Widok

Piekarnia

Czy tylko ja trafiam na nieswieze bułki w piekarni obok restauracji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
pewnie tak, nikt inny nie zgłaszał problemu a nieświeże w Twoim mniemaniu to jakie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anonim, oj taaaaak...kilka albo i kilkanascie razy trafilem na niescieze pieczywo. Moi bliscy tez. Bulki z makiem to czesto twarde, odgrzewane czy cholera wie co jeszcze. Masakra. Kilka razy nawet cofnalem sie by zwrocic je " uprzejmej ekspedientce" to udawala zaskoczona i z łaska wymienila je na inne. Pdbnie z pasztecikami z kapusta i gryzbami...niestety nie raz byly niedzisiejsze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Myślę że ekspedientka ta do południa jest naprawdę mila a co do bulek to wedlug mnie nie stare tylko wysuszone na gnat ze co ma mówić ona sprzedaje produkt ktory ma sprzedac a często zaznacz ze wysuszone
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ekspedientka faktycznie ta do poludnia super mila i uprzejma zawsze usmiechnieta i obecna faktycznie co ona moze za jakość chyba nic to chyba zalezy od kogos innego wycofanie a nie od niej
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Racja pani do poludnia mila sympatyczna i energiczna ma zaje....a pamiec szybka sprawna obsluga z usmiechem nie moge niestety dobrych slow skierowac do obslugi popoludniowej powinna byc zmieniona niesympatyczna
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Faktycznie pani Madzia jest dusza piekarni temu tam lubię chodzić mila usmiechnieta dobre slowo zawsze w eleganckim fartuszku pani popołudniu nie preferuje stroju roboczego hm
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Te samo IP chwali kilka razy tę samą osobę... czuję podstęp :P
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
"It's a trap!!" :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hahaha :D styl pisania tez podobny;) ooj nieładnie pisać tak o swojej koleżance z pracy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
hmmmmmm
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja się zastanawiałam, jak to możliwe, że wszyscy pod rząd przestali używać znaków interpunkcyjnych i tak niezrozumiale pisać.
Jedno IP można jakoś wytłumaczyć, tego samego niechlujnego stylu pisania przez parę osób raczej nie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
,,pani Madzia'' wygląda jak fleja która zapomniała wczoraj o umyciu włosów.Piekarnia przy ul.Tartacznej.Wszystkie inne Madzie przepraszam za porównanie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 30
Bardzo niemiła pani ekspedientka, sprawia wrażenie jakby pracowała tam za karę. Pieczywo bardzo dobre ale ze względu na tą panią omijam piekarnię szerokim łukiem....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 28
Zgadzam się. Można pokusić się o stwierdzenie, że nawet jest "chamska" jak kogoś znajomego obsługuje to spakuje prosto do reklamówki, a innym osobom to rzuca pieczywo. A poproś Panią Madzie aby podała chleb mniej wypieczony - to jej spojrzenie i mina od razu każe ci wyjść. Bardzo nie przyjemna Pani.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 30
Ja niestety trafiałem na bułki z jakimś czarnym osadem. Nie wiem co tam się dostało, ale niestety nie było to raz. Przestałem tam kupować pieczywo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16
To się stało, że piekarz regularnie przypala wszystko, co popadnie. Ten "osad" to żadna trucizna. Niestety, niełatwo dziś znaleźć logicznego pracownika.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 19
Mi najbardziej smakuje chleb od Pani Madzi. Ozdoba piekarni, miła, uśmiechnięta i zawsze fajnie zagada :)
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 3
Haha Jasne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16
A ja po prostu tam nie kupuję. Kilka razy byłem po pieczywo i jak wcześniej ktoś pisał pani sprzedająca pieczywo chyba za karę tam jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 29
WSZYSTKICH OBECNYCH NA TYM FORUM z czystym sumieniem informuję, że dwa obraźliwe, a nawet ordynarne komentarze, pochodzą z jednego źródła, z dwóch różnych sprzętów.
PS. Szerokim łukiem Pani i Pani mąż omija piekarnie a dziwne, że zwłaszcza Panią tam dosyć często widuję. A skoro zwraca Pani tak wielka uwagę na wygląd włosów to proponuje drugiej Pani sprezentowac grzebień.
Pozdrawiam Panią blondynkę i proponuje przemyśleć sprawę, nie wypisywać głupot, żebym nie był zmuszony zagrać w otwarte karty.
MIŁEGO DNIA!
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 3
amen.Może nie wprowadzajmy ludzi w skrajną depresję.Temat zakończony
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję zagrać w otwarte karty. Proszę opisać jak Pan Informatyk wszedł w posiadanie danych które są chronione prawnie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
jakie dane? w zasadzie nic czego nie mógłby wywnioskować z wcześniejszych wpisów nie napisał w swojej wypowiedzi.

Proponuję zejść z tematu Pani sprzedającej, bo komentarze są bardzo niemiłe.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chleb i bułki są bez polepszaczy czyli taki chleb szybciej sie stary zrobi ale jest zdeowszy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Bojano

Pompa ciepła rachunki (26 odpowiedzi)

Cześć - jakie macie rachunki za ogrzewanie pompą ciepła (bez PV) - dom ok. 250 m2 - przykładam...

Odpady wielkogabarytowe (18 odpowiedzi)

Witam Nie wiecie, czy będzie w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych? Na stronie gminy...

Ogrzewanie gazem (60 odpowiedzi)

Witam, jakie macie rachunki zimą za ogrzewanie domu gazem ok. 200m2 ? Szykuje się na zmianę pieca...

do góry