o wspaniałej piosenkarce i jej życiu.Lulka gra wspaniale i śpiewa rewelacyjnie! Miałam nawet przez sekundę wrażenie, jak Piaf postarzała się,że to inna aktorka tak sugestywnie zagrała. Mam oryginalną francuzką CD z piosenkami Piaf, które po spektaklu słuchałam i trzeba stwierdzić,że Lulka zaśpiewała BOSKO!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PIAF

ten spektakl, ta aktorka - Dorota Lulka, zasłużyła na SZTORM ROKU, wielkie brawa, wielkie ...................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

REWELACJA!!!!!

Właśnie wróciłam, sercem jestem jeszcze Tam, Po prostu dech mi zaparło!!! Cała sztuka,począwszy od niesamowitej gry aktorów, poprzez treść, a skończywszy na scenografiii, niby skromnej, a tak pobudzającej wyobraźnię, to czysta rewelacja.Pani Lulka ma cudowny,niezwykły głos, skąd w takiej osóbce taka siła? Słuchając Jej, plakalam jak dziecko,nie mogąc opanować wzruszenia. Jakby Edith stała na scenie... Pani Dorota przechodzi metamorfozy nie do poznania, to WIELKA AKTORKA! I to zakończenie- zupełnie niespodziewane...brak mi słów, - jestem zachwycona,żałuję że tak krótko mogłam tam być....POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kapitalne

Lulka jestes najlepsza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

LULKA PADAM PRZED TOBĄ NA KOLANA!!!

tak, miałam łzy w oczach jak spiewałaś
DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piaf

Pani Dorota Lulka oddała niesamowicie prawdziwie E.Piaf zarówno śpiewem, jak i grą aktorską. Jestem pod wrażeniem. Wróciłam właśnie z teatru, puściłam płytę Piaf, a widzę i słyszę jedocześnie Dorotę Lulkę. I podziwiam szczerze. To naprawdę Piaf...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PIAF

Zaprosili nas przyjaciele. Poszliśmy pełni obaw, co może pokazać Teatr Miejski w Gdyni. Wyszliśmy zachwyceni. Chętni kupilibyśmy nagrania piosenek ze spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

piaf

zachwyt, wzruszenie - brawo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Non rien de rien

Rzeczywiście nic nie można żałować na tym spektaklu , chyba tego że trwał tak krótko i że wzruszenie nie pozwalało na słuchanie tych pięknych nut!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nigdy nic lepszego nie widziałam

ide 3 raz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja!

Dorotko jestes wspaniala!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lulka,

Wróbelku jesteś boska!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piaff

Wspaniały spektakl, wspaniała aktorka (Dorota Lulka), oglądałem dwa razy. Jeżeli będzie jeszcze okazja, pójdę znów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cudnie cudowny spektakl

przeczycie niesamowite,wzruszenie od poczatku do konca...
cudownie zagrana rola.Przeswietna lulka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zachwycająca

widziałem spektakl, myslałam , że nie będzie w stanie nikt zaśpiewac tak jak PIAF, Lulka nie zaśpiewała aż tak pięknie - ale blisko ideału - bez żadnego naruszenia dobrego smaku - w hołdzie wróbelkowi - prześwietnie, znakomicie, cudownie ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo dla Pani Doroty Lulki

Obejrzeliśmy spektakl razem z żoną z zapartym tchem, Pani Lulka uwiodła swoim kunsztem aktorstwa, do tej pory za najlepszą aktorkę pomorza uważaliśmy Panią Dorotę Kolak ale po tej sztuce uwielbiamy obydwie panie,
Spektakl godny polecenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo! Brawo!

Przepiękne, wzruszjące widowsko. Przepiękny, czysty, mocny głos Pani Doroty. Wróbelek o głosie słowika.
Polecam - czas przepływa niezauważalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi się dłużyło, szczególnie w

pierwszej części.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważalam, ze nikt nie poradzi sobie z repertuarem i swoistym duchem Edith. A jednak nikt nie jest niezastąpiony, nawet Piaf. I co ciekawe aktorka tak wiele dała z siebie , że to nie była tylko druga Edith ale aż pierwsza Dorota. Jestem pod wrażeniem. Moje gratulacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cudowna Lulka

Fantastyczne przedstawienie!!!!!!!

Pani Dorotko przepraszam ,że kwiatów nie miałem dla Pani.
Uściski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

piaf

wspaniala sztuka obejrzalam ja 19 stycznia 2007 roku ,wspaniala aktorka ktora przekazala prawdziwa Piaf, gratulacje , i zycze zagrania pani jeszcze wielu tak wspanialych rol pani Doroto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ZACHWYCAJĄCE

Chwytające za serce przedstawienie i wszechogarniające wzruszenie!!!!!! Pani Doroto jest Pani WIELKA!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piaf a'la Dorota jest WIELKA!

Sztuka jest cudowna a pani Dorota najlepsza! Dowodem - lzy wzruszenia (tak, tak, plakali nawet mezczyzni!) wielokrotne bisy i owacja na stojaco przez 15 minut...
Pani Doroto - jest pani nieopisana.. pani jest po prostu Piaf!
Dla pani obejrzalem sztuke 2 razy! Pewnie przyjde raz jeszcze...
Wladzom teatru proponuje wydanie CD lub DVD z nagraniem spektaklu - byloby swietnie.
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

PRZEWSPANIALY SPEKTAKL

WIDZIALAM RAZ, JUTRO IDE DRUGI RAZ I WSZYSTKICH GORACO NAMAWIAM. ROLA WRECZ WYMARZONA DLA PANI DOROTY - PIEKNY, GLEBOKI GLOS (CZASAMI NAWET MIALAM WRAZENIE, ZE PELNIEJSZY NIZ PIAF). WILKIE BRAWA I NAMAWIAM DYREKCJE TEATRU DO WYDANIA PLYTY Z MUZYKA ZE SPEKTAKLU.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piaf

Wreście byłam na przedstawieniu PIAF. Bardzo lubię twórczość pani Edith Piaf, ale to co przeżyłam będąc na przedstawieniu w sobotę wprawilo mnie w zachwyt. Wspaniała gra pani Doroty Lulki jako otwórczyni "paryskiego wróbelka'. Po 2.5 godz. nie chciało się wyjść z teatru. Po powrocie jeszcze raz wysłuchałam te piosenki w wykonaniu E.Piaf. Szkoda, że nie można kupić ich w wykonaniu pani Doroty Lulki w przepieknym tłumaczeniu Pana Andrzeja Ozgi. Jeszcze raz dziekuję serdecznie całemu zespolowi aktorów za wspanialy sobotni wieczór, spędzony przy francuskich melodiach wielkiej artystki Edith PIAF. Serdecznie pozdrawiam. Mirosława
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dorota Lulka - szczyt artyzmu!

