Widok

Piękna kuchnia i nowoczesny design

Dzięki Fama Design jestem szczęśliwą posiadaczką wymarzonej kuchni. Polecam projektanta Pana Łukasza, uważnie wysłuchał moich potrzeb, przedstawił różne możliwości i znalazł najlepsze dla mnie rozwiązania. Kuchnia jest bardzo funkcjonalna i dopracowana w każdym detalu. Projektant był bardzo zaangażowany, pozostawaliśmy w stałym kontakcie od początku do końca realizacji projektu. Pan Łukasz cierpliwie odpowiadał na każde moje najprostsze pytanie. Rownież montaż przebiegał bardzo sprawnie (w trakcie jego realizacji okazało się iż elektryka została źle poprowadzona przez poprzednich fachowców, w ciagu jednego dnia monter naprawił wszystkie błędy poprzedników).
Fama Design stworzyła dla mnie dobry, solidny i użyteczny Design. Polecam i jeszcze raz dziękuję
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Jestem zainteresowana kuchnią tej firmy. Jakie meble Pani wybrała i jak mniej więcej wyglądało to cenowo. Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
Monika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Zdecydowałam sie na fronty białe wysoki połysk, sa doskonałej jakości ( proszę zwrócić uwagę iż fronty z ikei przy świetle maja widoczną fakturę cos jakby skórka pomaranczowa). Szafki nadblatowe w systemie aventos otwierane do góry są bardzo pojemne i wygodne. Zdecydowałam sie rownież na sporej wielkości półwyspę w całości zagospodarowaną przez szuflady. Całość wyglada imponująco ! W sumię za szafki wraz z montażem zaplacilam 20 tys. Proszę jednak zwrócić uwagę iż koszt kuchni zależny jest od systemow na jakie sie Pani zdecyduje, oraz od wielkości kuchni. Wszystko jest sprawą indywidualną więc najlepiej proszę sie skontaktować z firmą. Sa bardzo otwarci na klienta i jego potrzeby. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana mogę przesłać kilka zdjęć na prv. Pozdrawiam i powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Tak jak Pani napisała, w najbliższym czasie skontaktuję się już bezpośrednio z firmą. Za jakiś czas napiszę, co z tego wynikło:).
Pozdrawiam
Monika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry