Widok

Pierogarnia w Pruszczu warto???

Warto odwiedzić ten lokal?Co polecacie z menu i co dla dzieci?:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie polecam, zamowilam pierogi z kapustą i grzybami. Kapusta mega kwasna, czuc dodatek maggi, grzybów nie znalazłam. Wiecej nie kupię
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja też nie polecam bo:
1. Przy przyjmowaniu zamówienia pani powiedziała że czas oczekiwania to ok.15 min a gdy poszedłem po 30 min to zapytano mnie na co czekam - zapomnieli chyba o zamówieniu
2. Pani przyjmująca zamówienia nie informuje w jaki sposób jest realizacja zamówienia,powiedziała że wywołują a po czasie okazało się że pani wywołuje po jakiś numerkach
3.Zamówiłem spaghetti carbonara tj.miseczka wypełniona po brzegi zimnym makaronem polanym letnim sosem w niewielkiej ilości bo makaron zajął całą pojemność miski
4.Tak jak piszą poprzednicy jedynie pierogi dobre ale sposób obsługi fatalny
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja polecam. Byłem kilka razy, za każdym pierogi pyszne.
Da się zauważyć że menu się rozszerza z czasem...

Wystrój jest bardzo specyficzny, ale jest czysto i schludnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mi również przypadły do gustu pierogi. W moim przypadku były to ruskie. Ciasto nie za grube nie za kruche, a polewka przepyszna. Pozdrawiam i życzę smacznego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie za kruche?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamówiłam do domu, czekałam ponad 2 godziny ! żenada, szkoda bo były dobre.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie: mniam, mniam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam podobne odczucia jak inni:
1. Fatalna obsługa- pani nie miła i jak moje dzici grały w gry i sie przy tym spontanicznie smiały podeszła i powiedziała w bardzo nie miły sposób ze przez moje dzieci klienci jej z lokalu wychodzą i mamy je uciszyc- TRAGEDIA! bardzo nie ladne potraktowanie klienta.- NIE POLECAM
2. BARDZO dlugi czas oczekiwania na zamowienie i brak informacji dotyczacej czasu, sposobu realizacji.
3. Z jakoscia bywa roznie- piergo z jagodami dobre, ale porzeczka bardzo slaba, z kapusta i grzybami tez slabo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pruszcz Gdański

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

Domy Kopernika (35 odpowiedzi)

Okolica osiedla jest cicha i spokojna, otoczona naturą. Blisko powstającej inwestycji znajduje...

do góry