Przewspaniała główna bohaterka przedstawienia! Widziałam ją wcześniej w Zorbie w zupełnie innej roli. Jej Kreacja w Piaf potwierdziła moją opinię o mistrzostwie artystycznym Pani Doroty! Brawo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzi ekuję...

Pani Doroto! Stokrotne podziekowania za tak wspaniałą kreacje - jest Pani fenomenalna!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzieki

wsoaniala rola wprost dla pani
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiedy płyta?

Pani Doroto czekam na płytę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję

Oglądałam przedstawienie po raz drugi, wrażenia takie same-DOSKONAŁY SPEKTAKL. Fenomenalne aktorstwo i interpretacja Pani Doroty Lulki, świetny przekład Pana Andrzeja Ozgi. Pani Dorota powala widzów na kolana, owacjom nie było końca, chętnie słuchaliby i słuchaliby ... .
Bardzo żałuję, że nie można kupić płyty z nagraniem spektaklu.
Jeszcze raz dziękuję za przeżycia i serdecznie pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratulacje!!!

Byłam na tym spektaklu i musze powiedzieć,że wywarł na mnie ogromne wrażenie. Wspaniali aktorzy ogólnie świetna robota !! Gratulacje !! dla wszystkich a w szczególności dla pani Doroty Lulki !! Powtórze się DOBRA ROBOTA!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

yeah:)

hej ja wlasnie wygralam zaproszenie na ten spektakl i chetnei sie wybiore:0 i bede mogla podzielic sie wrazeniami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

boski!

Odtwórczyni głównej roli ma fenomenalny głos. Jedyny (malutki!) minus to to, że śpiewa po polsku nie po francusku. Jednak tłumaczenia polski są bardzo dobre, wiec odbiorca niewiele traci. Bardzo gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekam na płytę...niesamowity spektakl,pani Dorota w sposob niesamowity odegrała rolę Piaf...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kunszt artyzmu

Cudo! Pani Dorota Lulka jest wspaniała! Bylam na PIAF już drugi raz i znowu byłam oczarowana i zachwycona. Pani Doroto, jest Pani genialną aktorką, widziałam Panią w róznych wcieleniach i w każdym była Pani inna - świadczy to o doskonałym warsztacie aktorskim i niesamowitych umiejętnościach. A Pani śpiew w PIAF zapiera dech w piersiach. PIAF to perełeczka Teatru Miejskiego, oby więcej takich dzieł!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

Zdecydowałam się na ten spektakl po przeczytaniu biografii Edith i wielokrotnym wsłuchiwaniu się w jej donośny i pełen smutku głos. Spektakl sprawił, że wzruszyłam się do łez,dzięki pani Dorocie zrozumiałam i poczułam dogłębnie czym jest smutek, rozpacz, wrażliwość na muzyczne powiązanie linii...Dziękuję za to!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jestem zachwycona!!!

już długo nie widziałam tak dobrej sztuki!!! polecam wszystkim, nie tylko miłosnikom E. Piaf; pani Dorota to mistrzyni i gry i spiewu - tez chętnie kupiłabym płytę z przebojami z tego spektaklu :-) polskie wersje zostały rewelacyjnie zaspiewane!!! miałam wrażenie, ze to sama Piaf stała i spiewała na scenie!!! uwielbiam Piaf, uwliebiam Dorotę Lulkę, uwielbiam Teatr Miejski :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

WARTO

Byłem ,widziałem, słuchałem, 8 miesięcy temu, do dziś jestem pod wielkim wrażeniem...doskonałość bywa wśród nas.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ach...

profesjonalnie!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

KIlka rzeczy w życiu...

Każdy mężczyzna powinien : zbudować dom, mieć syna, posadzić drzewo.
Dodam - powinien usłyszeć w roli Piaff Panią Dorotę Lulkę.
WSPANIAŁĄ DAMĘ POLSKIEJ SCENY.
Pani Doroto. Jest Pani CUDOWNA.


popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

cudowna LULKA

dwa razy byłam na Piaff i dwa razy wzruszona i oczarowana , spektakl zajmujący każdą myśl, poruszający,cudowny i przenoszący nas w czas paryskiego wróbelka. Lulka autentyczna!!Dziękuję
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

super

super spektakl!!gorąco polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dorota Lulka jako Piaf

Gorąco polecam wszystkim to przedstawienie !!!Byłam wczoraj na spektaklu - i do dziś trzymają mnie jeszcze emocje.Jestem pod ogromnym wrażeniem talentu Pani Doroty Lulki.Jej Edith Piaf jest tak b. przekonująca , że odnosi się wrażenie jakby przed widzem stała żywa Piaf.Jej iterpretacja tej niezwykłej peśniarki wzrusza do łez. Na zakończenie drugiego aktu tego niezwykłego spektaklu , gdy gł.bohaterka ( Piaf ) umiera nie mogłam powstrzymac łez.Dawno nie doznałam takich wzruszeń .Po wyjściu z Teatru potrzebowałam tylko ciszy - każda inna muzyka wydawała mi się profanacją po piosenkach z tego przedstawienia .WIELKIE BRAWA do wspaniałej Doroty Lulki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

opinia

fantastyczny spektakl, jestem pełen podziwu dla odtwórczyni Piaf, pięknie śpiewa i wspaniale odtworzyła tragiczną postać piosenkarki. To było dla mnie niezwykłe przeżycie. Brawo!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd ta zbiorowa euforia?

Nie podzielam zachwytu większości Państwa -spektakl nie wzbudził we mnie większych emocji za wyjątkiem samych piosenek. Mocno pobieżne potraktowanie fragmentów biografii, niepotrzebne i niezrozumiałe wątki (pan na rowerze), bardziej niż skromna scenografia sprawiają, że spektakl najzwyczajniej nie jest w stanie dostatecznie zainteresować. Polecam wyłącznie fanom Edit Piaf.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Panie i Panowie oto wasza Dorota Lulka - Piaf!!!!

Pani Doroto dziękuję...dzięki Pani nie żałuję niczego mimo,że moje życie nie było "la vie en rose"...dla mnie jest Pani drugą Edith, kiedy tylko mogę przychodze na spektakl,wyciska ze mnie łzy i sprawia,że choć na chwilę przenosze się do mojego ukochanego Paryża nad wzgórze montmartre...dziekuje z całego serca...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiadam na zarzuty...

1. "Mocno pobieżne potraktowanie fragmentów biografii" - pani Piaf miała tak niezwykłe i intensywne życie, że nie da się w 2 aktach przedstawić całego. Dodam, że pan Szurmiej (reżyser) usunął niektóre sceny (odsyłam do folderu - tam konkrety)
2. " niepotrzebne i niezrozumiałe wątki (pan na rowerze)" proszę zwrócić uwagę, że ów pan na rowerze to Louis Barrier - przyszły wieloletni impresario Piaf...
3. "bardziej niż skromna scenografia" - to zabieg celowy - najważniejsza jest tu główna bohaterka i to na niej ma się skupić widz - w końcu tytuł spektaklu to "Piaf"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie i Panowie, wasza Dorota Lulka!!!

doskonałe w prostocie,.. i głos Pani Lulki.
Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cudowny spektakl

Chodzę do teatru bardzo czesto, ale "Piaf" nie ma sobie równych!!!"Piaf" - to najwspanialszy spektakl na którym byłam. Jest niezwykle ubogi w senografię, ale ta prostota właśnie do niego pasuje. Niezwykły głos Pani Doroty spowodował, iż jeszcze nie raz, z wielką przyjemnością, obejrzę przedstawienie. Dziękuję:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dorota Lulka i Grzegorz Wolf-wielkie brawa!!!

Uwielbiam tę sztukę..za każdym razem wychodzę wzruszona i kolejny raz jeszcze bardziej zakochana w Piaf...Dorota Lulka wspaniała aktorka, nie ma sobie równych, niesamowity głos, gdy spiewa o niebie nad Paryżem to tak jakbym tam własnie była...Mój ukochany aktor Grzegorz Wolf, znakomita rola konferansjera która scala i zamyka w jedność idealny spektakl Piaf...ma magiczny i tajemniczy głos który wprowadza w kolejne pieśni Piaf.Dwie niezastapione osoby w tej sztuce, wielkie brawa!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po raz kolejny najlepszy spektakl!

Uwielbiam Piaf,jej muzykę...Widziałam dużo przedstawień o Edith w całej Polsce,po ostatnim w teatrze elbląskim(niestety nie polecam) po raz kolejny upewniłam sie tylko w tym,że nasz gdyński spektakl nie ma sobie równych.Żadna aktorka nie ma takiego głosu i talentu jak Dorota Lulka,ona nie gra Piaf ona nią po prostu jest! Idealna,doskonała,każdy ruch, każdy gest,każda piosenka jest cudem...Wszyscy aktorzy w tym spektaklu są dobrani idealnie,nie widziałam jeszcze takiej sztuki w, której nie potrzebne są żadne zmiany.Grzegorz Wolf jest mężczyzną ideałem,jest Marcelem Cerdanem w każdym calu,nawet kiedy pali papierosa jest w tym aktorstwo.Nie mogę doczekać sie aby 17 października,a następnie 25 i potem z pewnością co miesiąc zasiąść na widowni i raz po raz ocierać łzy wzruszenia.Nie pozostaje nic innego jak podziekować aktorom za zaangażowanie,za to że są i to co robią, robią naprawdę z pasją..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po 4 miesiącach przerwy po prostu sie stęskniłam za Piaf...i nie zawiodłam sie kolejny raz,kolejny raz profesjonalnie i kolejny raz pełna sala....i kolejny raz wspaniały Grzegorz Wolf dla takiego mężczyzny można umrzeć,bez niego ten spektakl nie byłby taki sam...Dorotka Lulka jak zawsze skromna,przepiękny głos i ogromny talent! brawo!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

niedzielny spektakl

Obawiałam się, że zawrotna ilość pozytywnych opinii znacznie zawyży w mojej cenie poprzeczkę stawianą spektaklowi i w konsekwencji się rozczaruje. Stało się tak w aspekcie scenografii i kilku scen... ale głos pani Doroty jest w stanie zrekompensować wszelkie niedoskonałości. Szczerze gratuluje profesjonalizmu i uroku osobistego. Jeszcze raz BRAWO!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po prostu rewelacja! jestem zachwycona,popłakałam sie jak Dziecko kiedy Piaf umierała,bardzo poruszająca piosenka spiewana przez Aznavoura kiedy spiewa "ona umiera..." dziekuje za piekne chwile wzruszeń...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poruszające studium upadku! Atorka grająca główną rolę to po prostu perełka Teatru Miejskiego w Gdyni. Wspaniale zagrana Piaf! Serdeczne gratulacje!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jubileusz

Miałem to szczęście uczestniczyć wczoraj w spektaklu połączonym z jubileuszem pracy artystycznej PANI DOROTY. Pozostaję wciąż pod wielkim wrażeniem. Ośmielam się powiedzieć: DOROTKO ! DZIĘKI CI ŻE JESTEŚ, ŻE CIĘ MAMY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIEGASNĄCE EMOCJE....

....i wciąż brzmiący w duszy końcowy,piękny utwór "Non, je ne regrette rien”,to efekt wczorajszego spektaklu "PIAF"........Wspaniała Dorota Lulka jak zwykle kunsztownie wcieliła się w odgrywaną postać.Jeszcze raz niskie ukłony Pani Doroto......Dziękujemy za niegasnące emocje!!!!!!!!
Beata i Aneta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już od 30 lat nasza kochana i wspaniała Dorotka Lulka daje nam chwile wzruszeń,chwile szczęścia,łzy....Wczorajsza PIAF była wyjątkowa...była jeszcze wspanialsza niż do tej pory,pełna magii.Mam nadzieję,że jeszcze długo będziemy mogli cieszyć się tą sztuką i naszą cudowną Dorotką....dziekujemy za wszystko!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kocham ja!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

beznadziejne przedstawienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bledny i mylacy tytyl

wstyd Piaf jest nie do podrobienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ach ta ludzka podłość i zawiść...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super!

Piaf.... i wszystko staje sie jasne....cudowny i magiczny spektakl,tego się nie da opisac to trzeba zobaczyć jak ktoś nie był to nie jest w stanie sobie wyobrazić jaka to cudowna sztuka i jeszcze cudowniejsi aktorzy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

Piaf...jest cudowna...wspaniała..niepowtarzalna....jedyna...magiczna...niebywała...kochana p.Dorotka daje tak wiele z siebie a my jedynie możemy wstac i podziękować....mój ukochany teatr,ukochani aktorzy...dziekuję z całego serca!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a moze

skoro wziela nagrode od mieszkancow pokazalaby to tvp a nie jakies knoty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fenomen gdyńskiej sceny teatralnej

fenomenalny spektakl; głos, historia E.Piaff, melodie, klimat, niezwykła historia jakże niezwykłej kobiety...
"od zera do milionera" ; lecz szczęście nie zależy od majętności...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

brawo!

Jest tak wspaniale,że aż nie chce się wychodzić z sali...przepiekne piosenki w wykonaniu Pani Dorotki...idealne gesty,ruchy dłońmi..jak prawdziwa Piaf,to prawdziwa przyjemność oglądac taką sztukę.A Pani Dorotka Lulka jak zawsze ma dla nas tyle usmiechu..dziękujemy z całego serca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pięknie zaśpiewane!!

Niesamowity głos! :))) Gorąco polecam. Przyzwyczajona do wykonania po francusku, w pierwszym momencie dziwnie zabrzmiało... ale potem :)) W przerwie podsłyszałam, jak jeden Pan do drugiego zwracał się "nie miałbym nic przeciwko gdyby puścili taśmy oryginalne" heheh... uśmiałam sie... Brakowało mi jedynie scenografii. Trzeba było mocno uruchomić wyobraźnię (ja tak bynajmniej mam) i przenieść się w tamte lata... Kawiarniany zapach, uliczki Paryża, bieda czasu wojny itp... Piaf kojarzy mi się z czarnymi strojami ale też czerwoną pomadką - tego szczegółu tez mi zabrakło :P Ale jakby nie patrzeć pięknie wyspiewana sztuka, godna polecenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

!!!

no cóż powiem krótko i na temat: REWELACJA!!! Dorota Lulka to bogini śpiewu! chcemy płytę i więcej Pani koncertów!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

rewelacja

byliśmy z żoną w piątek, p. Dorota - rewelacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

!!!

Chcemy już Piaf! z niecierpliwością czekamy z żoną na lutowy spektakl,ostatnio bylismy zauroczeni p.Dorotką i p.Żarnecką,do zobaczenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piaf

Bardzo ładne wykonanie, byłyśmy zachwycone całym spektaklem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piaf

pani Dorota Lulka przepięknie śpiewa, wielki szacunek za tak dobrą pamięć jeśli chodzi o zapamiętanie scenariusza. Bardzo mi się podobało. Rewelacyjny był pan, co śpiewał o dżemie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam wszystkich lubiących Teatr Miejski im.Gombrowicza w Gdyni na nowe forum,można wymienić opinie,zostawić namiary na bilety lub skomentować spektakl czy napisać coś miłego lub nie o każdym aktorze:)

://www.teatrgombrowicza.fora.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

mamy

prawo zobaczyc przedstawienie bo za nie wziela p.nagrode mieszkancow dlaczego daje sie nagrody i kiedy to beda mogli zobaczyc w mediach mieszkancy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

REWELACJA!!!

Właśnie wróciałam ze spektaklu i jestem pod ogromnym wrażeniem. Doskonała gra aktorska.Pani Lulka jest niesamowita !!! Te wszystkie piosenki w jej wykonaniu po prostu wywoływały u mnie gęsią skórkę.Sztuka wyciska łzy z oczu.Cała obsada sztuki jest niesamowita!!Czytając opinie innych internautów widzę, że nie jestem osamotniona w swojej opiniii. Dzięki spektaklowi sięgnę do biografii Piaf.
Dziękuję wszystkim aktorom grającym w Piaf .Jesteście cudowni.Ogromny szacunek.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lulka dala czadu

jest genialna w tej roli, szacun dla tej Aktorki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rewelacja !

Byłam na dzisiejszym spektaklu. Rewelacja !!! Właśnie po to chodzi się do teatru, żeby przeżyć coś niesamowitego, łzy, śmiech, wzruszenie.Ogromne uznanie dla aktorów, szczególnie dla Pani Doroty !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

popieram wszystkie poniższe opinie,ten spektakl jest fantastyczny,jedyny w swoim rodzaju,każdy aktor dobrany do swojej roli,no po prostu cudo!!! Tak miło by było posłuchać sobie p.Dorotki w domu z płyty...może ktoś pomyśli o tym bo naprawdę warto!
dziękuję to było piękne!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

brawo

Trudno znaleźć w Trójmieście dobre spektakle, po których człowiekowi coś fajnego zostanie na dłużej. "Piaf" taka jest. Brawo dla pani Lulki - wielka rola!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W oczekiwaniu na płytę z pięśniami ze spektaklu

Gra aktorska bardzo słaba. Aktorzy, praktycznie rzecz ujmując, wchodzą na scenę tylko po to, żeby ją za chwilę opuścić. Scenografii prawie wcale nie ma. I tylko ten śpiew - porywający, fantastyczny, doskonały śpiew, dzięki któremu widz nie pamięta o licznych dramaturgicznych mankamentach sztuki i pozostaje zafascynowany maestrią, dykcją i rewelacyjnym wprost głosem Doroty Lulki. Płyną łzy, oszołomiona śpiewem widownia "odpływa" w inny, nieznany świat marzeń i snów. Refleksja i zaduma nad śpiewem Doroty Lulki są tak głębokie i tak prawdziwe i piękne, że spektakl wzrusza, podoba się i fascynuje, a po zakończeniu owacjom (na stojąco) i bisom nie ma końca. W takiej sytuacji, wobec tak olbrzymiej popularności utworów wykonywanych w przedstawieniu przez Panią Dorotę Lulkę, nie pozostaje do zrobienia nic innego, jak opracowanie, przygotowanie, wydanie i udostępnienie wszystkim zachwyconym spektaklem (i tym, którzy na tę sztukę dostać się nie mogą) melomanom płyty z utworami zaprezentowanymi na scenie Teatru Miejskiego imienia Witolda Gombrowicza w Gdyni przez wspaniałą, doskonałą, utalentowaną, perfekcynie wykonującą swe aktorskie i wokalne, sceniczne zadanie Panią Dorotę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Życie Piaf było tak pełne różnorodne i obfitowało w zdarzenia i wydarzenia,przwinęło się w nim tyle ludzi,że nie sposób w jednym 2,5 godzinnym spektaklu pokazać wszystkiego.Osoba nie mająca kompletnie pojęcia o życiu Edith może niektórych rzeczy nie zrozumieć po prostu.Mnie samej brakuje w tej sztuce brakuje np.Marguerite Monnot czy Jean'a Cocteau ale pomimo tego jestem zachwycona.Nie rozumiem tylko dlaczego widząc takie zainteresowanie tym spektaklem, kiedy to tłumy walą drzwiami i oknami na Piaf sztuka jest grana średnio raz na miesiąc i to 2-3 razy i koniec...wiele ludzi chętnie by zobaczyło,a nie ma takiej szansy....
Wielkie ukłony dla Aktorów-pamietajmy,że artystów trzeba kochać:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dlaczego tak rzadko?

Odpowiedz jest prosta. Tak trudnej i wyczerpującej wokalnie sztuki główna aktorka nie jest w stanie grywać częściej. Gdyby śpiewała dziesięć razy w miesiącu to obawiam się, że głos Doroty Lulki byłby taki, że już nikt by się nim nie zachwycał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba niekoniecznie o to chodzi wystarczy cofnąć się pamięcią do 2005 roku w którym była premiera i póżniej kiedy to wiele razy była grana "Piaf" nawet ostatnio daleko nie szukać w październiku 2008 spektakl był grany 6 razy prawie pod rząd,więc chyba nie w tym tkwi problem.Zresztą taka aktorka z tak już wyćwiczonym głosem po tylu latach śpiewania na pewno nie zaniemogłaby po 5 czy 6 spektaklach:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kazdy aktor ma swoje granice wytrzymalosci. i to nie tylko fizycznej, ale i psychicznej. pewnie juz rzyga tą rolą. no i jako jej fani, powinniscie wiedziec, ze ma dniach premiere w jakims warszawskim tetarze w sztuce swojego dyrektora. powodzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

raczej nie "rzyga" tą rolą...a to,że ma premierę świadczy o tym jaki wielki ma talent i mocno trzymamy kciuki za naszą Gdyńską Perełkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

heh, a skąd taka pewność, że aktorka nie ma jeszcze dość tej roli?! jeżeli ilość spektakli niedługo dojdzie do setki to każdemu mogłoby się znudzić... dla widowni to może przyjemne zobaczyć sobie spektakl raz, dwa albo i pięć lub dziesięć - kiedy tylko macie na to ochotę... a aktor jak maszyna musi zagrać kiedy mu karzą. więc skąd ta wiedza, że lulka jeszcze nie "rzyga" piafka?!

ps. forma "rzygać" jest poprawna, błędem natomiast jest "żygać"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Owszem jest to forma poprawna,ja nie poprawiałam tylko cytowałam bo do tego służy cudzysłów.Człowiek decydując się na zawód aktora wie,że będzie w pocie czoła grał jakieś role kilkadziesiąt razy a nawet i więcej.Krystyna Janda grała role po 200 czy 300 razy więc jednak można...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy to wczoraj był Dzień Teatru ? Powinno to być święto narodowe. Może ludzie zrozumieliby, że jest jeszcze coś więcej niż praca , dom i zakupy w superhiper markecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super spektakl polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś niesamowitego ta sztuka,wspaniała,mała kobietka ta nasza Dorota Lulka a tyle w niej pasji i uśmiechu dla ludzi,kochamy Panią Pani Dorotko:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

świetny spektakl to długo nie pochodzi

Bo chyba uwiera trochę nowego dyrektora, że to nie za jego rządów zostało zrobione
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre wieści

Wczoraj w gdyńskim "Pokładzie" na koncercie piosenek Edith Piaf pani Dorota ogłosiła, że będzie płyta - przy dobrych wiatrach może z końcem roku :)Trzymajmy kciuki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

subaru

wlasnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

CUDOWNIE- marzylam o tym;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no nareszcie hurrrraaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłam 2 razy...wybieram się 3...i chyba nic dodawać nie trzeba..."musi być to coś....żeby chcieć wracać..."
Polecam serdecznie Wszystkim wielbicielom P.Doroty i piosenki francuskiej....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

padam, padam...

Padam ze zmeczena ze walkuja i walkuja to przedstawienie juz piaty rok.
OK dobre, ale ile mozna? Tak poza tym to chyba nic tam w tym teatrzyku nie ma ambitnego. A ta dalej... padam, padam... i bis za bisem, a ONA ponownie padam, padam... i kurtyna w gore.... PADAM, PADAM.... az kiedys WAM padnie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

i co jeszcze masz do napisania?

"Już 5 lat wałkują" - no i co z tego? Czy ktoś Ci każe chodzić na to ? Są przecież inne spektakle i inne teatry, jest z czego wybierać.
Moim zdaniem i wielu innych zbyt rzadko ten spektakl jest grany , a skoro widownia zawsze jest pełna, to znaczy, że my mamy rację.
Ciekawe, kiedy ukaże się zapowiedziana płyta P.D.Lulki - szkoda, że nie przed Świętami, miałabym super prezent dla moich znajomych, którzy tak jak ja są zachwyceni spektaklem i wykonawczynią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tak samo mysle!

Szkoda ze tak zadko graja Piaf bo to taki piekny spektakl. Niestety nie stac mnie na chodzenie do teatru czesto poniewaz bilety drogie. Plyta pewnie dobra ale zawsze Piaf to Edith, a nie jakies polskie wersje pani aktorki. Poza tym mozna kupic juz za 10 zl CD z E.Piaff
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

no i co z tego?

A któż Ci każe, kobieto, chodzić na ten spektakl albo czytać o nim w internecie? Są inne teatry, kina, a w internecie chociażby pudelek.pl, prawda?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja widziałam ten spektakl już 16 razy i na pewno wybiorę się niebawem jeszcze i mam nadzieję,że będzie w repertuarze jeszcze kolejne 5 lat a malkontentom mówimy do widzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pikene, jesze raz piekne.............................

nigdy sie tak nie czulam na spektaklu jak na E.Piaff. Jest bo ladne widowisko bez Piaff ale jakby ONA byla, calujemy piosenki i pania artystke! ONA jest taka boska! calujemy pania 100 razy! - ale bez CD!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo dziekuję

To było piekne, wzruszające a chwilami nawet zabawne. Doprawdy nie często zdarzają sie takie spektakle po obejrzeniu których nie można się oprzeć, żby nie podziękować raz jeszcze, mimo tych braw na stojąco (własnie wróciłam z tetru).Należy życzyć Pani Dorocie Lulka następnych pięciu lat tak ujmujących widza, wykonań piosenek Piaff.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję!!!

Byłam wczoraj po raz drugi, był to już 101 spektakl od premiery w 2005 r, Pani Dorota Lulka jak zawsze -wspaniała, rewelacyjna wręcz, na widowni - ku mojemu zdziwieniu dominowała młodzież - świetnie!
Kiedy będzie płyta z nagraniami piosenek Piaf - ktoś wie dokładnie?
Dziękuję całemu zespołowi teatru za ten spektakl!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tramwaj czy trolejbus

O jakim repertuarze Teatru w Gdyni mówicie? Przecież ten teatr nie ma już żadnego repertuaru. Niedługo minie 1,5 roku dyrekcji Vilquista-Świerszcza i nie da się już dłużej ukrywać, że to pasmo klęsk. Ledwo kilka przypadkowo dobranych, nudnych i rozpaczliwie nieudanych premier. Odwoływane spektakle, pustawa widownia, katastrofalny spadek wpływów, zlikwidowane spektakle dla dzieci, nawet muchy tam zdechły z nudów. Gdyby nie resztki repertuaru poprzedniej dyrekcji, nie byłoby co grać. Ale rzeczywiście "Piaf" czy "Związek otwarty" mają po 5 lat! Poza tym: żenujące występy gościnne, kino objazdowe i amatorski teatrzyk edukacyjny na poziomie prowincjonalnego domu kultury. O żałosnej Scenie Letniej w tym roku lepiej nie wspominać. Tak źle nie było nawet pod koniec dyrekcji Wernio, a ile było narzekania!
Zadowoleni są tylko Wszyscy Ludzie Prezydenta, bo zrealizowali skutecznie hasło Kononowicza "żeby nic nie było". I jak działacze PZPN nie musieli się nawet wysilać, bo teatr w Gdyni wykończył się sam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wkrótce

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to ukaże się jeszcze przed świętami, albo zaraz po. Niestety gorzszy plan zakłada,że będzie to w przyszłym roku. Biurokracja blokuje takie przedsięwzięcia bardzo skutecznie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

brawa teatrwi

PRZETSTAFIENIE BARDZO LADNE I SIE WSRUSZYLAM JAK PANI LUKA SPIEWALA I PSZERZYWALA ROLE PIAF. URADOANA WROCILAM DO DOMU SZCZENSLYWA!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

to wspaniałe wieści od razu popędzę po płytę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a potem co robilas anno?

chyba sobie cos strzelilas w gardlo po spektaklu bo malo co widzialas piszac komentarz i bykow narobilas... emocji mialas sporo!?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PRZEZYWALAM,

TAK BARDZO ZE DO KIELONKA OD DRUGIEGO I DO BUTELKI POTEM WYSZLEDL Z TEGO AMBARAS. I PADLAM JAK EDITH KIEDYS PO KONCERCIE LATY TEMU WIELE. DO DOMU SZCZENSLYWA WROCILAM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cudowne!

Cóż za duchowa uczta. Razem z żoną długo jeszcze rozmawialiśmy tylko o spektaklu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płyta

Dzięki wysiłkowi wielu ludzi udało się wydać płytę jeszcze w starym roku. Trzymam właśnie w dłoniach świeżutką, jeszcze ciepłą płytę "Edith Piaf po polsku śpiewa Dorota Lulka" z towarzyszeniem akordeonisty Pawła Nowaka i kontrabasisty Darka Gutomskiego. Można ją nabyć po każdym spektaklu "Piaf" w gdyńskim teatrze oraz w czasie koncertów Doroty Lulki z piosenkami Piaf na trójmiejskich scenach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile piosenek i w jakiej jest cenie bo już się nie mogę doczekć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płyta

Plyta kosztuje 30 zł, znaduje się na niej 10 utworów. Jest cudowna, warto było tyle na nią czekać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie kupić płytę?

Gdzie ją można kupić? Ani Empik, ani Merlin.pl nie mają na stanie ani nawet w zapowiedziach, nie wiadiono, kiedy bedzie koncert P.D.Lulki, a do teatru na spektakl grany raz na 2-3 miesiące brakuje biletów. To gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny śpiew Doroty Lulki...

Świetny śpiew Doroty Lulki grającej Piaf. Reszta taka sobie.

Najchętniej to bym wzięła Lulkę ze sceny, usadowiła ją w jakiej przyjemnej kafejce, dodała muzykę na żywo i przy dobrym winie słuchała wyłącznie śpiewanych przez nią piosenek. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie mozna kupic te plyte? nie mieszkam w Polsce ...

Piszecie, ze jest juz w sprzedazy, przeszukuje Internet ale ani sladu... Prosze o wskazowki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy kupno plyty mozliwe jest TYLKO w teatrze?

Czy tez jest szansa ze jest/bedzie dostepna w sklepach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moi drodzy już jest!!!

http://www.allegro.pl/item880421282_edith_piaf_po_polsku_nowosc_na_rynku.html#gallery
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dorota Lulka

Kupiłam na koncercie z okazji DNIA BABCI I DZIADKA w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

super

genialny spektakl i genialna Lulka:) polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co z tą płytą?

W żadnym sklepie muzycznym nikt nie słyszał o takiej płycie, internetowy empik.pl czy merlinpl też nie mają nawet w zapowiedziach, a Teatr Miejski nie zajmuje się dystrybucją płyty.To gdzie ją kupić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na You Tube jest jakiś kontakt i nawet jeden utwór z płyty "Akordeonista". Spróbuj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płyta

Płytę już mam!! Kupiłam na Allegro, poszukując widziałam też w sklepie kdc.pl.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam płytę!

Bez problemu można kupić na allegro.pl i odebrac w Sopocie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

płyta

Płyty można kupic w teatrze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyjątkowe przeżycie

Podzielam zdanie tych, którzy chwalą spektakl. Rzeczywiście coś niesamowitego, zagranego z ogromną pasją. Owacje na stojąco, entuzjazm publiczności i ekscytujące rozmowy po zakończeniu spektaklu są świadectwem, że sztuka odnisoła sukces po raz kolejny. Wszyscy aktorzy przycznili się do tego, że widzowie wychodzą zachwyceni. Jednak gra i Śpiew Pani Doroty to perfekcja, coś niesamowitego!!! Gratuluję i dziękuję! Jestem pełna podziwu, a wrażenia pozostaną na bardzo długo. Polecam wszystkim!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Boski Theo :)))

Byłam wczoraj kolejny raz. Wciąż niezmiennie jestem zachwycona spektaklem i pięknym głosem pani Doroty. Muszę też przyznać, że jestem urzeczona panem G.Wolfem (konferansjer), który uwodzicielskim głosem zapowiadał Piaf i niezwykle seksownie palił papierosa:))) - można się zakochać... Jednak wczorajszego wieczora zauroczył mnie młodziutki,wspaniały chłopak (Theo), który ujął mnie swoją niezwykłą skromnością. Żałuję, że piosenki, którą tak pięknie śpiewał z Piaf, nie ma na płycie pani Doroty. Mam nadzieję, że tego boskiego młodzieńca będziemy mogli częściej podziwiać. Gratuluję. Brawo dla wszystkich aktorów!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezłe Ciacha...

Przyznaję, ci dwaj panowie (KONFERANSJER I BOSKI MŁODZIENIEC THEO) to niezwykle apetyczne CIACHA! Też się wczoraj nimi zachwycałam. Mniam, mniam...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wspaniały wieczór

Obejrzałam spektakl po raz pierwszy i jestem pod wielkim wrażeniem . Rewelacyjna rola pani Doroty.Bardzo dziękuję,polecam wszystkim.
Gratulacje dla wszystkich Aktorów!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Theo Sarapo

Witam! Czy ktoś wie jak się nazywa ten uroczy młody człowiek grający wczoraj na końcu spektaklu męża Piaf? Portal Trójmiasto podaje, że Paweł Klowan, a Teatr Miejski - Andrzej Lichosyt. Jaka jest prawda?
Prooooszę o odpowiedź!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Theo Sarapo to Andrzej Lichosyt grał w dniach 5,6,7 lutego 2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za informację i pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

widzę, że nie tylko na mnie ogromne wrażenie zrobił Theo (Andrzej Lichosyt). Jestem nim po porstu oczarowana, wspaniała gra- naturalność, skromność, urok osobisty... fantastyczny, aksamitny głos. Nie muszę chyba dodawać, że jest również piekielnie przystojny;)

Gra p.Doroty wpaniała, genialna, mistrzostwo wręcz! Głos cudowny, po całym ciele przechodziły mi ciarki kiedy tylko zaczynała śpiewać. Po kilku rozczarowaniach Teatrem Miejskim, dzięki Piaf znów zaczynam wierzyć w jego potencjał.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paweł Klowan, Andrzej Lichosyt i Tomasz Pasieczny graję tę rolę zamiennie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wspaniała Pani Dorota

Wysoka klasa aktorki Pani Doroty Lulka wokal doskonały, warsztat aktorski perfekcyjny. Gratulacje!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wspaniala Lulka

Niema slow, to chyba jedyne przedstawienei w tym teatrze ktore warto zobaczyc... Brawo Pani Lulka!!!
Drugi akt jest jedna wielka perla!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OLIMPIA


Dorota Lulka, wraz z całym zespołem, natychmiast złapać naszą uwagę i zabiera nas w podróż pelna niespodzianek, którym było Piaf życie. Jej początek jest dobry, barscz polski zamienia sie w francuska zupe cebulowa. Ale kiedy śpiewa Dorota "Milord" przed dramatycznym tle krwisto-czerwonym, coś się dzieje w teatrze: jej głos naprawdę jest bliski Piaf. Jednak podczas dodatkowych piosenek, na koniec, Teatr Miejski zamienia się w Olimpie w Paryżu, a Pani Dorota jest Piaf... Dziękuje wszystkim za to magic-night! Kiedy wyszedłem z teatru, widzialem jedna jedyna jasna gwiazde świecąc, widoczna na niebie nad Gdyna. Jestem pewien, że to Piaf, uśmiecha się z nieba.

Joakim from sweden
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

barszcz z cebulowa?

barszcz czerwony i cebulowa zupka naleza do tanich potraw, a to powinny byc schabowe z homarami porownane, ale jak na szweda to swietnie sie pan bawi!
ta magic-night, tylko ta jedyna i nigdy wiecej - z Piaf!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Homary i szampan weszła w życie Piaf trochę później, ale jestem przekonany, że jej biedny czas mieszkał na zupy: - Niezależnie od tego kobieta wzięła się za pomocą głosu z ulic Paryża i pękają wszelkie granice. Jej piosenki będzie przejść całą drogę do wieczności. A Dorota i co udało się faktycznie przedstawiają żadnych tego. Nieźle, co najmniej.

Mamy też zupy w Szwecji. Ale nikt tak dobrze jak borstj :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapraszamy

zapraszamy na inne przedstawinenia do teatru miejskiego, tam nawet i dyrektor ma nazwisko wziete prosto ze szwedzkiej ksiazki telefonicznej, przyciaga nam juz nawet publicznosc skandynawska. dziekujemy! Piaf??? czy ze schabowym, homarem, barszczem, a moze cebulowa (lubie bardzo) bedzie zawsze w naszych sercach!!!!!!! to tez spektakl jest ciagle zywy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Płyta

Wreszcie, płyta jest do kupienia na merlin.pl!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mozna tez plyte kupic w teatrze w kawiarni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PIAF

Piaf jest dobra bo zrobiona przed laty za dobrego dyrektora BUNSCHA.
Od kiedy jest ten Świerszcz z idiotycznym pseudonimem, w teatrze same nieudane gnioty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jedna z Trzech rzeczy

którą można obejrzeć w tym TEATRZE. PIAF warto zobaczyć - naprawdę, rzadko zdarza się spektakl tak ujmujący.
NAtomiast cały repertuar odkąd nastąpiła era posępnego i nudnego Villqista - oby mineła jak najszybciej - wieje trupem i zgnilizną. NIC co wyszło za jego rządów nie potrafi przyciągnąć ludzi do Teatru. Te 20-30 osób na spektaklu to naprawdę jest żenujące. Ciekawe czy ktoś to widzi i czy kogoś wogóle interesuje - bo co jak co - ale Teatr utrzymuje się z pieniędzy samorządowych - czytaj m.in. moich
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

podziękowanie

Dziękuję Wszystkim za przygotowanie tak rewelacyjnego spektaklu. To jest to co chce się oglądać, nie nudzące monologi lub dialogi lecz "życie " na scenie. Dzięki Pani Dorocie czułem obecność autentycznej Piaff, jej głos, ruchy, zachowanie itd. Jest Pani prawdziwą artystką, nawet "wyciskaczem łez", właściwie to nie, one same spływają po policzkach. Na te brawa i bisy w pełni Pani zasługuje, jak również wszystkie Pani Koleżanki i Koledzy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super!!!!

Naprawde godny uwagi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

cos niesamowitego. po prostu rola jej życia. Brawo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

rewelacja

super spektakl,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lulka-zachwycająca, spektakl-średnio na jeża...

Lulka niezwykle pięknie wyśpiewała piosenki Piaf. Jaki ona ma głos: mocny, piękny, rozdzierający!
Niestety, wydaje mi się, że fragmenty teatralne, scenki z życia Piaf nie były zbyt udane. Nie chodzi o grę (bo grano dobrze i z wdziękiem), chodzi o to, jak były napisane- pobieżnie, z masą przekleństw, nie dawały obrazu tragizmu życia Piaf, kładąc nacisk przede wszystkim na zabawianie niewyszukanym komizmem (dobrze, Piaf obracała się w specyficznym towarzystwie, zwłaszcza za młodu, mogła mieć niezbyt wyrafinowane poczucie humoru, ale prezentowany tam typ żartu jest po prostu ograny). Z życia Edith zostały piosenki i tu też miało się poczucie: po prostu dajcie jej śpiewać. Jednak warto zapłacić za cały spektakl, żeby Lulki posłuchać! Nie wierzyłam, że można te piosenki zaśpiewać tak, jakby to była Piaf, a jednak... Urzekła, uwiodła, zaczarowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

O 1,5h za długie!

Dłużyło mi się. 3 godziny 15 minut to nie do zniesienia długo. Rozumiem, że w życiu Piath przewijali się różni młodzi dyletanci, których ona wciągała na scenę, ale czemu pokazywać ich wszystkich, nie wystarczyło z dwóch - każdy po jednej piosence? Poza tym miałam wrażenie, że pani L. oszczędza się przez większość spektaklu, żeby dać z siebie więcej dopiero w bisach, które rzeczywiście były świetne. Krócej a treściwiej - byłoby lepiej.
A publiczność, uważam, że była aż zbyt przychylna. Naprawdę, musimy być karmieni samymi chałami, skoro przedstawieniu zaledwie dość dobremu daje się takie gorące owacje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Mistrzostwo świata!

gorąco polecam, dawno już nie widziałam czegoś tak genialnego, chyba nigdy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warszawa czeka na trasę:)

Byłoby cudnie, gdyby ten spektakl został gościnnie wystawiony w jednym z w-skich teatrów. Bardzo chciałabym go zobaczyć!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilety

Swietny spektakl i nareszcie mozna bez problemu kupic bilety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

plyta

Kupilam znakomita plyte Doroty Lulki z piosenkami Piaf w teatralnej kawiarni.
Ciagle jej slucham.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

SUPER

To świetny spektakl, a Lulka jest Wielką Gwiazdą.
Koniecznie trzeba zobaczyć. Polecam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIESAMOWITY SPEKTAKL!

byłam w zeszłym roku, 35/40 zł to na prawdę niska cena za takiew widowisko. Dorota Lulka wykonuje piosenki lepiej niż sama Piaf :)

polecam wszystkim, genialne!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zgadzam się z przedmówcą ...

Jako wielka fanka Piaf nikogo nie postawię wyżej ponad jej znakomity głos, dykcję i fach artystyczny. Aczkolwiek pani Dorota świetnie sobie radzi w roli Piaf.
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

GORĄCO POLECAM

Jestem zachwycona grą aktorską Pani Doroty Lulki. Piosenki Piaf w jej wykonaniu wydawały się być śpiewane przez samą piosenkarkę. Chętnie wybrałabym się jeszcze raz na ten spektakl.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto to powtórzyć

Jak jest ochota - trzeba koniecznie przyjść na spektakl. Sama byłam już kilka razy i się wybieram w czwartek :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

REWELACJA!!!!!!!!!!!!

Dorota Lulka to Piaf, a Piaf to Lulka. W zasadzie wszyscy inni na tej scenie są niepotrzebni, ale rozumiem, że muszą być. Polecam!!!
Dziękuję Pani Doroto!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

popieram rewelacja ,byłam 12.02.2012 ,ale ta"CAŁA RESZTA"jest niezbędna i tak samo wspaniała.Owacje na stojąco.3 bisy wspaniałe,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobaczyć koniecznie!

Pani Dorota fantastyczna! Strona wokalna porywająca. Historia piękna. Naprawdę warte obejrzenia!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem wczoraj i jestem zachwycony Panią Dorotą !

Czymś niesamowittym jest jej kreacja, popis wokalny na najwyższym poziomie. Zreszta piosenki w tym spektaklu sa generalnie na wysokim poziomie, ale to co robi z głosem Pani Dorota jest niedoścignione. Polecam gorąco !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

opinia

Naprawde godny polecenia spektakl.Gra i śpiew pani Doroty Lulki -BRAWO,BRAWO,BRAWO!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja

Przedstawienie znakomite. Głos Pani Doroty po prostu cudowny :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIESAMOWITE!!!!! BOSKA LULKA!!!!!

Zdecydowanie najlepszy spektakl Teatru Miejskiego. Wspaniała muzyka i emocje. Kocham Panią Pani Doroto!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bylam super warto to przeżyć owacje na stojąc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wierzy się p.Lulce,że jest Piaf

Bardzo dobre przedstawienie,wielki plus za przekład tekstów,gdyż nie każdy zna francuski,p.Lulka wspaniale wciela się w Piaf,przez innych aktorów również dobrze zagrane role.
Oczywiście oczy mokre na końcu,piękne!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezwykły spektakl

Ten spektakl trzeba zobaczyć.Pani Dorota Lulka jest zjawiskowa. Wybitny talent aktorski i muzyczny.Przedstawienie od premiery widziałam chyba pięć razy. Moje gratulacje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ah Piaf, ah Dorota Lulka

Od małego byłem zafascynowany Piaf. Jej życiem, jej głosem. Przy tak bogatym życiorysie jest przecież niemożliwością bawienie się drobiazgami. W spektaklu wychwycono wychwycono przełomowe momenty z życia Piaf, ato stworzyła p. Dorota Lulka jest genialne. Poza tym cały zespół współtworzy wspaniałą atmosferę przedstawienia. Z przyjemnością wybieram się na spektakl 28.12. z resztą po raz 25. A co, wolno mi. Pozdrowienia dla całego zespołu Teatru miejskiego i podziękowania nie tylko za Piaf ale i za inne spektakle: Amdeusz, Lot nad kukułczym gniazdem, Idąc rakiem, Cafe Luna i wiele innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PIAF

Piękny spektakl,przepiękny głos Pani LULKI ( nie odbiegał od oryginału)..Byliśmy 29.12.2016 r .Owacji i niekończących się( zasłużonych ) braw było mnóstwo- dla całego zespołu aktorskiego ,a jeszcze więcej dla odtwórczyni głównej roli -Piaf .Polecam wszystkim,którzy jeszcze nie byli.Warto posłuchać tak wspaniałych głosów oraz kupić płytę z tego spektaklu (jeżeli jeszcze jest) ,żeby ponownie przeżywać te niezapomniane chwile. Dzięki za uroczy wieczór .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super aż dreszcz przechodzi gdy Piaf śpiewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Wielkie ciasto (9 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Wielkie ciasto . Wielkie ciasto Inspirowane opowiadaniem J.R.R Tolkiena...

Kobieta, która ugotowała męża (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kobieta, która ugotowała męża . "Kobieta, która ugotowała męża" Pikantny...

Zdrada Pablo Amadora (13 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Zdrada Pablo Amadora . Zdrada Pablo Amadora Romain Włodkowski Spektakl...

do góry